akcji serwisowej już nie ma.
Jak jeszcze sam szukałem TT a trochę to trwało, to miałem na oku własnie taką jeszcze bez akcji serwisowej.
Otrzymałem VIN TT, na podstawie vinu serwis sprawdził dla mnie czy dla tego modelu auta jest akcja serwisowa.
Powiedział mi, że akcji serwisowa była ale obecnie jest zakończona. Co oznacza, że nie będziesz jej miął za darmo. Jeżeli masz ochote i potrzebę to jestem pewny, że otrzymasz to czego oczekujesz lecz będziesz musiał za to zapłacić.
W jakimś topicu pisałem o tym. Tam będzie to dokładniej opisane.
Wtedy uznaliśmy tu na forum, że temat akcji serwisowej jest ewidetnie i ostatecznie zamknięty.
Jeśli chodzi o to czy ESP jest potrzebne...? ja jak tylko popada deszcz do ESP odrazu wyłączam i śmigam na biegu niższym. Co rondo, lub zakręt 90* próbuje swoich sił razem z moim TT jest wir w baku.. ale uczucie ... wspaniałe. Jak zaś spisuje sie w normalnej jezdzie? cieżko mi określić, raz u mnie popadał śnieg. Auto z właczonym ESP czesto sygnalizuje jego uruchamianie jednak bez włączonego też spokojnie sobie jadę i niczym nie musze się stresować- Q naprawde robi swoje.
Pozdrawiam.