Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 62

Wątek: Wycinanie zderzaka pod FMIC

  1. #16
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    skoro jesteśmy w dziale rozrywka to Paweł-2005, wytnij se tak:


  2. #17
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Heh , audi wymiatało ale dla auta ulicznego do jazdy na co dzień to faktycznie nie najlepsze wyjście





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #18
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    a tak killer jedzie
    907HP Audi S4 #2 - YouTube

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    pomijam fakt paskudnego pocięcia przodu ale zobaczcie na spasowanie elementów w aucie, to jakiś dramat, no chyba że na auto są takie przeciążenia na budę że wszystko się rozłazi i robią się szpary itp

  5. #20
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    pomijam fakt paskudnego pocięcia przodu ale zobaczcie na spasowanie elementów w aucie, to jakiś dramat, no chyba że na auto są takie przeciążenia na budę że wszystko się rozłazi i robią się szpary itp
    Ten samochód nie był zrobiony żeby wyglądać. Miał po prostu nak...iać . Więc nie czepiaj się szczegółów

  6. #21
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Paweł-2005 a nie myślałeś o zakupie zderzaka stylizowanego na 8J, wywaleniu całkowicie tego dużego grila (ewentualnie wstawienie siatki o dużych oczkach)?
    Dodatkowo zostawiasz wzmocnienie zderzaka (oklejasz np w karbon) i przyczepiasz rejestrację.
    Nie wie jakby to wyglądało w realu, ale zawsze to jakiś pomysł

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odnośnie moich planów to nie bedę nic ciał...auto ma z tyłu śmieszne końcówki znaczek 1.6 i przód nie może być nagle taki jak w tym bolidzie wyżej bo ja buduję auto do jeżdżenia które ma działać na nerwach kierowcom prosiaków i innych bananowych aut dlatego element zaskoczenia to podstawa:P
    postawiłem na precision do 600hp od środka będzie jeszcze podcięty zderzak i wykonam nakierowanie powietrza z dolnej kratki na cała powierzchnie fmica aby prawie całe powietrze z wlotu trafiało na powierzchnię fmic , uważam że powinno to dać zamierzony efekt a jak będzie w praniu to się okaże ale od czego mamy vaga aby robić pomiary temperatury w dolocie a takie cięcie zderzaka to jest już ostateczność

  8. #23
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    To juz nie rozumiem, wsadziles x kasy tylko zeby denerwowac innych? Polskie to takie ... :/

    Powiem Ci tak, nawet jak zrobisz jakies Ferrari, to na miejscu tego goscia w ogole bym sie nie przejal. Arttur kiedys pisal, nawet jak do "gowna przyczepisz rakiete to i tak pozostanie gownem" i w moim odczuciu ( stety, niestety) TT w porownaniu z Ferrari nim jest. Nawet jesli mialaby byc szybsza. W moim wyobrazeniu tylko jakies buce beda sie spinac, normalny uzytkownik takich fur pogratuluje Ci mocy i osiagow i nic sobie nie zrobi z porazki.

  9. #24
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    zbudowałem czy tam zbuduję w miarę szybkie auto bo po prostu chcę takie mieć..a że nie było mnie stać na szybkie auto w serii to postanowiłem sobie samemu złożyć. Nie lubię aut które wyglądają na szybsze niż są dlatego delikatny kamuflaż jest wskazany ponadto gdy postawię swoje TT przy ferrari to nie bedę się czuł że mam gówno:P dlatego kiepskie to porównanie

  10. #25
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Messik z twojego rozumowania wynika że dla Ciebie bardziej liczy się historia firmy niż osiągi auta bo jeżeli TT jest szybsze od Ferrari to nie rozumiem dlaczego nazywasz je g....

  11. #26
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    zbudowałem czy tam zbuduję w miarę szybkie auto bo po prostu chcę takie mieć..a że nie było mnie stać na szybkie auto w serii to postanowiłem sobie samemu złożyć. Nie lubię aut które wyglądają na szybsze niż są dlatego delikatny kamuflaż jest wskazany ponadto gdy postawię swoje TT przy ferrari to nie bedę się czuł że mam gówno:P dlatego kiepskie to porównanie
    Paweł odnośnie znaczka to nie jesteś prekursorem



    Znaczek 1.9TDI widoczny w 2:56. Pewnie już niejedna osoba się nacięła

    W Twoim przypadku każdy kto ma chociaż odrobinę pojęcia o motoryzacji będzie wiedział że TT nigdy nie wychodziło z silnikiem 1.6, ale może jakiś motoryzacyjny laik się natnie

  12. #27
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    zbudowałem czy tam zbuduję w miarę szybkie auto bo po prostu chcę takie mieć..a że nie było mnie stać na szybkie auto w serii to postanowiłem sobie samemu złożyć. Nie lubię aut które wyglądają na szybsze niż są dlatego delikatny kamuflaż jest wskazany ponadto gdy postawię swoje TT przy ferrari to nie bedę się czuł że mam gówno:P dlatego kiepskie to porównanie
    Troche wysmialem Twoja wypowiedz i juz co innego piszesz. Czym innym jest zbudowanie fajnej furki dla siebie, zeby miec banana na buzi, a czym innym udawadnianie innym ze maja wolniejsze auta (rozumiem to w kontekscie lysoli w bmw) ale do Ferrari to troche jest smieszne, bo chocbys mial auto ze zlota to podkreslam ze to TYLKO TT i nie ma co porownywac do najwyzszej polki aut sportowych, tj Ferrari

    EDYCJA ---------- Post dodany 22:49 05-02-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez WW Zobacz posta
    Messik z twojego rozumowania wynika że dla Ciebie bardziej liczy się historia firmy niż osiągi auta bo jeżeli TT jest szybsze od Ferrari to nie rozumiem dlaczego nazywasz je g....
    Trzeba zauwazyc ze na prostej moze byc szybsze - mistrz prostej, pojawia sie jakies zakrety i juz dostaloby baty! Co tu rozumiec? W porownaniu do Ferrari TT, z wielkim bolem serca musze powiedziec ze nim jest.

    Cos na zasadzie takiej
    dla mnie zawsze to bedzie maluch i pomimo ze ma zajebiuste osiagi jest dla mnie g*wnem w porownaniu do TT, tak samo jak TT do Ferrari jesli nie rozumiesz co znaczy ta marka, to o oczym w ogole rozmawiamy?
    Ostatnio edytowane przez Messik ; 05-02-2012 o 22:53

  13. #28
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Pawła TT to to już wyższa półka i w połowie ręczna robota tak jak w fabryce w Maranello

  14. #29
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Cytat Zamieszczone przez WW Zobacz posta
    Pawła TT to to już wyższa półka i w połowie ręczna robota tak jak w fabryce w Maranello
    Prosze Cie nie zalamuj mnie :/ Ferrari to Ferrari, i z tego wzgledu pisal o ucieraniu nosa ich uzytkownikow bo to wlasnie Ferrari

  15. #30
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Jakoś Kubicy równie wiele (jak nie więcej sam o tym wiele mówił) frajdy sprawia jazda Renault clio co i bolidem, a to dwa odrębne światy tak jak TT a Ferrari więc nie wiem o co Ci chodzi.

Podobne wątki

  1. Katalizator - wycinanie/ sonda lambda! Pomoc
    Przez damianek506 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-03-2016, 19:30
  2. fmic
    Przez rydek37 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-09-2015, 20:56
  3. USLUGA wycinanie na ploterze zna ktos kto sie tym zajmuje
    Przez losix w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 11:03
  4. fmic w 180ps co zrobić z czujnikiem na fmic-u
    Przez DORKNEST w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •