Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 75

Wątek: refleksyjnie o pewnym przygnebiajacym zjawisku

  1. #46

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Filmik bardzo interesujący i moim zdaniem ukazuje niestety w jakimś stopniu dzisiejsze realia i tok kobiecego myślenia (nie mówię tutaj o każdej kobiecie więc proszę się nie obrażać)...Osobiście miałem 2 tyg temu taki przypadek na studiach, kiedy to taki zwykły, niczym nie wyróżniający się chłopak podszedł zagadać do atrakcyjnej, pewnej siebie dziewczyny, ubranej w markowe ciuchy i w bardzo podobny sposób dała mu kosza a wręcz go wyśmiała... Po zajęciach spotkałem tą dziewczynę na parkingu jak wsiadałem do TT... co ciekawe wieczorem miałem zaproszenie od niej na fb i wiadomości... Osobiście nie przepadam za takim typem kobiet bo niestety życie jest przewrotne i jak jest kasa to jest dziewczyna, kasa się kończy to kończy się i "miłość". Tak, że drodzy koledzy życzę wam jak i sobie poznania wartościowej kobiety nie patrzącej na dobra materialne
    Pozdrawiam

  2. #47
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Adamus Zobacz posta
    co ciekawe wieczorem miałem zaproszenie od niej na fb i wiadomości...
    ....ciekawe co Ci napisala ???
    I TT

  3. #48
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    ....ciekawe co Ci napisala ???
    Przewieź mnie, to kiedyś "przewiozę" Ciebie

  4. #49
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh słabo ogarnięta była...jak by była na wyższym "levelu" to by wiedziała że TT mk1 to już nie jest droga zabawka;P

  5. #50

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Hahaha no Paweł nieźle się uśmiałem z tego levelu, może jeszcze nie ewoluowała na wyższy bo młoda a co do wiadomości to jakieś głupoty zmierzające do spotkania..

  6. #51
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Na ładne MK2 poleci :P
    Sporo ludzi nie odroznia MK2 od MK1 (pomijajac fakt, ze moje wyglada jak TTS). Przytocze dwa OSTATNIE przyklady, jakie zapamietalem. Pierwszym razem mlode malzenstwo, maz mowi do zony "jak chcesz to Ci kupie takie TT, po 20 tysi chodza". Dwa dni temu pod kinem kobieta mowi do faceta "ooo, takie same kupil XXXX" na co on odpowiada "niie, to chyba nowa teteta juz jest"

    Wiec sie Jaaqob nie zdziw

  7. #52
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    ....ciekawe co Ci napisala ???
    Napisała, że ma ochotę pojeździć

    ---------- Post dodany o 20:59 ---------- Poprzedni post z 20:56 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Sporo ludzi nie odroznia MK2 od MK1 (pomijajac fakt, ze moje wyglada jak TTS). Przytocze dwa OSTATNIE przyklady, jakie zapamietalem. Pierwszym razem mlode malzenstwo, maz mowi do zony "jak chcesz to Ci kupie takie TT, po 20 tysi chodza". Dwa dni temu pod kinem kobieta mowi do faceta "ooo, takie same kupil XXXX" na co on odpowiada "niie, to chyba nowa teteta juz jest"

    Wiec sie Jaaqob nie zdziw
    Tempe głąby jedne no wrrr... może jakiś napis dać "Nowa TT bejbe!!"

    ---------- Post dodany o 21:09 ---------- Poprzedni post z 20:59 ----------

    Mari, poważnie mnie teraz zmartwiłeś jak ludzie nie widzą różnicy to po co przepłacać...

    Spać bym nie mógł jak bym nie zrobił porównania. Kurde no ... różnica praktycznie nie do zauważenia gołym okiem :/

    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 16-01-2012 o 21:15

  8. #53
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ale ta mk1 po lewej ma super zaciski od porsche:P

    no i fota po prawej jest mega profi a ta po lewej taka na szybko więc różnica jest jeszcze bardziej wyraźna...
    http://lh3.googleusercontent.com/-mn...port__High.jpg
    czy na tej fotce mk1 wygląda staro? nawet blachary z wyższym "levelem" mogły by polecieć na to auto

  9. #54

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Napisała, że ma ochotę pojeździć

    ---------- Post dodany o 20:59 ---------- Poprzedni post z 20:56 ----------



    Tempe głąby jedne no wrrr... może jakiś napis dać "Nowa TT bejbe!!"

    ---------- Post dodany o 21:09 ---------- Poprzedni post z 20:59 ----------

    Mari, poważnie mnie teraz zmartwiłeś jak ludzie nie widzą różnicy to po co przepłacać...

    Spać bym nie mógł jak bym nie zrobił porównania. Kurde no ... różnica praktycznie nie do zauważenia gołym okiem :/

    Wielka część społeczeństwa to totalne barany. Nie odróżniają 2 różnych samochodów. No i za 20 tys to sobie kupi ale przystanek samochodowy.

  10. #55
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ale ta mk1 po lewej ma super zaciski od porsche:P

    no i fota po prawej jest mega profi a ta po lewej taka na szybko więc różnica jest jeszcze bardziej wyraźna...
    http://lh3.googleusercontent.com/-mn...port__High.jpg
    czy na tej fotce mk1 wygląda staro? nawet blachary z wyższym "levelem" mogły by polecieć na to auto
    Piękne MK1

    Btw: tam w tej MK2 też będą Brembo

    ---------- Post dodany o 21:40 ---------- Poprzedni post z 21:39 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Wielka część społeczeństwa to totalne barany. Nie odróżniają 2 różnych samochodów. No i za 20 tys to sobie kupi ale przystanek samochodowy.
    Olać ich, najważniejsze, że to my jesteśmy zadowoleni i wiem co posiadamy a nie inni

  11. #56
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no znaczna część z nas nie kupuje aut żeby inni widzieli jakie to mamy fajne wozy...gdybym po to tylko miał TT to bym sprzedał mk1 i za te kasę + to co włożyłem pod maskę (95% społeczeństwa nie będzie wiedziało o co kamann) to kupiłbym spokojnie mk2 i by starczyło jeszcze na jakieś duże chińskie felgi i innych parę wizualnych dodatków :P

  12. #57
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    kupiłbym spokojnie mk2 i by starczyło jeszcze na jakieś duże chińskie felgi i innych parę wizualnych dodatków :P
    to takie generalizowanie. Zalezy jeszcze jakie
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Mari, poważnie mnie teraz zmartwiłeś jak ludzie nie widzą różnicy to po co przepłacać...
    piszac tamte slowa nie wspomnialem o tej drugiej stronie Nie raz spotykaly mnie mile sytuacje. Jesienia np. kilka metrow przede mna szedl facet, zatrzymal sie przy TT, wyciagnal lustrzanke i zrobil mini sesje. Ja oczywiscie nie w takich sytuacjach sie nie ujawniam. Podobnych sytuacji rowniez jest sporo

  13. #58

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Dokładnie, zgodzę się z tym co kolega wyżej napisał. TT ma się nie dla wyglądu, a dla miłości (jak do kobiety, co chłopcy? :P). Ja miałam kilka takich sytuacji, że znajomi mówili - kupiła sobie nowy samochód prosto z salonu. Kiedy uświadomiłam ich, że autko ma już 13 lat, to nie mogli przestać się na nią gapić.

  14. #59
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    TT dla laika w dziedzinie motoryzacji, nawet taka 12-13-letnia za około 25000zł będzie wydawała się jakimś drogim autem Moja mama jak kupowałem myślała że auto ma max 3-4 lata. Kiedyś pojechaliśmy na giełdę z ojcem na dwa samochody i siedziałem w aucie obok, patrząc na reakcje ludzi przechodzących obok i powiem z całą odpowiedzialnością że żadne auto nie wzbudzało takiego zainteresowania jak TT Przekrój zainteresowanych osób to od 5-75 lat Komentarze były różne (niektóre takie na które nie mogłem wręcz nie odpowiedzieć, ale to już inna historia ) ale bardzo skrajne- na przykład jeden widząc cenę auta (o ile pamiętam jakieś 26000zł) mówił- "oooo! takie auto i takie tanie?!", a z kolei następny się bulwersował że samochód z 1999r i tyle chcę za niego kasy. Jednak tych komentarzy w których ludzie podkreślali, że nie spodziewali się że TT kosztuje tak niewiele było znacznie więcej. Fakt jednak że z tylu zainteresowanych osób jednak nikt nie zdecydował się na zakup, co świadczy o tym że większość lubi sobie na TT jedynie popatrzeć

  15. #60
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ciekawy jest jeden z odcinkow poprzedniego sezonu top gear, gdzie clarkson szukal aut do 7 tys funtow, ktore sa luksusowe. Kupil CL55 z radarem, masazem, wentylowanymi fotelami, systemem command i postawil go w centrum miasteczka. Pytal ludzi, ile wg. nich kosztuje taki CL. Mowili, ze to drogie auto i kosztuje minumum 20 tys funtow. Podobnie jest z TT.

Podobne wątki

  1. obecni na pewnym portalu .. ?
    Przez Pawel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 01:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •