Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 75

Wątek: refleksyjnie o pewnym przygnebiajacym zjawisku

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ale ta mk1 po lewej ma super zaciski od porsche:P

    no i fota po prawej jest mega profi a ta po lewej taka na szybko więc różnica jest jeszcze bardziej wyraźna...
    http://lh3.googleusercontent.com/-mn...port__High.jpg
    czy na tej fotce mk1 wygląda staro? nawet blachary z wyższym "levelem" mogły by polecieć na to auto

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ale ta mk1 po lewej ma super zaciski od porsche:P

    no i fota po prawej jest mega profi a ta po lewej taka na szybko więc różnica jest jeszcze bardziej wyraźna...
    http://lh3.googleusercontent.com/-mn...port__High.jpg
    czy na tej fotce mk1 wygląda staro? nawet blachary z wyższym "levelem" mogły by polecieć na to auto
    Piękne MK1

    Btw: tam w tej MK2 też będą Brembo

    ---------- Post dodany o 21:40 ---------- Poprzedni post z 21:39 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Wielka część społeczeństwa to totalne barany. Nie odróżniają 2 różnych samochodów. No i za 20 tys to sobie kupi ale przystanek samochodowy.
    Olać ich, najważniejsze, że to my jesteśmy zadowoleni i wiem co posiadamy a nie inni

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no znaczna część z nas nie kupuje aut żeby inni widzieli jakie to mamy fajne wozy...gdybym po to tylko miał TT to bym sprzedał mk1 i za te kasę + to co włożyłem pod maskę (95% społeczeństwa nie będzie wiedziało o co kamann) to kupiłbym spokojnie mk2 i by starczyło jeszcze na jakieś duże chińskie felgi i innych parę wizualnych dodatków :P

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    kupiłbym spokojnie mk2 i by starczyło jeszcze na jakieś duże chińskie felgi i innych parę wizualnych dodatków :P
    to takie generalizowanie. Zalezy jeszcze jakie
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Mari, poważnie mnie teraz zmartwiłeś jak ludzie nie widzą różnicy to po co przepłacać...
    piszac tamte slowa nie wspomnialem o tej drugiej stronie Nie raz spotykaly mnie mile sytuacje. Jesienia np. kilka metrow przede mna szedl facet, zatrzymal sie przy TT, wyciagnal lustrzanke i zrobil mini sesje. Ja oczywiscie nie w takich sytuacjach sie nie ujawniam. Podobnych sytuacji rowniez jest sporo

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    to takie generalizowanie. Zalezy jeszcze jakie
    Pewnie na takie z zimowej super wyprzedaży "Dla idiotów" na allegro by wystarczyło. Na coś konkretniejszego trzeba by pewnie jeszcze sporo dorzucić.

    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    piszac tamte slowa nie wspomnialem o tej drugiej stronie Nie raz spotykaly mnie mile sytuacje. Jesienia np. kilka metrow przede mna szedl facet, zatrzymal sie przy TT, wyciagnal lustrzanke i zrobil mini sesje. Ja oczywiscie nie w takich sytuacjach sie nie ujawniam. Podobnych sytuacji rowniez jest sporo
    Ufff to mnie już trochę uspokoiłeś

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Dokładnie, zgodzę się z tym co kolega wyżej napisał. TT ma się nie dla wyglądu, a dla miłości (jak do kobiety, co chłopcy? :P). Ja miałam kilka takich sytuacji, że znajomi mówili - kupiła sobie nowy samochód prosto z salonu. Kiedy uświadomiłam ich, że autko ma już 13 lat, to nie mogli przestać się na nią gapić.

  7. #7
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    TT dla laika w dziedzinie motoryzacji, nawet taka 12-13-letnia za około 25000zł będzie wydawała się jakimś drogim autem Moja mama jak kupowałem myślała że auto ma max 3-4 lata. Kiedyś pojechaliśmy na giełdę z ojcem na dwa samochody i siedziałem w aucie obok, patrząc na reakcje ludzi przechodzących obok i powiem z całą odpowiedzialnością że żadne auto nie wzbudzało takiego zainteresowania jak TT Przekrój zainteresowanych osób to od 5-75 lat Komentarze były różne (niektóre takie na które nie mogłem wręcz nie odpowiedzieć, ale to już inna historia ) ale bardzo skrajne- na przykład jeden widząc cenę auta (o ile pamiętam jakieś 26000zł) mówił- "oooo! takie auto i takie tanie?!", a z kolei następny się bulwersował że samochód z 1999r i tyle chcę za niego kasy. Jednak tych komentarzy w których ludzie podkreślali, że nie spodziewali się że TT kosztuje tak niewiele było znacznie więcej. Fakt jednak że z tylu zainteresowanych osób jednak nikt nie zdecydował się na zakup, co świadczy o tym że większość lubi sobie na TT jedynie popatrzeć

