Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: ZDECYDOWANIE nabędę TT do 23 000 (płd Polska)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    W cenie 23000 może udać Ci się znaleźć w miarę sensowne auto, może trochę wymagające dopieszczenia. Padaczkę można kupić i za 30000zł, pozostaje kwestia sprawdzenia samochodu przed zakupem. Niestety zawężając poszukiwania do tej kwoty musisz liczyć się że kilka egzemplarzy nadających się na złom też będziesz musiał obejrzeć, ale podejrzewam że prędzej, czy później coś znajdziesz. Ja sprzedałem swoją ośkę 180KM z 1999r pół roku temu za 24800zł. Do wymiany był przepływomierz. Nie słuchaj ludzi którzy mówią Ci że jak nie dasz za TT w wersji FWD z 1999roku min. 30000zł to na pewno będzie to szrot, złom itp. bo to nie prawda. Było kilka przykładów że nowi forumowicze kupowali auta mniej więcej w granicach cenowych o których piszesz i bywało różnie- jedni cieszyli się i nie narzekali, inni po jakimś czasie musieli w auto inwestować- ruletka. Ale bywają też przypadki że auto trzyma dobrą cenę, a coś niespodziewanie trzeba w nim robić, więc też różnie może być, gwarancji nigdy nie masz. Nie zrażaj się do poszukiwań, a prędzej czy później będziesz zadowolony.

    Pozdrawiam!
    No to wymieniłeś sporo. Przepływka WOW. Do tego bez ESP czyli mniej niż standard. Coś znajdzie ale rewelacji nie będzie. Jeszcze jakby papiery miało to już max, a zapewne od Pana Władka z przebiegiem kręconym wiertarką na wstecznym.
    3 lata temu podobne ceny były na allegro niż teraz. Tylko że już za tamtego czasu po samych fotkach wyglądały lepiej niż to co teraz jest.

    Widzę, że lepiej samochód trzymać aż zdechnie niż za max 20 tys komuś prezenty robić i jeszcze się osłuchać czemu tak drogo.

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No to wymieniłeś sporo. Przepływka WOW. Do tego bez ESP czyli mniej niż standard. Coś znajdzie ale rewelacji nie będzie. Jeszcze jakby papiery miało to już max, a zapewne od Pana Władka z przebiegiem kręconym wiertarką na wstecznym.
    3 lata temu podobne ceny były na allegro niż teraz. Tylko że już za tamtego czasu po samych fotkach wyglądały lepiej niż to co teraz jest.
    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że do wymiany został przepływomierz. No fakt, sprzedałem TT będące dużo poniżej standardu, który wyznaczany jest przez Twoje auto ma się rozumieć Dlatego ja za swoje wziąłem 24800, a Ty weźmiesz 30000
    Pozdrawiam!

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że do wymiany został przepływomierz. No fakt, sprzedałem TT będące dużo poniżej standardu, który wyznaczany jest przez Twoje auto ma się rozumieć Dlatego ja za swoje wziąłem 24800, a Ty weźmiesz 30000
    Pozdrawiam!
    Tak jest tak dumny jak paw moje to jest naaajszybsze . Szybsze od ZUCZKA WOWO ArTTura i od przyszłej torpedy Pawła . Po prostu nie chce by kupił coś co się kupy nie trzyma. Jakbym to zlewał to bym powiedział "Panie za 16 widziałem ładne sztuki na pewno coś wybierzesz".

    Co do wypowiedzi ziembola to też stwierdzam że pewne rejony naszego kraju obfitują w sporą ilość TT i jest w czym wybierać. W małopolscy i Podkarpaciu nadal lipa. Nie licząc Krakowa to parą TT na krzyż na allegro.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 27-01-2012 o 00:38

Podobne wątki

  1. polska odpowiedź na coopera i TT
    Przez rys00 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 15:30
  2. Zachodnia Polska
    Przez Tomie1986 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-03-2012, 22:49
  3. polska historia w 8 min.
    Przez Piootr w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 03:29
  4. Audi Polska obrazilo sie na tt?
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 16:20
  5. Audi Klub Polska .... propozycja
    Przez ALF^666 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2003, 13:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •