Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 119

Wątek: brak mocy

  1. #76
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    A ja nie radze wywalać 'tej plątaniny z pod kolektora' bo jest to bardzo cenna plątanina. Zrobisz oczywiście jak zechcesz.
    Dwa, wg mnie Twoi mechnicy nie maja zielonego pojęcia jak sprawdzić szczelność w Twoim 1.8T i dlatego masz takie problemy. Podjedz lepiej do kogoś kto ma o tym pojęcie i będzie sprawa załatwiona szybko i bezboleśnie. A Może jest jakiś klubowicz z krk który by to ogarnął ?

  2. #77
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    A ja nie radze wywalać 'tej plątaniny z pod kolektora' bo jest to bardzo cenna plątanina. Zrobisz oczywiście jak zechcesz.
    Dwa, wg mnie Twoi mechnicy nie maja zielonego pojęcia jak sprawdzić szczelność w Twoim 1.8T i dlatego masz takie problemy. Podjedz lepiej do kogoś kto ma o tym pojęcie i będzie sprawa załatwiona szybko i bezboleśnie. A Może jest jakiś klubowicz z krk który by to ogarnął ?
    Cenna to ana jest, jak idzie kupić ją nową w ASO w 13 etnim aucie to raczej sparciała kupa.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #78

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Sama napewno nie zabiorę się za "wywalanie plątaniny" bo nie mam na tyle doświadczenia, ani nawet garażu czy sprzętu do tego ;p Zależna jestem od mechaników. W Krakowie objechałam już wszystkie najbardziej renomowane serwisy audi, więc to nie byli jacyś tam mechanicy w blaszakach bez pojęcia o tych autach. Nie przesadzajmy, żeby nie umieli podstawowych rzeczy. Niestety przez to że Vag nie wykazuje błędów, trudno jest stwerdzić od razu gdzie leży przyczyna. Po kolei jest wszystko sprawdzane i eliminowane oraz to co trzeba naprawiane. Zajmuje to trochę czasu, bo autko codziennie potrzebuję i używam. Na 12 czerwca jestem umówiona już do przeglądu samej turbiny i tego co blisko niej. Będę informować jak się sprawy mają.
    Oczywiście dziękuję za rady. Wszystko co mi mówicie biorę pod uwagę i opowiadam mechanikom, a oni sprawdzają. Dzięki za pomoc

  4. #79
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Ci mechanicy w blaszakach a Ci renomowani o których pisałać jak dla mnie jednej wuj.
    Jak oni Ci naprawiali auto sprawdzając błędy w komputerze to ja im gratuluje i Tobie że trafiłaś na takich speców. Nie chce się chwalić, ale przy sprzyjających warunkach ogarnął bym Ci to pewnie na miejscu bez problemu. No ale do krk troche mam więc powodzenia w naprawianiu.

  5. #80
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    Ci mechanicy w blaszakach a Ci renomowani o których pisałać jak dla mnie jednej wuj.
    Jak oni Ci naprawiali auto sprawdzając błędy w komputerze to ja im gratuluje i Tobie że trafiłaś na takich speców. Nie chce się chwalić, ale przy sprzyjających warunkach ogarnął bym Ci to pewnie na miejscu bez problemu. No ale do krk troche mam więc powodzenia w naprawianiu.
    Ale czasem ci w blaszakach potrafią zawstydzić tych w oszklonych budach, wiec to że jedziemy do drogiego renomowanego serwisu, nie świadczy o tym ze usługa będzie adekwatna do stanu serwisu, jedynie umysłu, a z tym jest przeciętnie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #81

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Macie rację pewnie W każdym razie chętnie skorzystałabym z pomocy któregoś z Was

  7. #82
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    ZUCZEK- zgadza się , ja wogole nie mam nawet garażu , tak że no ;p

    Wilczyca - zapraszam.

  8. #83

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Ja nie żartuję, jeżeli w najbliższym czasie u mnie w Krakowie nikt nie będzie mi w stanie pomóc, to wybieram się na wakacje do któregoś z Was hehe

  9. #84
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Płońsk zaprasza

  10. #85

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Dzięki koledzy Naprawdę, gdyby nie forum, to by mnie chyba wszędzie wykiwali, a tak to są pełni podziwu dla dziewczyny-mechanika ;p hehe (choć i tak mało jeszcze wiem)

    A do mojej sprawy z tt dodam, że jak gdzieś stoję na światłach, albo w korku, to słyszę brzęczenie -metaliczne takie. Skoro N75 jest sprawny, to może coś tam przy turbinie z jej sterowaniem?

  11. #86

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    busko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    8
    Czytałem od początku co pisaliście Ja mam taki sam objaw dziś mechanik mi sprawdził wszystkie zawory i węzę są szczelne , mówi ze morze sprzęgło jutro się za nie zabiera jak coś będę wiedział to dam znać.

  12. #87
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Dzięki koledzy Naprawdę, gdyby nie forum, to by mnie chyba wszędzie wykiwali, a tak to są pełni podziwu dla dziewczyny-mechanika ;p hehe (choć i tak mało jeszcze wiem)

    A do mojej sprawy z tt dodam, że jak gdzieś stoję na światłach, albo w korku, to słyszę brzęczenie -metaliczne takie. Skoro N75 jest sprawny, to może coś tam przy turbinie z jej sterowaniem?
    Niech ci sprawdzą dokładnie WG przy turbinie lubi sobie tam pęknąć w k-04
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #88

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Właśnie chodziło mi o tą nazwę - wastegate Dzięki.
    Mam jeszcze jedno pytanie - czy jeżeli pękł WG to można go wymienić, czy trzeba od razu całą turbawkę - co nie ukrywam, mnie przeraża!!

  14. #89
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jak się ściągnie dp to można zobaczyć jak wygląda muszla wirnik i wg(niestety zamkniety) głowy nie włoży ale ja wsadzałem tel nagrywając i potem odtwarzałem i wszystko dokładnie widziałem

  15. #90
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Właśnie chodziło mi o tą nazwę - wastegate Dzięki.
    Mam jeszcze jedno pytanie - czy jeżeli pękł WG to można go wymienić, czy trzeba od razu całą turbawkę - co nie ukrywam, mnie przeraża!!
    Można wymienić sam WG, ale w aso nie jest dostępny, jedynie rynek wtórny, lub coś z półki tuningowej HKS, Forge, lecz te nie są tanie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] TT 225 APX - Brak mocy
    Przez didi w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-08-2015, 20:51
  2. brak mocy -> brak błędu przy diagnostyce...
    Przez Eli25dg w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 10:34
  3. brak mocy
    Przez michu w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-11-2011, 08:45
  4. Brak mocy!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Przez malzon TT 225 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:38
  5. brak mocy
    Przez Daniel w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-09-2008, 06:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •