Witam ponownie! Z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem na trochę odłożyć temat, ale ten powrócił jak bumerang

Znalazłem parę ciekawych tt (jednak zdecyduję się na coupe). Znalazłem coś takiego:
Audi TT 2,0 TFSI S-tronik MODEL 2008 , 2007r., 2000cm3, 200 KM - otomoto.pl - wszystko super, ale carfax jakiś dziwny. Niby na zdjęciach tylko minimalne wgniecenia zderzaków, ale tytuł "total salvage" się znikąd nie bierze. Do tego podany koszt naprawy ponad 8 tys$ i rodzaj uszkodzenia wskazujący na kradzież/wandalizm.

Jest jeszcze to: AUDI TT SALON POLSKA 1 WŁA. FAKT. VAT (215469302 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i tutaj wszystko wygląda sensownie. Polski salon, pełen serwis, auto wygląda na zadbane. Jak się uda to podskoczę w przyszłym tygodniu, może już dogadać temat. Jedyne co bym zrobił to polakierowałbym felgi na czarno, no i obowiązkowo chip

EDYCJA ---------- Post dodany 20:42 28-02-2012 ---------- EDYCJA

Miałem też w międzyczasie ofertę zamiany na bardzo fajne wizualnie 3.2 cabrio z Warszawy. Niestety po sprawdzeniu carfaxu, okazało się, że auto miało naprawdę solidnego dzwona. Generalnie szukanie w Polsce używanego auta typu TT, to jest jak droga przez mękę