Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: MANDATY - tak wyszło

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945

    MANDATY - tak wyszło

    dzis dostalem swoj pierwszy mandat w TT (wiem zle zrobiłem żle) no niby nic ale ciekawi mnie w jaki "cikawych" okolicznościach dostaliscie swoje mandaty
    wyjeżdzam sobie z miasta do tablicy stanowiącej granice miasta jakies200 m i........... duza ciężarówka na środku szerokiej jezdni z za-biscie szerokim pasem awaryjnym(apropo zmiescila by sie tam cala) a ze byłem po robocie 12-godzinna zmiana o 20 do 8 rano to mi sie troch spieszyło.
    "Mrugnełem" a on na to wlączył jakieś dziwne światła jak do cofania i pi-dolony dalej środkiem a że NO RYSK NO FUN :P to go chama tym awaryjnym no i.............. masz glina to myslałem że się o swoje wlasne nogi zabije -malo mi pod koła nie wpadła.
    oczywiscie stanołem choć mnie korciło no wiecie 180 bph zmęczony po nocnej zmianie ale ok.
    Mało tego zapomniałem (13.0 protwela i nie mialem żadnych dokumentów i po słownej uterczce (20 min) odjechalem z piskiem opon 80 euro szczuplejszy dogoniłem dużego kolegę i pomachalem na zgode(on wiedział na pewno "sybi") - ale tak sie zastanawiam gdyby nie wlączyl tych dziwnych swiateł pewno by go nie wyprzedzal strasznie denerwują mnie takie dziwene - niespotykane sytuacje na drodze(te dziwne światła) i wtedy dziwnie raguje przeważnie tak agresywnie.
    NO RISK,
    NO FUN.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Ostatni mandat dostalem w styczniu (ciepla zima byla), lecialem sobie 2 pasmowka gdzies miedzy Katowicami a Czestochowa, 105km/h licznikowo (standardowo dopuszczalne 100km/h), godzina okolo 23-24ta, praktycznie pusta droga, za zakretem zamachali mi lizaczkiem, okazalo sie ze gdzies tam przed zakretem byl znak 50km/h (zeby zwolnic przed swiatlami, ktore byly na zielonym) bo zblizalem sie do przejscia dla pieszych (DWUPASMOWKA!!, NOC!!), efekt mojego przelecenia na zielonym przy 105km/h to 6 punktow i 200pln (po negocjacjach z duzo wyzszego pulapu).

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Wielu lat nie miałem mandatu, ale około rok temu to się skończyło ze starym MONDEO (którego znam dobrze, ale nie zauważyłem ich ) na Wisłostradzie od mostu Grota do Mc Donalds'a. 162 km/h zamiast 80

    500 Zl nie dyskutowałem bo jechałem dużo szybszej (powyżej 200 na pewno). Mieli nagrany tylko 3 s filmu bo za szybko przyspieszałem, nie mogli mnie dogonić, musieli czekać na czerwonej światła przy komisu
    911 Kiler

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    najwiecej w swoim zyciu to mialem 23 punkty(na 24możliwe) karne - wiem nie ma się czym chwalic ale uczucie było niezłe ludzie nawet na parkingu czasem trzy razy poprawialem auto by było idealnie no bo inaczej to po prawku - i w ten sposob moja ukochana zostala moim szoferem(nie jeżdzi wolniej niż ja -mysle ze nawet szybciej niż ja)
    NO RISK,
    NO FUN.

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Cytat Zamieszczone przez eb84
    Wielu lat nie miałem mandatu, ale około rok temu to się skończyło ze starym MONDEO (którego znam dobrze, ale nie zauważyłem ich ) na Wisłostradzie od mostu Grota do Mc Donalds'a. 162 km/h zamiast 80

    500 Zl nie dyskutowałem bo jechałem dużo szybszej (powyżej 200 na pewno). Mieli nagrany tylko 3 s filmu bo za szybko przyspieszałem, nie mogli mnie dogonić, musieli czekać na czerwonej światła przy komisu
    Nie wierzę że Erick łamie przepisy !!
    Ja pamiętam czasy jak czeskiej policji udało się zatrzymać równocześnie jakieś 4 czy 5 tteek zgadza się Erick?

    [ Dodano: Nie Sie 19, 2007 10:42 pm ]
    Znalazłam nawet pamiątke z tego osobliwego wydarzenia
    !! 5 lat za sterami TT !!

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Tylko predkosc, tylko predkosc
    911 Kiler

Podobne wątki

  1. PSY I Mandaty
    Przez CO_KUBA w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 25-10-2009, 15:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •