Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Błędy na forum

  1. #61
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jak widać wyparował , ja nie ruszałem . Zaraz to sprawdzę ..






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #62

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    OKi jak już coś wiadomo co się stało to przy nowym temacie może wprowadzić zasadę, że koniecznie link do aukcji ze zdjęciami ma być?
    Nowi są sprytni dają same fotki by nie widzieć ceny albo same logi, a potem piszą że za 20 mają igłę ...

  3. #63
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    He he i dobrze, że są sprytni :P Niektórzy wchodzą w ogłoszenie, patrzą na cenę i od razu o tym piszą na forum, nie patrząc co i jak jest z samochodem i leci wątek na kilka stron o cenie.

    Poza tym uważam, że jakiekolwiek usuwanie postów czy "czyszczenie forum" jest bez sensu - jedynie w przypadku jakiegoś ruskiego spamu można stosować, ale i tak po to jest kosz.
    Przy okazji do adminów: warto ograniczyć możliwości moderatorów co do kasowania tematów, bo to już nie pierwszy raz coś wartościowego z forum znika.

  4. #64
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jeśli mam być szczery to ja również jestem za przywróceniem tego tematu bo był to podobno przypadek a myślę że jakaś kopia się zachowała:P bo często auta są już wystawiane po raz kolejny i można sobię znaleźć historię co o i nich pisano jakiś czas temu itp:P ale ja nie mam niestety dostępu do kopii aby go przywrócić :P

    odnośnie ograniczenia modów możliwości to pozostawię to bez komentarza...jest zakładane wiele tematów spamów których nawet nie widzicie bo od razu robią wylot a pamiętajmy że nasz kolega Arttur ma życie prywatne więc trudno aby siedział non stop (u nas dzień u Niego noc) i wychwytywał wszystkie tematy do skasowania itp:P

  5. #65
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Ano to wystarczy lepsze zabezpieczenie przy rejestracji i nie będzie spamu

  6. #66
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Paweł czy ty sądzisz że ktoś wchodził w historie tego tematu i wszystko sobie czytał, a potem pytał, no chyba że ty i kilu starych forumowiczów, ten temat był istnym śmietnikiem i przestańcie już płakać nad rozlanym mlekiem.
    Perfidny komentarz kolegi Darsona również pozostawiam bez komentarza
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #67
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm jeśli mam być szczery to ja nie ubolewam nad tym wątkiem bo zakup mam za sobą i mam nadzieję że żadne przykre czynniki losowe nie wpłyną że bedę musiał ponownie kupować TT , odnośnie tego że był tam trochę śmietnik to też się zgadzam ale chyba niema na co liczyć że będzie lepiej bo jest to głównie wątek dla "nowych" a że wklejane tam sprzęty wzbudzają duże kontrowersję wobec posiadaczy TT to jest jak jest i ja już patrze na ten temat z przymrużeniem oka bo i tak wiem że będą tam wklejane coraz gorsze ulepy bo nasze auta się starzeją więc ulepy zaczynają dominować:P
    a jeśli zaczniemy wprowadzać tam dyscyplinę to by trzeba było wręczać banany jak w takiej starej grze za moich czasów WORMS hehe albo kasować ten wątek więc niech będzie jak jest byle nie dopuszczano się tam karygodnych wykroczeń:P

  8. #68
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Nie chciałem być perfidny, tylko jestem za nie kasowaniem czegokolwiek na forach, a zwłaszcza wartościowych tematów. Zaproponowałem taką opcję, bo sam coś takiego wprowadziłem na moim forum po tym jak jeden z moderatorów chciał sobie porozrabiać i teraz nie mam problemu. Czasem można niechcący coś usunąć czy pod wpływem chwili/upojenia czy różnych innych czynników, nie będę wnikał, dlatego jak moderator ma ograniczoną funkcjonalność i może tylko przenieść do kosza - to jest dobre wyjście. Admin z raz na tydzień/miesiąc może tam spojrzeć i usunąć co uważa za zbędne i bez wartości/spam. Jestem za wprowadzeniem tego na tym forum, bo taka sytuacja pojawiła się już nie pierwszy raz.

    W temacie było trochę postów do których wracałem (no może i faktycznie tylko starzy forumowicze wracali). Dla mnie ten temat nie jest niezbędny, ale jak już jest i się w nim wypowiadam od czasu do czasu, to prosiłbym o uszanowanie tego. Zdarzało się, że troszkę schodził z tematu, jednak głównie miał na celu pomóc przyszłym posiadaczom i powinien być traktowany trochę bardziej ulgowo.

Podobne wątki

  1. błędy esp
    Przez ZUCZEK w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-07-2021, 21:37
  2. Błędy vag
    Przez markow w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 13:12
  3. Błędy
    Przez kwiatek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 08:11
  4. błedy
    Przez rafaelo w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 18:33
  5. błedy
    Przez gibons w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-06-2009, 13:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •