Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 156

Wątek: Szyba kierowcy nie opuszcza się przy otwieraniu drzwi

  1. #91
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Nierozbieralny, nie będzie ok. Da się go wymienić na taki ale będzie rzeźba.
    Jerry a taki bedzie ok?

    http://allegro.pl/mikrostyk-zamka-ro...144816462.html

  2. #92
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Będzie git Rozbierasz oba delikatnie, zakładasz nową górę z tym pipsztykiem do starej podstawy z kabelkami i voilà! Gotowe
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #93
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Super, dziekuwa

  4. #94
    Awatar Dakatsu
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czar/sreb
    Posty
    37
    no to teraz i u mnie problem... lewa szyba nie opuszcza się i nie domyka. FIS otwieranie drzwi widzi, do tego słychać że auto chce otworzyć i zamknąć szybę bo słychać silniczek, jedna szyba ani drgnie. Adaptację robiłem na kilka sposobów ale nic się nie zmienia. Dodam że szyby otwierają się i zamykają bez problemu, od kierowcy troszkę wolniej ale to chyba nie ma wpływu.

  5. #95
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Hej, zdejmij boczek i wyjmij zamek, (naprawde niewiele roboty wiec warto, a instrukcje znajdziesz tu na forum) i sprawdz jak sie miewa mikrostyk w zamku, potem "przelec" instalacje i zobacz czy nie ma uszkodzonego jakiegos przewodu. Skoro opuszcza i zamyka szybe to motor raczej sprawny ale sprawdz glowna wtyke od niego bo lubi zbierac sie tam wilgoc i koroduja piny. Pozdrawiam!

  6. #96
    Awatar Dakatsu
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czar/sreb
    Posty
    37
    Czy ktoś miał kiedyś problem z adaptacją? Czy są jakieś inne sposoby oprócz tego opisanego na forum?

  7. #97
    Awatar TATAR
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    3
    Witam, ja mam troszkę inny problem, moja szyba kierowcy działała poprawnie do momentu zerwania linki. Po wymianie mechanizmu szyba schodzi na dół natomiast do góry to już jej się nie chce. Tzn. można ją podnieść ale tylko podciągając ją przyciskiem, a gdy jest już teoretycznie u samej góry to nie domyka się zostawiając ok.3-5mm przerwy. Po zamknięciu drzwi słychać że silniczek chce ją podciagnąć do samego końca ale nie udaje się to. Macie pomysły co się dzieje? Pozdrawiam

  8. #98
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez TATAR Zobacz posta
    Witam, ja mam troszkę inny problem, moja szyba kierowcy działała poprawnie do momentu zerwania linki. Po wymianie mechanizmu szyba schodzi na dół natomiast do góry to już jej się nie chce. Tzn. można ją podnieść ale tylko podciągając ją przyciskiem, a gdy jest już teoretycznie u samej góry to nie domyka się zostawiając ok.3-5mm przerwy. Po zamknięciu drzwi słychać że silniczek chce ją podciagnąć do samego końca ale nie udaje się to. Macie pomysły co się dzieje? Pozdrawiam
    Wygląda jakby było coś źle złożone.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #99
    Awatar TATAR
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Wygląda jakby było coś źle złożone.
    Spec z firmy zajmującej się profesjonalną wymianą szyb (?) stwierdził że nic się tam nie da regulować ani źle złożyć, zasugerował reset komputera, tylko czy to prawda to nie wiem dlatego też pytam na forum może ktoś miał podobne przypadłości

  10. #100
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez TATAR Zobacz posta
    Spec z firmy zajmującej się profesjonalną wymianą szyb (?) stwierdził że nic się tam nie da regulować ani źle złożyć, zasugerował reset komputera, tylko czy to prawda to nie wiem dlatego też pytam na forum może ktoś miał podobne przypadłości
    No różnie bywa...ja się spotykam z pracą speców od liczników, mogę kiedyś o tym poopowiadać
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #101
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ile razy wymienialem czy to podnosniki czy to silniczki tyle razy chodzilo to tak jak powinno, ale zdarzylo sie ze np. szyba szla w gore i odbijala spowrotem sama w dol i zawsze wina lezala po mojej stronie(zle ulozona uszczelka w prowadnicy itp) jak bylo dobrze zlozone to dzialalo jak powinno, a w przypadku tt o adaptacji nie slyszalem mimo ze i w TTkach wymienialem i sam silnik, a przy innej okazji prowadnice i chodzilo jak w ksiazce pisze. Jesli wymieniasz cale wzmocnienie wtedy trzeba je wyregulowac mechanicznie ale to inna historia. Uwazam ze Twoj problem lezy po stronie zlego montarzu, a co do profesjonalistow to kazdy moze popelnic blad ale wypuscic auto z bledem to juz partactwo. Powinni byli sprawdzic jakosc swojej pracy i dojac do wniosku ze cos jest nie tak, a widocznie jest skoro Ty (nie ekspert) to zauwazyles. Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 13-11-2015 o 15:01

  12. #102
    Awatar TATAR
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    3
    Spec wymienił mechanizm podnoszenia szyby po zerwaniu linki w poprzednim, i oddał mi auto nie biorąc za wymianę ani grosza bo jak stwierdził nie wie o co chodzi ale szybka działa tylko tak. Tak że jedyny plus że pieniędzy żadnych nie wziął. Może ktoś wie gdzie z tym podjechać w Wawie żeby mieć pewność że to dobrze poprawią?

  13. #103
    Awatar Mały 112
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    95
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    podpinam się do tematu , zamówiłem też taki sam mikrostyk .
    Ktoś kto go wymieniał to,- wymieniał go w całości ? czy tak jak opisane jest to w paru postach wcześniej.
    zdjęcie boczków drzwi bardzo łatwa sprawa zobaczymy jak pójdzie z dojściem do mikrostyku.
    Na razie czekam na przesyłkę.:stung:

  14. #104
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Mały 112 Zobacz posta
    podpinam się do tematu , zamówiłem też taki sam mikrostyk .
    Ktoś kto go wymieniał to,- wymieniał go w całości ? czy tak jak opisane jest to w paru postach wcześniej.
    zdjęcie boczków drzwi bardzo łatwa sprawa zobaczymy jak pójdzie z dojściem do mikrostyku.
    Na razie czekam na przesyłkę.
    Nie, nie wymieniasz calego mikrostyku tylko jego gorna czesc, ta z "cyckiem". W tym celu musisz wyjac zamek z drzwi, powinna byc instrukcja na rorum. Jak nie to pytaj. Uwazam ze zamek w TT jest super latwo wyciagnac, dostep rewelacja. Jak juz masz zamek "na kolanach" wtedy rozpinasz gorna czesc Twojego mikrostyku, ktory ma prawdopodobnie zjechany styk. Bierzesz gorna czesc nowego, spinasz razem i wszystko. Ja dodatkowo posmarowalem powierzchnie plastikowa po ktorej pracuje mikrostyk specjalnym supersliskim smarem sylikonowym. Napewno dluzej pozyje. Pozdrawiam.

  15. #105
    Awatar Mały 112
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    95
    Dzięki .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mikro styk wymieniony (satysfakcja z tego że zrobiłem to sam - wielka) , - szyba działa tak jak powinna . W pierwszym momencie byłem zdziwiony jak przyszła przesyłka - to takie maleństwo .

Podobne wątki

  1. Szyba drzwi kierowcy problem
    Przez belian w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2013, 20:50
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-02-2013, 17:24
  3. Nie opuszczanie sie szyby przy otwieraniu !!
    Przez maxim141 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 10:09
  4. Swiatełko przy otwieraniu drzwi
    Przez wychylylybym w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 18:30
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-03-2008, 14:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •