Cytat Zamieszczone przez Nielogiczny Zobacz posta
Słuchajcie, szyba od strony kierowcy odmówiła posłuszeństwa. Kompletnie nie reaguje na próbę zamykania od wewnątrz, zaś z zewnątrz (z kluczyka) da się ją zamykać tylko na raty po 2-3cm, a jeśli spróbuję zamknąć na raz to albo podjedzie kawałek do góry po czym cofa się do samego dołu, albo podjedzie te 2-3cm i się zatnie.

Zacząłem od obfitego nasmarowania prowadnic, ale nic to nie dało. Wymieniłem też przełączniki, ale też bez efektu. Dodam, że szyba piszczy.

Podpowiedzcie proszę co wymienić - silniczek podnośnika? cały mechanizm podnoszenia szyby? Z tego co patrzyłem po aukcjach to silniczek jest towarem deficytowym, a obstawiałbym, że on tu jest winowajcą.
Wydaje mi się że dobrze obstawiasz, silniczek, ja mialem tak że właśnie siedząc w aucie szyba kierowcy jeszcze działała z przełącznika na drzwiach i opuszczała sie dobrzę ale po całkowitym opuszczeniu musiałem podnosić ja "na raty" bo jak przytrzymałem to potrafiła się zamykać i nagle stop i opadała na sam dół.
Winowajcą był silniczek, udało się kupić z angola od pasażera i pasował cacy bez żadnej rzeźby (kupiłem od Mlody_mk jak dobrze pamiętam ale mogę się mylić no i po za tym angol od pasażera nie kiedy = mniej używany )