Zuczek Ty tak troche jak baba tylko narzekasz i tylko oceniasz wogole nie znając nikogo a uwierz mi jak sie poznamy zapewne zmienisz zdanie co do mojej konkretnosci nie kazdy musi byc taki jak TY wspaniały ,wszech wiedzący i co najwazniejsze udowadniający jakim to sie nie jest .jest to pozytywna uwaga o ile ją zrozumiesz.

No właśnie nie rozumiem
Wez pod uwagę że jesteś na forum, w którym to obowiązują pewne zasady, porządek w tematach, więc delikatnie zwracam ci uwagę, nie ja tylko i nie pierwszy raz, abyś odpowiednio segregował swoje wypowiedzi, nie wbijam ostów nie banuje, tylko grzecznie proszę.I bez uwag z twojej strony więc uszanuj moją cierpliwość do nowego usera i tylko dla tego że widzę jakiś konkret w twoim działaniu przymykam oko na twoje wypowiedzi i bałagan jaki mi tu robisz, oczywiście do pewnego momentu.
Zwróć uwagę że potrzeba aż 10 postów aby w końcu padło coś konkretnego od ciebie, a nie jakieś tam wypowiedzi typu mam, byłem, fajnie, to nie gazeta wyborcza tylko poważne forum fajnych ludzi, więc pisz zrozumiale lub nie pisz wcale, to tyle ede mnie w tym temacie


Gratki za nowe mody i wybranie konkretnej nie taniej firmy, sam ją polecam bo też posiadam wydech od nich i 3 rok spisuje się bez zarzutu jeżeli chodzi o orurowanie to na forum sprzedaje je kolega Sing0r p&p pod ten FMIC zresztą jest chyba już 4tym właścicielem tych kilku rurek i złączek