Witam jak obiecałem opisze swoje modifikacje w TT ( naraznie tylko muzyczne )

Przed rozpoczęciem moich prac postanowilem zeby modifikacje byly jak najbardziej dyskretne i niezauwazalne dla oka , tylko dla ucha.

Kiedy kupilem swoje TT byl w nim kaseciak i jakies slabe glosniki ( myslalem ze BOSE bedą lepsze ) modifikacje zaczełem od zmiany radia . ( myslalem ze bose wystarczą jednak potem okazalo sie ze nie )

zdjecie z internetu w dobrej jakosci ( na jednym zmoich 3 zdjec widac radio ale zdjecie robilem zdaleka )
http://images.amazon.com/images/G/01...01PLEHQG-1.jpg

Kiedy okazało się że głośniki dobre niesą zakupiłem 2 zestawy głośników ( lewy + prawy + gwizdki ) // 2 zestawy JBL P6560C 90wat rms
Nierobilem zdjęc ponieważ umiescilem głosniki w starych miejscach wiec ich niewidac. Lecz kiedy zamontowalem caly przod i dwa srednio tonowe z tylu zorientowałem się że w rękach zostały mi jeszcze dwa głośniki wysoko tonowe ,, po kolejnej godzinie pracy , wkomponowałem . oto efekt .
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
( sory za odbijającą się w szybie drabine )

po pewnym czasie postanowilem dokupic bass ..... niestety skrzynie gotowe niespełniały moich oczekiwań wiec z kumplem wzieliśmy się za tworzenie skrzyni z mdf-u polączonej z włóknem szklanym i na koniec poflokowaną ,,,,, aby zmieścić 3 wzmacniacze i kondensator , podniosłem podloge w bagarzniku i schowalem ją pod płytą z mdf-u połączonej z plexi

sory za jakość zdjęć robilem po ciemku ,, moze pozniej wrzuce robione w dzien prezentuje sie 100x lepiej ...efek ocencie sami .......


Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!

mam jeszcze do was na koniec proźbę ,, zaproponujcie jakies zakonczenie tej oplotki na kable bo narazie wszędzie ta oplotka wisi
zdjęcie - Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!