Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 94

Wątek: Jakie tt wybrac? 3.2 czy 2.0?

  1. #31
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ja w swoim 3.2 mk2 przy spokojnej jeździe po mieście mieszczę się w 11-stu litrach a przy nakurw*niu wyjdzie coś z 20l dźwięk jest boski, ale 2.5T od TT-RS ma znacznie lepszy zwlaszcza po modyfikacjach, nie zmienia to faktu, że 3.2 po uturbieniu pobija wszystko na łeb!

  2. #32
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Jetronic i Mirek w Ecuproject

    Michal ale jesli w seryjnym 3,2 zmienisz wydech to pewnie tez zagra o niebo lepiej :P

  3. #33
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    No właśnie słyszałem o Jetronic! O Ecuproject, szczerze mówiąc, nie za wiele. Są równie dobrzy jak Compsport?

    Swoją drogą strasznie mało popularne jest cabrio w Polsce. Widać to choćby po spadku wartości. 3 letnie z hakiem audi, z symbolicznym przebiegiem, nowe kosztujące ok 170 tys za 79 do negocjacji. Masakra. Jak jest z użytkowaniem cabrio przez cały rok? Niestety parkuję pod chmurką. Wydaje mi się, że skoro to nowe auto, wystarczy zaimpregnować raz na rok dach i powinno być ok, hm?

  4. #34
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Jetronic i Mirek w Ecuproject

    Michal ale jesli w seryjnym 3,2 zmienisz wydech to pewnie tez zagra o niebo lepiej :P
    dokładnie, plus klapka od przepustnicy w wydechu, turbo i potwór gwarantowany

  5. #35
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Audi TT S QUATTRO, 2008r., 1984cm3, 200 kW - otomoto.pl ktoś to auto kojarzy? Jak bardzo było bite? Coś ta cena podejrzana...

  6. #36
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Audi TT S QUATTRO, 2008r., 1984cm3, 200 kW - otomoto.pl ktoś to auto kojarzy? Jak bardzo było bite? Coś ta cena podejrzana...
    cięzko powiedzieć patrząc po zdjęciach, nawet jak cena jest ok i model jest zdrowy (musialbys poprosić o VIN i ewentualnie na miejscu kogos mieć, żeby to stwierdzić) to pamiętaj o opłatach celnych które Ciebei jeszcze trochę będą kosztować

  7. #37
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Nie no, jest już opłacone chyba. Jest napisane "kraj aktualnej rejestracji Polska". Z resztą, są normalne polskie blachy.

  8. #38
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Nie no, jest już opłacone chyba. Jest napisane "kraj aktualnej rejestracji Polska". Z resztą, są normalne polskie blachy.
    no to pozostaje tylko pojechać i popatrzeć osobiście w ciągu dnia, czy ma oryginalne śruby, czy coś uszkodzone, itp

  9. #39
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Bierz 3,2 jesli planujesz za jakis czas zmienic auto
    dokladnie raz sie zyje wiec jesli Dasz rade finansowo to za ten sound ...warto sie wykosztowac
    I TT

  10. #40
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Witam ponownie! Z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem na trochę odłożyć temat, ale ten powrócił jak bumerang

    Znalazłem parę ciekawych tt (jednak zdecyduję się na coupe). Znalazłem coś takiego:
    Audi TT 2,0 TFSI S-tronik MODEL 2008 , 2007r., 2000cm3, 200 KM - otomoto.pl - wszystko super, ale carfax jakiś dziwny. Niby na zdjęciach tylko minimalne wgniecenia zderzaków, ale tytuł "total salvage" się znikąd nie bierze. Do tego podany koszt naprawy ponad 8 tys$ i rodzaj uszkodzenia wskazujący na kradzież/wandalizm.

    Jest jeszcze to: AUDI TT SALON POLSKA 1 WŁA. FAKT. VAT (215469302 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i tutaj wszystko wygląda sensownie. Polski salon, pełen serwis, auto wygląda na zadbane. Jak się uda to podskoczę w przyszłym tygodniu, może już dogadać temat. Jedyne co bym zrobił to polakierowałbym felgi na czarno, no i obowiązkowo chip

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:42 28-02-2012 ---------- EDYCJA

    Miałem też w międzyczasie ofertę zamiany na bardzo fajne wizualnie 3.2 cabrio z Warszawy. Niestety po sprawdzeniu carfaxu, okazało się, że auto miało naprawdę solidnego dzwona. Generalnie szukanie w Polsce używanego auta typu TT, to jest jak droga przez mękę

  11. #41
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Długo śledziłem PL rynek i nie ma w czym wybierać. Jeśli masz budzet ok 100 tys sprowadz sobie z DE 2.0 (niska akcyza) okazje z allegro za 70 tys mozna sobie darowac o czym juz sie w sumie sam przekonałeś.

  12. #42

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta

    Miałem też w międzyczasie ofertę zamiany na bardzo fajne wizualnie 3.2 cabrio z Warszawy. Niestety po sprawdzeniu carfaxu, okazało się, że auto miało naprawdę solidnego dzwona. Generalnie szukanie w Polsce używanego auta typu TT, to jest jak droga przez mękę
    E tam ofert cała masa idziesz i kupujesz. Jak masz Carfaxa z tamtej TT to zamieść na forum. Będzie dla potomnych.

  13. #43
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Poszukam i zamieszczę, nawet obu, ale to jutro albo w najbliższych dniach. A co myślicie o tej z Poznania? Wygląda to sensownie.

  14. #44
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ta z poznania wyglada ok Sam widzisz, jaki jest rynek TT w PL. Na allegro widzialem juz "bezwypadkowe" po 59 Szok! Co prawda i za 59 nikt kijem nie chce ruszyc

    p.s. moja wygladala identycznie jak ta w poznaniu, a dzis juz zupelnie inaczej

  15. #45
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    A, odnośnie tej z Poznania, co myślicie o samym przemalowaniu felg na czarno? Ktoś widział kiedyś ten model felg w tym kolorze? To są 17", z tego co widzę? Jeśli byłby na forum ktoś kto by mi je w photoshopie przerobił na czarno, byłbym straaaasznie wdzięczny

Podobne wątki

  1. Jakie opony wybrać?
    Przez alan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-12-2018, 23:33
  2. Jakie opony wybrać?
    Przez alan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-09-2017, 20:32
  3. Jakie radio 2 DIN wybrać?
    Przez KrzysiuProgramista w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-08-2017, 14:15
  4. Cewki zapłonowe - jakie wybrać?
    Przez Qunik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2016, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •