Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: ZDECYDOWANIE nabędę TT do 23 000 (płd Polska)

  1. #1
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639

    ZDECYDOWANIE nabędę TT do 23 000 (płd Polska)

    Witam
    Jak w temacie..... Zdecydowanie kupię (oczywiście od "charakternego" forumowicza) TT. Rocznik niespecjalnie ma znaczenie przy tym modelu
    Moje poszukiwania trwają już ponad 3 miesiące, paliwo coraz droższe aby jeździć po całym kraju i oglądać "złomy". "Zaliczyłem" już kilka egzemplarzy, w tym jeden od znajomego ze szpachlowanym dachem ( jak wiadomo od znajomego najlepszy zakup jak i od rodziny..) i sił mi już brak. Szukam wersji bez Q z przyczyn ekonomicznych, nie wykluczam opcji po naprawach blacharsko lakierniczych, jednakże naprawa nie może odbiegać od ogólnie przyjętych standardów europejskich. Zależy mi na generalnie na dobrym stanie nadwozia oraz jednostki generującej 180 km, jak również o zadbanym wnętrzu w kolorze black w pełni wypełnionym zewnętrzną warstwą zwierzęcia zwanego świnią. Wiadomą opcją na forum jest oczywiście brak błędów z Vaga oraz uczciwość sprzedającego co do stanu faktycznego. Cena wiadomo może być zdecydowanie niższa, niż podana w temacie..
    Pozdrawiam i proszę pomóżcie!!

    p.s. Nordyk- Tobie się już pofarciło szczęściarzu, zazdroszczę

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    "Zaliczyłem" już kilka egzemplarzy, w tym jeden od znajomego ze szpachlowanym dachem ( jak wiadomo od znajomego najlepszy zakup jak i od rodziny..) i sił mi już brak.
    Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze i zacytować to co pisałeś tydzień temu.

    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Witam. Nie słuchaj tak do końca tych madrali)) życie pisze rożne historie i czasem można trafić na sytuacje, ze ktoś będzie pilnie i na gwałt potrzebował gotówki. Wtedy jest chwila dla Ciebie jak się zdecydowałes na TT to nie należy z tego rezygnować tylko cierpliwie szukać i czekać. Tak jest w moim akurat przypadku, lada dzień finaluzuje zakup swojej wymarzonej i właśnie za 21t. Bez Q ale takiej szukałem . Po prostu trafił się znajomy na glodzie finansowym. Wytrwałości )
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Szczota, powodzenia. Pamiętaj o jednym, najlepsze interesy robi się na znajomych/rodzinie haha
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    no jasne, a najlepiej wychodzi się na zdjęciach)
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta



    Oj tam, wspomnisz moje słowa
    Zaliczysz jeszcze nie jedną niepotrzebną wyprawę jeżeli szukasz TT w takiej cenie Powodzenia

    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    p.s. Nordyk- Tobie się już pofarciło szczęściarzu, zazdroszczę
    Do czasu będziesz zazdrościł
    Ostatnio edytowane przez singl0r ; 26-01-2012 o 23:43

  3. #3
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Oj singl0r...
    Zepsułeś swoim podsumowaniem moje całe pozytywne nastawienie do życia Niestety masz w pewnym stopniu rację tylko mi już cierpliwości brak. "Chylę czoła" przed trafnością tematu.
    Pozdrawiam i miłego wieczoru ( raczej nocy)
    p.s. Ale i tak staram się być dobrej myśli..

  4. #4
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Oj singl0r...
    Zepsułeś swoim podsumowaniem moje całe pozytywne nastawienie do życia Niestety masz w pewnym stopniu rację tylko mi już cierpliwości brak. "Chylę czoła" przed trafnością tematu.
    Pozdrawiam i miłego wieczoru ( raczej nocy)
    p.s. Ale i tak staram się być dobrej myśli..
    W cenie 23000 może udać Ci się znaleźć w miarę sensowne auto, może trochę wymagające dopieszczenia. Padaczkę można kupić i za 30000zł, pozostaje kwestia sprawdzenia samochodu przed zakupem. Niestety zawężając poszukiwania do tej kwoty musisz liczyć się że kilka egzemplarzy nadających się na złom też będziesz musiał obejrzeć, ale podejrzewam że prędzej, czy później coś znajdziesz. Ja sprzedałem swoją ośkę 180KM z 1999r pół roku temu za 24800zł. Do wymiany był przepływomierz. Nie słuchaj ludzi którzy mówią Ci że jak nie dasz za TT w wersji FWD z 1999roku min. 30000zł to na pewno będzie to szrot, złom itp. bo to nie prawda. Było kilka przykładów że nowi forumowicze kupowali auta mniej więcej w granicach cenowych o których piszesz i bywało różnie- jedni cieszyli się i nie narzekali, inni po jakimś czasie musieli w auto inwestować- ruletka. Ale bywają też przypadki że auto trzyma dobrą cenę, a coś niespodziewanie trzeba w nim robić, więc też różnie może być, gwarancji nigdy nie masz. Nie zrażaj się do poszukiwań, a prędzej czy później będziesz zadowolony.

    Pozdrawiam!

  5. #5
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Dzięki jasiel za słowa pocieszenia..
    Masz całkowita rację co do opcji zakupu-albo się trafi i człowiek będzie szczęśliwy albo będzie dramat. Jestem dobrej myśli i nie ustaję w poszukiwaniach.
    Pozdrawiam ( chyba teraz u Was Syberia, w Kraku -11)

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:25 27-01-2012 ---------- EDYCJA

    A inwestycji się nie boję-normalna sprawa, jak przy każdym sprzęcie mechanicznym. Wcześniej czy później trzeba coś dołożyć. Zagadką jest stopień zużycia przez poprzedniego użytkownika, jak również własne użytkowanie. "Salonówki" też sprawiają niespodzianki, wtedy można narzekać.

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    W cenie 23000 może udać Ci się znaleźć w miarę sensowne auto, może trochę wymagające dopieszczenia. Padaczkę można kupić i za 30000zł, pozostaje kwestia sprawdzenia samochodu przed zakupem. Niestety zawężając poszukiwania do tej kwoty musisz liczyć się że kilka egzemplarzy nadających się na złom też będziesz musiał obejrzeć, ale podejrzewam że prędzej, czy później coś znajdziesz. Ja sprzedałem swoją ośkę 180KM z 1999r pół roku temu za 24800zł. Do wymiany był przepływomierz. Nie słuchaj ludzi którzy mówią Ci że jak nie dasz za TT w wersji FWD z 1999roku min. 30000zł to na pewno będzie to szrot, złom itp. bo to nie prawda. Było kilka przykładów że nowi forumowicze kupowali auta mniej więcej w granicach cenowych o których piszesz i bywało różnie- jedni cieszyli się i nie narzekali, inni po jakimś czasie musieli w auto inwestować- ruletka. Ale bywają też przypadki że auto trzyma dobrą cenę, a coś niespodziewanie trzeba w nim robić, więc też różnie może być, gwarancji nigdy nie masz. Nie zrażaj się do poszukiwań, a prędzej czy później będziesz zadowolony.

    Pozdrawiam!
    No to wymieniłeś sporo. Przepływka WOW. Do tego bez ESP czyli mniej niż standard. Coś znajdzie ale rewelacji nie będzie. Jeszcze jakby papiery miało to już max, a zapewne od Pana Władka z przebiegiem kręconym wiertarką na wstecznym.
    3 lata temu podobne ceny były na allegro niż teraz. Tylko że już za tamtego czasu po samych fotkach wyglądały lepiej niż to co teraz jest.

    Widzę, że lepiej samochód trzymać aż zdechnie niż za max 20 tys komuś prezenty robić i jeszcze się osłuchać czemu tak drogo.

  7. #7
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    ICE- bez komentarza i bez urazy Raz na czas napij się dobrego browara i zmień trochę podejście do rzeczywistości
    Mimo negacji Twojej postawy jestem cały czas pod wrażeniem Twojej wiedzy na temat TT.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No to wymieniłeś sporo. Przepływka WOW. Do tego bez ESP czyli mniej niż standard. Coś znajdzie ale rewelacji nie będzie. Jeszcze jakby papiery miało to już max, a zapewne od Pana Władka z przebiegiem kręconym wiertarką na wstecznym.
    3 lata temu podobne ceny były na allegro niż teraz. Tylko że już za tamtego czasu po samych fotkach wyglądały lepiej niż to co teraz jest.
    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że do wymiany został przepływomierz. No fakt, sprzedałem TT będące dużo poniżej standardu, który wyznaczany jest przez Twoje auto ma się rozumieć Dlatego ja za swoje wziąłem 24800, a Ty weźmiesz 30000
    Pozdrawiam!

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    ICE- bez komentarza i bez urazy Raz na czas napij się dobrego browara i zmień trochę podejście do rzeczywistości
    Mimo negacji Twojej postawy jestem cały czas pod wrażeniem Twojej wiedzy na temat TT.
    Pozdrawiam
    Zawsze jestem negatywny. Ktoś musi być.
    ps. właśnie rzeczywistość mnie już nie raz nauczyła "nie ma nic za darmo" :/ eh no oprócz porad na forum

  10. #10
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    dla Pocieszenia i rozwinięcia myśli przedmówcy powiem Ci że w moim przypadku udało Mi się w pełni gdyż auto kupiłem za małe pieniądze za sumę nieco większą niż ty szukasz ale niewiele bo 24 tys . Auto moje zostało sprzedawane na biegu gdyż właściciel potrzebował szybkiej gotówki . Miał wszystko udokumentowane przebieg oraz naprawy ... mój egzemplarz miał lekko zdarte tylne nadkole było to zrobione ale zdjęcia przed i po i o wszystkim mi powiedziano . Zmieniony był tez przedni zderzak na ten z dużym grillem ale również fotki przed i po by nikt nie myślał że był dzwon . Z rzeczy które musiałem wymienić to rurkę pod kolektorem oraz kolanko odpowietrzenia skrzyni korbowej ( założyłem separator odmy ) oraz uszczelkę pokrywy( victor reinz) koniec napraw bardzo dobrze mi się jeździ i jest ok . A z dodatkowych napraw ale nie były przymusem ale gdy kupuje auto zawsze wymieniam rozrząd i olej plus filtry ... tak więc zawsze bądź czujny bo okazja może się trafić ja swojej szukałem cały jeden dzień :P dużo szczęścia

  11. #11

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że do wymiany został przepływomierz. No fakt, sprzedałem TT będące dużo poniżej standardu, który wyznaczany jest przez Twoje auto ma się rozumieć Dlatego ja za swoje wziąłem 24800, a Ty weźmiesz 30000
    Pozdrawiam!
    Tak jest tak dumny jak paw moje to jest naaajszybsze . Szybsze od ZUCZKA WOWO ArTTura i od przyszłej torpedy Pawła . Po prostu nie chce by kupił coś co się kupy nie trzyma. Jakbym to zlewał to bym powiedział "Panie za 16 widziałem ładne sztuki na pewno coś wybierzesz".

    Co do wypowiedzi ziembola to też stwierdzam że pewne rejony naszego kraju obfitują w sporą ilość TT i jest w czym wybierać. W małopolscy i Podkarpaciu nadal lipa. Nie licząc Krakowa to parą TT na krzyż na allegro.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 27-01-2012 o 00:38

  12. #12
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    tak ale obserwując na dzień dzisiejszy allegro itd nic bym nie znalazł ... musisz poczekać chyba jedyna jakaś z Lublina 225 za 30tys była ładna ale to tylko ta jaka wzbudziła moje zainteresowanie

  13. #13
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Racja Panowie Ale każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nowe możliwości ( czytaj okazje). Grunt to dobre nastawienie I cierpliwość...

  14. #14
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    dokładnie Ja trzymam kciuki i czekam aż pochwalisz się nabytkiem , a gdy tylko cos się pojawi ciekawego to zaraz dam Ci znać pozdr

  15. #15
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Cierpliwość,cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość Kolego teraz przy tej pogodzie i tak za wiele byś się nie nacieszył osiągami auta więc na spokojnie. Ja jakbym tak dobrze policzył to od momentu posiadania PIERWSZEGO Kapitału (ok 21 k) do momentu kupna przewertowałem z 10-13 TeTetek (oczywiście do tej kwoty) jeżdząc od morza do Rzeszowa włącznie (akurat musiałem że tak powiem w interesach tam jechać więc przy okazji) i niestety same parchy,jak to mój nadworny mechanik kiedyś podsumował u pewnego sprzedającego "Panie przecież te auto wygląda jak człowiek w agonii w ostatniej godzinie swego życia".... I gdyby nie to,że trafił się dobry okres w mojej branży a tym samym przypływ gotówki (kapitał sporo wzrósł) to do dziś dnia bym pewnie nic nie wybrał bo miałem dość tych parchów. Czasowo wyszło tak coś do 4 miechów...
    Więc dużo spokoju i cierpliwości no i POWODZENIA

Podobne wątki

  1. polska odpowiedź na coopera i TT
    Przez rys00 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 15:30
  2. Zachodnia Polska
    Przez Tomie1986 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-03-2012, 22:49
  3. polska historia w 8 min.
    Przez Piootr w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 03:29
  4. Audi Polska obrazilo sie na tt?
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 16:20
  5. Audi Klub Polska .... propozycja
    Przez ALF^666 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2003, 13:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •