Jak już zapewne wszyscy wiecie z informacji na e-mail zmieniliśmy nazwę z ckubtt.pl na klubtt.pl .

Myślę ze wielu interesuje powód tego kroku więc opiszę zaistniałą sytuację która zmusiła nas do takiego kroku .

Domena o nazwie ckubtt.pl była własnością Pawła ( Paweł - administrator , prosze nie mylić tego człowieka z naszym moderatorem Paweł-2005 ) który to po zniknięciu z sieci starego forum przejął bazę danych i wziął na siebie obowiązki prowadzenia forum .
Nie mniej jednak czas leci i ludzie zmieniają swoje priorytety i zainteresowania , z czasem Paweł przestał interesować się forum a po jakimś czasie zaczął postrzegać je jako możliwe źródło przychodów z reklam .
Ja , Bartek i reszta załogi jesteśmy przeciwnikami zaśmiecania forum reklamami i w związku z tym od czasu do czasu pojawiały się nieporozumienia między Pawłem a resztą administracji a zwłaszcza Bartkiem z którym Paweł częściej debatował .
Przy ostatnim zamieszaniu z reklamaami osobiście poprosiłem Pawła żeby ich nie było i przyniosło to pozytywny skutek na jakiś czas .
Nie mniej jednak ostatnimi dniami sprawa reklam powróciła I tym razem umówiłem się na rozmowę z Pawłem nie mniej jednak w tym dniu utknęłem w pracy a i różnica czasu nie pomaga ..
Paweł dość ostro przedstawił swoje roszczenia Bartkowi i dodatkowo za jego plecami próbował skłonić właściciela serwera ( Jaaqob ) na skopiowanie forum na własny serwer i z tego co wiem pozbycie się Bartka i uzyskanie całkowitej kontroli nad forum . Dla mnie jest to nie do przyjęcia .
Bartek zrobił bardzo wiele dla forum i mimo faktu że już nie ma TT ciągle jest z nami i zajmuje się forum od strony technicznej .
Po braku zgody na skopiowanie forum na własny serwer Paweł zrobił to co wszyscy mieliście okazję widzieć czyli odłączył forum od domeny klubtt.pl
Moim zdaniem pokazał w ten sposób jak zależy mu na forum i na was wszystkich .
To że w ramach odwetu osobistego był skłonny wyłączyć forum niejako dyskwalifikuje go w naszych oczach jako administratora i osobę odpowiedzialną za forum .
W związku z tym Paweł nie jest już w administracji klubtt.pl







Pozdrawiam