Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
To sa raczej dalsi znajomi, bo raczej nie przepadam za takimi ludzmi. Widzisz Ty 2 razy widziales Ferrari w ogole a zdarzalo sie ze moja kolezanka byla nim odbierana ze szkoly kilka razy, Continental Gt tez sie zdarzyl, a ostatnimi czasy SLS. Np Veyron jedyny w Polsce to tez Wroclaw i syna czy bratanka wlasciciela znam. Celebryci raczej nie koniecznie, nie chca za bardzo sie pokazywac ale nie zawsze im to wychodzi, tj syn odbierany ze szkoly przez ochroniarzy w X5.

Nawet jakas laska przyjezdza do mojego starego liceum nowy glk takze tego ...

Smieszne jest to, ze jak moje liceum jest uwazane we Wro jako najlepszy bio-chem i scisla czolowka Polski to wszyscy Ci bogacze chodzili do humana
Nie czytasz ze zrozumieniem, ponieważ napisałem iż w POLSCE widziałem może ze 2 razy Ferrari. Nie rozumiem też sformułowania "nie przepadam za takimi ludźmi" tzn jakimi? Status społeczny wg mnie nie wiele ma do tego jakie wartości reprezentuje dany człowiek.

---------- Post dodany o 15:30 ---------- Poprzedni post z 15:28 ----------

[QUOTE=ICE;109463]
Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta

Opel Astra 93r. Wyrwałem na niego bardzo miłe fajnie, inteligentne kobitki. Nie wiem jak się udało no ale się udało xD. TT było w garażu.
Ja wyrwałem swoją obecną żonę na 6kę ... nie A6 a tramwaj linii 6