  8. #8
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ciekawy jest jeden z odcinkow poprzedniego sezonu top gear, gdzie clarkson szukal aut do 7 tys funtow, ktore sa luksusowe. Kupil CL55 z radarem, masazem, wentylowanymi fotelami, systemem command i postawil go w centrum miasteczka. Pytal ludzi, ile wg. nich kosztuje taki CL. Mowili, ze to drogie auto i kosztuje minumum 20 tys funtow. Podobnie jest z TT.

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    na takie by starczyło:
    Audi TT 2.0 TFSI DSG, 2007r., 1984cm3, 200 KM - otomoto.pl
    i nawet ramek klubowych nie musiałbym już kupować:P i są tańsze na allegro więc nie wydaje mi się żebym zaraz musiał kupować z wyprzedaży dla idiotów:P

    ale tak jak pisałem TT mk1 mi pasuje wizualnie tylko była za wolna więc wolę mk1 z większą mocą niż nowsze mk2 "trochę" wolniejsze:P
    a że kobiety z wyższym levelem by bardziej gustowały w mk2 to już mnie mniej obchodzi bo nie jeżdżę TT dla nich tylko dla siebie:P

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    na takie by starczyło:
    Audi TT 2.0 TFSI DSG, 2007r., 1984cm3, 200 KM - otomoto.pl
    i nawet ramek klubowych nie musiałbym już kupować:P i są tańsze na allegro więc nie wydaje mi się żebym zaraz musiał kupować z wyprzedaży dla idiotów:P

    ale tak jak pisałem TT mk1 mi pasuje wizualnie tylko była za wolna więc wolę mk1 z większą mocą niż nowsze mk2 "trochę" wolniejsze:P
    a że kobiety z wyższym levelem by bardziej gustowały w mk2 to już mnie mniej obchodzi bo nie jeżdżę TT dla nich tylko dla siebie:P
    70 tys za MK2 to jednak promocja a te co są tańsze to tak trochę jak MK1 po 16 tys co nie zmienia faktu, że auto jest dla nas samych i nikogo innego i ma dawać przyjemność nam samym.

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    kolega Mari chyba odkupując swoje TT mk2 dał mniej ale to w sumie nie temat o tym:P
    ogólnie wizualnie TTs jest sporo ładniejszy od zwykłej gołej mk2 ...ciekawe o jakim levelu kobitki widzą różnicę:P

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    kolega Mari chyba odkupując swoje TT mk2 dał mniej ale to w sumie nie temat o tym:P
    ogólnie wizualnie TTs jest sporo ładniejszy od zwykłej gołej mk2 ...ciekawe o jakim levelu kobitki widzą różnicę:P
    Oj chyba nie ale nie drążmy tego tematu bo do niczego i tak nie prowadzi

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Pawel, nie wiem skad takie info posiadasz, ale jestes w bledzie Ja z reguly o tym nie rozmawiam, wiec moge przyjac, ze tej wartosci nikt nie zna Wrocmy zatem do sedna tematu wrednych kobiet

  14. #14

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Bo ja wiem, gość zainwestował tyle kasy a i tak nie wiadomo czy seks był. Jeśli tylko o to chodzi a trzeba wyłożyć kasę, to chyba lepiej uderzyć do pani lekkich obyczajów, pewność usługi przynajmniej

  15. #15
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
    Bo ja wiem, gość zainwestował tyle kasy a i tak nie wiadomo czy seks był. Jeśli tylko o to chodzi a trzeba wyłożyć kasę, to chyba lepiej uderzyć do pani lekkich obyczajów, pewność usługi przynajmniej
    Cezary czyżbyś pisał scenariusze dla GitProdukcji?


Podobne wątki

  1. obecni na pewnym portalu .. ?
    Przez Pawel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 01:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •