Nie chciałem być perfidny, tylko jestem za nie kasowaniem czegokolwiek na forach, a zwłaszcza wartościowych tematów. Zaproponowałem taką opcję, bo sam coś takiego wprowadziłem na moim forum po tym jak jeden z moderatorów chciał sobie porozrabiać i teraz nie mam problemu. Czasem można niechcący coś usunąć czy pod wpływem chwili/upojenia czy różnych innych czynników, nie będę wnikał, dlatego jak moderator ma ograniczoną funkcjonalność i może tylko przenieść do kosza - to jest dobre wyjście. Admin z raz na tydzień/miesiąc może tam spojrzeć i usunąć co uważa za zbędne i bez wartości/spam. Jestem za wprowadzeniem tego na tym forum, bo taka sytuacja pojawiła się już nie pierwszy raz.

W temacie było trochę postów do których wracałem (no może i faktycznie tylko starzy forumowicze wracali). Dla mnie ten temat nie jest niezbędny, ale jak już jest i się w nim wypowiadam od czasu do czasu, to prosiłbym o uszanowanie tego. Zdarzało się, że troszkę schodził z tematu, jednak głównie miał na celu pomóc przyszłym posiadaczom i powinien być traktowany trochę bardziej ulgowo.