Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 75

Wątek: refleksyjnie o pewnym przygnebiajacym zjawisku

  1. #16
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Hehe to samo sobie kiedyś już myślałem .
    Chodź podoba mi się jak zlewam wszystkie wokoło, a potem przychodzi koza do woza
    Ja w zlym towarzystwie sie obracam ( a moze dobrym) i ciezko znalezc laske ktora poleci na mk1 :/ Ale co sie dziwic, jak ziomki jezdza Porsche 'kami Turbo, Ferrari albo Bentleyami.

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Ja w zlym towarzystwie sie obracam ( a moze dobrym) i ciezko znalezc laske ktora poleci na mk1 :/ Ale co sie dziwic, jak ziomki jezdza Porsche 'kami Turbo, Ferrari albo Bentleyami.
    Czyli powiadasz że tylko Ty w mieście masz TT a reszta Porsche? Oj bieda puka w Twe drzwi Doceń to co masz.

  3. #18
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Ja w zlym towarzystwie sie obracam ( a moze dobrym) i ciezko znalezc laske ktora poleci na mk1 :/ Ale co sie dziwic, jak ziomki jezdza Porsche 'kami Turbo, Ferrari albo Bentleyami.
    Na ładne MK2 poleci :P

    ---------- Post dodany o 13:41 ---------- Poprzedni post z 13:34 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Czyli powiadasz że tylko Ty w mieście masz TT a reszta Porsche? Oj bieda puka w Twe drzwi Doceń to co masz.
    Szok jak tak jest we Wrocławiu to co musi przezywać kolega Piotrdul mieszkający w Dubaju i jeżdżący TT

  4. #19
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    W Dubaju na MK1 poleci co najwyżej stara wielbłądzica

  5. #20
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No to wypożyczę żulowi bmw dam kasę i garniak. Potem w pierwszy dzień noc z jakąś Panią szukającą "bezpieczeństwa", a na następny dzień pokażę jego prawdziwą twarz. Mina tej babki była by niezapomniana.
    Ten przykład nijak odnosi się do tematu, bo ów żul rozbije BMW, przejebie kase i obrzyga garniak, potem da nogę, a ty będziesz go musiał scigać, lub spłacać, a pięknymi paniami zajmie się ktoś bardziej zaradny, piamietajcie, że największy mięsień jest w naszej głowie, tylko trzeba nim umieć władać..
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #21

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ten przykład nijak odnosi się do tematu, bo ów żul rozbije BMW, przejebie kase i obrzyga garniak, potem da nogę, a ty będziesz go musiał scigać, lub spłacać, a pięknymi paniami zajmie się ktoś bardziej zaradny, piamietajcie, że największy mięsień jest w naszej głowie, tylko trzeba nim umieć władać..
    No i ZUCZEK zniszczył system hahaha

  7. #22
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Czyli powiadasz że tylko Ty w mieście masz TT a reszta Porsche? Oj bieda puka w Twe drzwi Doceń to co masz.
    Mowie o moich znajomych. Jesli laski maja takie mozliwosci jak Ferrari i inne to mk1 traci w ich oczach

  8. #23
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Mowie o moich znajomych. Jesli laski maja takie mozliwosci jak Ferrari i inne to mk1 traci w ich oczach
    Ciekawe bo w Polsce widziałem może ze 2 razy Ferrari Strasznie bogaty ten Wrocław a Twoi znajomi to pewnie sami celebryci no nic mocno ci współczujemy, że masz tylko MK1

    ---------- Post dodany o 14:45 ---------- Poprzedni post z 14:29 ----------

    Rada na to wszystko jest jedna. Mężczyzna musi zarabiać...


  9. #24
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    To sa raczej dalsi znajomi, bo raczej nie przepadam za takimi ludzmi. Widzisz Ty 2 razy widziales Ferrari w ogole a zdarzalo sie ze moja kolezanka byla nim odbierana ze szkoly kilka razy, Continental Gt tez sie zdarzyl, a ostatnimi czasy SLS. Np Veyron jedyny w Polsce to tez Wroclaw i syna czy bratanka wlasciciela znam. Celebryci raczej nie koniecznie, nie chca za bardzo sie pokazywac ale nie zawsze im to wychodzi, tj syn odbierany ze szkoly przez ochroniarzy w X5.

    Nawet jakas laska przyjezdza do mojego starego liceum nowy glk takze tego ...

    Smieszne jest to, ze jak moje liceum jest uwazane we Wro jako najlepszy bio-chem i scisla czolowka Polski to wszyscy Ci bogacze chodzili do humana

  10. #25

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    To sa raczej dalsi znajomi, bo raczej nie przepadam za takimi ludzmi. Widzisz Ty 2 razy widziales Ferrari w ogole a zdarzalo sie ze moja kolezanka byla nim odbierana ze szkoly kilka razy, Continental Gt tez sie zdarzyl, a ostatnimi czasy SLS. Np Veyron jedyny w Polsce to tez Wroclaw i syna czy bratanka wlasciciela znam. Celebryci raczej nie koniecznie, nie chca za bardzo sie pokazywac ale nie zawsze im to wychodzi, tj syn odbierany ze szkoly przez ochroniarzy w X5.

    Nawet jakas laska przyjezdza do mojego starego liceum nowy glk takze tego ...

    Smieszne jest to, ze jak moje liceum jest uwazane we Wro jako najlepszy bio-chem i scisla czolowka Polski to wszyscy Ci bogacze chodzili do humana
    Normalnie jak w "Kryminalne zagadki Wrocławia" lub "San Wrocław" "Wrocław 90210" "Wrocław Trip"

    ---------- Post dodany o 15:13 ---------- Poprzedni post z 15:09 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ciekawe bo w Polsce widziałem może ze 2 razy Ferrari Strasznie bogaty ten Wrocław a Twoi znajomi to pewnie sami celebryci no nic mocno ci współczujemy, że masz tylko MK1

    ---------- Post dodany o 14:45 ---------- Poprzedni post z 14:29 ----------

    Rada na to wszystko jest jedna. Mężczyzna musi zarabiać...

    No jedna mi tak powiedziała jak dopiero co ją poznałem. Pomyślałem sobie, że zrobię jej numer i pod pretekstem do WC wyszedłem z lokalu.

  11. #26
    Awatar Tommo
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ten przykład nijak odnosi się do tematu, bo ów żul rozbije BMW, przejebie kase i obrzyga garniak, potem da nogę, a ty będziesz go musiał scigać, lub spłacać, a pięknymi paniami zajmie się ktoś bardziej zaradny, piamietajcie, że największy mięsień jest w naszej głowie, tylko trzeba nim umieć władać..
    Exactly ZUCZEK

    A co do filmiku, to taka "czysta brudna prawda" naszych czasów.
    Starsze pokolenie twierdzi, że "kiedyś tego nie było", bo wszyscy mieli po równo.

  12. #27

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Exactly ZUCZEK

    A co do filmiku, to taka "czysta brudna prawda" naszych czasów.
    Starsze pokolenie twierdzi, że "kiedyś tego nie było", bo wszyscy mieli po równo.
    Może było traktowane inaczej. Nie pije nie bije i potrafi sobie poradzić.

  13. #28
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    [QUOTE=M and V;109393]nasze glowne tematy filmowe mocno rozrywkowe, totez wrzucam do nowego tematu,
    filmik na pozor zabawny, niemniej jednak z drugim dnem

    Az mnie ciarki przeszly....

    Powiem wam tak. Spotkalem ostatnio dziewczyne. Biagala. Ja jechalem za nia na malym skladczku (Brompton). Rozmawialismy chwile o sporcie, ja sam biegam.
    Bylo troche usmiechu. Poprosilem ja o numer telefonu. Ona zasmiala sie machajac mi kluczami od swojego WV. Powiedzial ze nie daje numeru.

    Inna sytualcja. Bylem na randce w piatek. Ona jest piekna ale nie tylko. Intelgeta, obyta. Ma dobre wychowanie itp.
    Miala dzisiaj zadzwonic i mieslimy isc na kolacje. Nawet nie odpowiedziala na smsa.
    Wiem ze bylo by inaczej gdybym przyjechal po nia moja biala TT a nie taxi...
    ale niechcialem przyjechac TT :/

    Takich histori jak na filmiku mam chyba z 5.

    A jednak zasmucil mnie ten film.

    ---------- Post dodany o 15:18 ---------- Poprzedni post z 15:17 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No i ZUCZEK zniszczył system hahaha
    Hahhahaah DDDD ahahahahh

  14. #29

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    [QUOTE=archi781;109460]
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    nasze glowne tematy filmowe mocno rozrywkowe, totez wrzucam do nowego tematu,
    filmik na pozor zabawny, niemniej jednak z drugim dnem

    Az mnie ciarki przeszly....

    Powiem wam tak. Spotkalem ostatnio dziewczyne. Biagala. Ja jechalem za nia na malym skladczku (Brompton). Rozmawialismy chwile o sporcie, ja sam biegam.
    Bylo troche usmiechu. Poprosilem ja o numer telefonu. Ona zasmiala sie machajac mi kluczami od swojego WV. Powiedzial ze nie daje numeru.

    Inna sytualcja. Bylem na randce w piatek. Ona jest piekna ale nie tylko. Intelgeta, obyta. Ma dobre wychowanie itp.
    Miala dzisiaj zadzwonic i mieslimy isc na kolacje. Nawet nie odpowiedziala na smsa.
    Wiem ze bylo by inaczej gdybym przyjechal po nia moja biala TT a nie taxi...
    ale niechcialem przyjechac TT :/

    Takich histori jak na filmiku mam chyba z 5.

    A jednak zasmucil mnie ten film.

    ---------- Post dodany o 15:18 ---------- Poprzedni post z 15:17 ----------



    Hahhahaah DDDD ahahahahh
    Opel Astra 93r. Wyrwałem na niego bardzo miłe fajnie, inteligentne kobitki. Nie wiem jak się udało no ale się udało xD. TT było w garażu.

  15. #30
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    To sa raczej dalsi znajomi, bo raczej nie przepadam za takimi ludzmi. Widzisz Ty 2 razy widziales Ferrari w ogole a zdarzalo sie ze moja kolezanka byla nim odbierana ze szkoly kilka razy, Continental Gt tez sie zdarzyl, a ostatnimi czasy SLS. Np Veyron jedyny w Polsce to tez Wroclaw i syna czy bratanka wlasciciela znam. Celebryci raczej nie koniecznie, nie chca za bardzo sie pokazywac ale nie zawsze im to wychodzi, tj syn odbierany ze szkoly przez ochroniarzy w X5.

    Nawet jakas laska przyjezdza do mojego starego liceum nowy glk takze tego ...

    Smieszne jest to, ze jak moje liceum jest uwazane we Wro jako najlepszy bio-chem i scisla czolowka Polski to wszyscy Ci bogacze chodzili do humana
    Nie czytasz ze zrozumieniem, ponieważ napisałem iż w POLSCE widziałem może ze 2 razy Ferrari. Nie rozumiem też sformułowania "nie przepadam za takimi ludźmi" tzn jakimi? Status społeczny wg mnie nie wiele ma do tego jakie wartości reprezentuje dany człowiek.

    ---------- Post dodany o 15:30 ---------- Poprzedni post z 15:28 ----------

    [QUOTE=ICE;109463]
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta

    Opel Astra 93r. Wyrwałem na niego bardzo miłe fajnie, inteligentne kobitki. Nie wiem jak się udało no ale się udało xD. TT było w garażu.
    Ja wyrwałem swoją obecną żonę na 6kę ... nie A6 a tramwaj linii 6

Podobne wątki

  1. obecni na pewnym portalu .. ?
    Przez Pawel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 01:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •