Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Lakierowanie TT

  1. #31
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    grzałka m3 - lusterka, progi, zderzaki, naklejki i basssowy tłumik , i chyba sporo m3 w żółtym kolorze
    milek06 no ten brąz i biała - jest kot !!
    Domenik sądzę że tu plasti dip chłopaki malują najczęściej

    Co do lakieru i zmiany koloru, to lakiernik jak lakiernik, ale trzeba demontować szyby, drzwi, maskę, klapę, zderzaki - sporo roboty - w końcu trzeba wnęki pomalować. A do zmiany koloru ciemnego na jasny to zaznaczyć trzeba że dobrze podkładem jasnym śmignąć auto, aby potem ciemny kolor w słońcu się nie przebijał, albo po prostu drzeć ciemny kolor do podkładu. Parę już aut malowałem amatorsko.

  2. #32
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Ja troche inaczej napisze, powyżej wrzucanie różne TT, każdemu z Was podoba się inny kolor, inne połączenia kolorów, wiec czym to się różni!?, czy zmiana dotyczy pomalowania całej budy na niebieski, zielony, biały lub inny kolor a pomalowanie dachu jak w QS ?

    Jak dla mnie niczym. Każdy szuka ideału jaki mu się podoba i tak upodobania auto. Czy to jest malowanie, oklejanie, nowe felgi, czy zmiana zderzaka, audio, mocy. Każdy inaczej, jak chce. W t przypadku nie jest to oklejanie przysłowiowym znaczkiem M3 bo nie jest naklejany znaczek TTRS.
    Wiele marek stosowało dwu kolorowe połączenie lakieru na aucie zanim wyprodukowano QS, wiec jak dla mnie nie jest to dodawanie wirtualnych koni tylko upiększanie wizualne auta wg jego właściciela (o gustach się nie dyskutuje).

    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Odkopie starego steka Nie było sensu zakładać nowego wątku a potrzebuję Waszej rady/pomocy. Mianowicie chcę oddać cała tt do renowacji lakieru nie wiem jeszcze czy na malowanie ory kolor czy na jakiś szlif .... Ale ponad to po głowie chodzi mi pomalowanie dachu lusterek itd na wzór wersji guattro sport. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, czy to nie "wieś" robić z 180 quattro sport?
    Osobiście to dla mnie zabieg ok. Jeżeli Ci się taka wersja stylistyczna podoba, to czemu nie.
    Osobiście, to bym na czarno pomalował tylko wszystkie kratki zderzaka i lusterka a dach bym okleił (po prostu zabieg odwracalny) takie moje zdanie.
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #33

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    LLE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    91
    Dorzucę swoje trzy grosze na ten temat, dodam, że nie obcy
    Jeżeli chodzi o bazę to można ją dobrać idealnie, kwestia doświadczenia - lakiernicy, jeżeli sami nie są biegli w dorabianiu bazy, korzystają z punktów w miastach - gdzie robi się je idealnie (bez względu na wiek i warunki utrzymania lakieru auta). Podstawę efektu stanowi jednak lakier bezbarwny, tu nie należy żałować kasy. Ja osobiście korzystam z Glasurit-a 923-255. Efekt godny wyłożonej kasy

Podobne wątki

  1. Czyszczenie, lakierowanie kolektora ssącego
    Przez Daras w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2018, 11:13
  2. Lakierowanie felg -grupon
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 13:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •