hmm generalnie powiem że jest troszkę wcześnie na ustalanie bo im więcej czasu do spotu tym więcej się deklaruje a potem niestety tym więcej odpada

ja wcześniej tak ogólnikowo pisałem że spota trzeba połączyć ze spotkaniem na bemowie, wtedy nie było wiadomo kiedy bo nie był znany termin rozpoczęcia sezonu na bemowie a teraz jest wszystko jasne bo wiemy że jest 22 kwiecień (niedziela) i moja propozycja to jest zrobienie spota przynajmniej 2 dniowego (Arttur nam obiecał że będzie ale auto w rozsypce i chyba mało możliwe żeby nam się zjawił prawda Arttur? )

odnośnie atrakcji na bemowie to powinno się pojawić kilka mocnych tt :

-( miejsce na potwierdzenie dla naszego guru ARTTURA czy się zjawi )

-oklejona TTrs na pomarańczowo a jak wiadomo pomarańczowy kolor jest dużo szybszy od białego dlatego te auto spokojnie zrobi dobrą 11.xxx

-moja TT będzie już na pewno wystrojona bo na razie to się tak toczy i zbieram sianko na strojenie ale na pewno na bemowo będzie hulać pełnym ogniem (chyba że coś wybuchnie ale mam nadzieję że będzie ok)

-kilka modzonych tt na k04 ( mam nadzieję że piootr d_matys i inni nas zaszczycą obecnością )

no i mocne ośki czyli:
-(może wowo by nas zaszczycił swoją obecnością ?)
-Żuczek swoim TTr z gt28rs
-Kuba ze swoją TT z gt28r
-i na pewno inni

więc tym razem można by zrobić oficjalny konkurs na najszybsze auto klubTT w roku 2012 (bo poprzednio był nie oficjalny który jakoś tak dziwnie wyszło że ja wygrałem) z nagrodami (mogą to być np koszulki z nowym logo klubtt itp i ja np mogę przygotować hafty:P) to jest taki plan na niedzielę

także teraz apeluję aby wszyscy klubowicze wjechali na plac bemowa i wystartowali na 1/4 bo liczy się fun a nie wygrana bo fajnie jest się pościgać dla zmierzenia czasu siebie itp bo poziom jest taki że ja nawet gdybym miał i 500km (co jest nawet i w teorii nie realne) w TT to bym nie miał szans się załapać do półfinału :P ale jedziemy zeby porywalizować miedzy sobą i się sprawdzić ponadto jak ktoś lubi być zauważony i ma parcie na szkło to będzie nas pełno na filmikach na yt i może w tv
ponadto jak rok temu będzie wiele mega szybkich fur o których czytamy na innych forach lub oglądamy w tv więc atrakcji na pewno będzie sporo

odnośnie planu na piątek lub sobotę to jeśli towarzystwo by chciało coś wypić albo coś tam deczko pobalować to lepiej chyba było by się spotkać np w piątek
jechać gdzieś nad jakieś ładne miejsce pobalować mieć sobotę na wydobrzenie aby spowrotem się przenieść do wawy...co WY na to? czy wolicie np w sobote rano? koszty bedą ciut mniejsze w sumie:P

no i czy macie pomysł gdzie się udać w tą sobotę lub piątek?