Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 161

Wątek: Podnoszenie szyb

  1. #61
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    nie rozumiem? co jest norma? przecież to ma działać, chyba nie dokładnie przeczytałeś to co napisałem

  2. #62
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Dacek111 - nie dramatyzuj ! Mam auto rok i raz mi sie to przydazylo i to niejako na wlasne zyczenie czyli po wymianie akumulatora. Kilka osob po odcieciu napiecia tez musialo programowac szyby od nowa.
    Norma to na pewno nie jest, niestety chyba moj post nie za bardzo przyblizy BarTTka do rozwiazania, bo jedyne moje skojarzenie to takie, ze moze jakies niespodziewane zaniki napiecia do czujnikow resetuja Ci ustawienia. Trudne do wykrycia ... lepiej juz zeby sie popsulo na stale
    Pozdro Artix

  3. #63

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Bartek,

    Sprawdź po parę razy w ciągu dnia czy działa ci czujnik zamknięcia drzwi. Najczęściej jest tak że otwierasz drzwi a na fisie nie widać że się drzwi otworzyły i lampka się nie świeci. Wtedy szyba się nie opuszcza bo komp myśli że są zamknięte drzwi...
    Ale co do kwesti zamykania szyby na 3 razy to mam dokładnie to samo co ty... walczyłem z tym bardzo długo ale bez zdjęcia boczków nic skutecznego się chyba nie da zrobić. Sposób z klockami też patrzyłem. Dodam tylko że jest tak z szybą od kierowcy więc wydaje mi się że to kwestia częstej eksploatacji pewnych elementów...
    Czarne jest piękne

  4. #64

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    U mnie też jest ten problem ale coraz rzadziej na początku jak kupiłem auto było wszystko gites ale jak padł mi akumulator to sie dopiero zaczeło. Vagiem zostało wszytsko zaprogramowane ale i tak był problem. Przy otwierniu szyb za pomocą kluczyka lewa nie przerywała lub wogóle si enie domykała. Muszę jeszcze rozwiązać problem opadniętych szyb
    ale to na wiosną
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  5. #65
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    xylo To ze sie ona zamyka na 3 razy to identyczna reakcja jak programujesz ja z tym drzewem i ona sie cofa. Gdy to zrobisz i chcesz ja zamknac to dokladnie w 3 miejscach sie zatrzyma. Ale mi sie bez problemu to skasowalo z instrukcji kilazza
    Sprawdze czy jak otworze drzwi pasazera to czy jest na FISie lampka.
    Aha mi tez sie to zaczelo pier.. po rozładowaniu aku.

    Maxvibe A jak sie to VAGiem robi?

  6. #66

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Kraków/Piekary ?l
    Posty
    55
    zgodzę się z tym, że jak aku padnie bądź go nie ma na chwile to ok może się tak dziać- można zaprogramować i jest ok. ja walcze z tym już od początku jak mam tt czyli 4 lata. wstaje rano idę do auta otwieram drzwi szyba idzie troszeczkę w dół. zamykam drzwi przekręcam kluczyk i szyba sama do połowy idzie w dół i na tym koniec idzie ją tylko otworzyć i zamknąć do połowy. trzeba się trochę nagimnastykować zeby w koncu się zamknęła. Drugi problem jest taki ze czasami po otwarciu drzwi wogóle nie idzie w dół. Byłem już z tym wszędzie i efekt zawsze po kilku tyg. taki sam- za ten system audi powinno dostać nagrodę w stylu "Złote maliny"; "Porcelanowy kibel". Tyle na ten temat mam do powiedzenia

  7. #67

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    BarTTek, niewiem
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  8. #68

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Bartek,

    Ale mi w przypadku tej instrukcji z klockiem, szyba się wogóle nie cofa do tyłu. Naciska klocek i tak zostaje... (( może ją poprostu wybiję ?
    Czarne jest piękne

  9. #69
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez xylo
    Bartek,

    Ale mi w przypadku tej instrukcji z klockiem, szyba się wogóle nie cofa do tyłu. Naciska klocek i tak zostaje... (( może ją poprostu wybiję ?
    Hehe te szyby daje w dupe..
    Mam dokladnie tak jak pisales, otworze drzwi pasażera a tu mi w ogole nic na kompie nie pokazuje.. Ale raz na jakiś czas sie naprawi. I co teraz??

  10. #70
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Sposob ustawiania opisany na forum musi dzialac i dziala w ogromnej wiekszosci przypadkow Jesli nie dziala to pierwsze co trzeba sprawdzic to czujnik otwarcia dzwi , nie bedzie ten system dzialaj jesli sterownik nie bedzie ''wiedzial'' czy sa otwarte dzwi czy zamkniete .
    Uszkodzony czujnik moze dawac tez impulsowe bledne sygnaly i sterownik wariuje ...
    Po sprawszeniu czujnika nastepnym krokiem jest sprawdzenie czy uklad centralnego zamka nie ma bledow ..

    Posprawdzajcie to Panowie i zdajcie relacje


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #71
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Sposob ustawiania opisany na forum musi dzialac i dziala w ogromnej wiekszosci przypadkow Jesli nie dziala to pierwsze co trzeba sprawdzic to czujnik otwarcia dzwi , nie bedzie ten system dzialaj jesli sterownik nie bedzie ''wiedzial'' czy sa otwarte dzwi czy zamkniete .
    Uszkodzony czujnik moze dawac tez impulsowe bledne sygnaly i sterownik wariuje ...
    Po sprawszeniu czujnika nastepnym krokiem jest sprawdzenie czy uklad centralnego zamka nie ma bledow ..

    Posprawdzajcie to Panowie i zdajcie relacje


    Pozdrawiam
    Nom i wlasnie mi nie wiem skad sie to wzielo ze czujnik w drzwiach pasażera głupieje. ale pare razy zalapal tak jak ma dzialac. Wczesniej tak nigdy nie mialem. A przypomnialem sobie ze stalo sie to gdy drzwiami przytrzasnąłem kabel od przedłużacza, bo musialem miec zasilanie do laptopa w samochodzie. Na pewno to zaczelo wariować po tym jak otworzylem drzwi zeby wyciągnąć przedłużacz.. wtedy sie szyba juz nie cofla. Nom i na Fisie nie widac ikonki ze sa drzwi otwarte ale tylko od strony pasazera.

  12. #72

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    Stało się i mi w drzwiach pasażera sfixowała szyba (jestem pewien, że na skutek mrozów), natomiast knif opisany przez Kilazz-a od razu sprawił, że wszystko wróciło do normy...
    dzi? ma j? Aldona

  13. #73
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Sprawdziłem i za każdym razem czujnik zadziała tylko nie w odpowiednim momencie. Tzn jak tak zamkne drzwi zeby sie nie domkly to sie szyba uchyla. A jak je popchnę zeby sie domkly to sie zamyka. Ale jak je normalnie otworze to sie nie uchyli.

  14. #74

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    według mnie to czujnik, poczekam aż będzie trochę cieplej i rozbiorę drzwi... może coś zaśniedziało w cholerę grrr
    Czarne jest piękne

  15. #75
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    To milej zabawy zycze z tum czujnikiem
    Zeby sie do niego dostac trzeba wyciagnac zamek , szczegoly w linku ..

    http://forums.audiworld.com/tt/msgs/1499451.phtml



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Bezpieczne podnoszenie samochodu
    Przez lelu666 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-12-2019, 12:13
  2. opuszczanie i podnoszenie szyby
    Przez Limbo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 09:51
  3. domykanie szyb i przełącznik otwierania szyb
    Przez nickel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 23:08
  4. podnoszenie TT na podnosniku - problem
    Przez rademenes w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 00:12
  5. Podnoszenie mocy
    Przez ICE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-05-2010, 22:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •