Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 35

Wątek: Xbox vs Ps3

  1. #16
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    oj nie ladnie Byles i nie Dales znac .....
    Latałem jak nieprzytomny i oglądałem autka. Jak kiedyś będę miał więcej czasu to dam znać.

  2. #17
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    konsole tylko i wylacznie Podkreslam do gier chce miec ... dawniej owszem grywalem na pc ale po przejsciu na OSX nie mam juz tej mozliwosci(( komp ma byc do tego ..... a konsola dotego)) ale thx za odp.
    ja bardzo malo gram w gry. Ten battlefield, o ktorym wspomnialem jest pierwsza gra od lat, jaka zainstalowalem na PC Moim zdaniem zarowno xbox jak i ps3 mocno sie juz zdewaluowaly i wychodza dosc blado na tle sredniej klasy PCetow i mowie to jako posiadacz xboxa. Jestem zdania, ze warto poczekac jeszcze rok, az pojawi sie kolejna generacja konsol, ktorych mozliwosci beda MIAZDZACE wobec PC.

  3. #18

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Hindenburg
    Pojemność
    2.0T
    KM
    346
    Rocznik
    2009
    Kolor
    SuzukaGrau
    Posty
    119
    malo prawdopodobne jest aby next geny miazdzyly mozliwosciami ==owszem cos tam zawsze poprawia ale to juz nie bedzie taki skok jak miedzy ps2 a ps3 i x-em.Siedze trochr w konsolach..wlasciwiw to mialem wszystkie wypuszczone konsolki nawet psp mam.Jezeli mialbym wybierac miedzy playem a x to zdecydowanie play---net za free.grafa dobra co nie znaczy ze lepsza od x (ja nie jestem z tych co jak maja ps3 to jada po x),blu-ray,multimedia,mala awaryjnosc,cicho chodzi.X niestety wygrywa cena piractwem.

  4. #19
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Miałem dawno temu ps1,byłem zadowolony.Teraz mam ps3 320gb i jak dla mnie super zabawa,gram przeważnie w fife przez internet i wszystko chodzi super oczywiście GT 5 czy call of duty też nie jest mi obce.Dobra grywalność,dużo funkcji,internet za free.Taką ps3 320gb Kupisz w promocji z jednym padem i jakąś grą za 1150.Na temat X nie wypowiadam się bo nie miałem.Pozdrawiam.

  5. #20

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Hej, mam PS3 i Xboxa360. Sporu nikt i nigdy nie rozstrzygnie. Każdy ma swój gust i oczekiwania. Nowego NFS nie kupuj, jakiś koszmar. Chyba, że olewasz wszystko i chcesz tylko "grzać" ulubionym autem. Zapewniam, że "powtórki" (jak się rozbijesz, cofa stan gry do miejsca z przed wypadku) odbiorą Ci fun,...zresztą poczytaj recenzje, pełno tego wszędzie. Na xboxie zagrasz w "PIRATY", na ps3 już nie (tylko bez filozofii mi tutaj proszę, że Jailbreak itp.). Na xboxa ściągasz, nagrywasz, grasz. Na xboxa płacisz za grę online. Kinect to niewypał przy ps move jeśli chodzi o dokładność, ilość gier i możliwości rozbudowy (zrozumiesz jak zagrasz w strzelankę typu Killzone karabinem z zamontowanym ps move). Jeśli masz dobry tv, co najmniej 50" full hd, led, 3d - tylko ps3. Jeśli w przyszłości chcesz z kumplami/znajomymi w sieci grać - tylko ps3. Jeśli mówi Ci coś tytuł "Uncharted" i ilość tytułów exclusive na daną konsolę - ps3. To TYLKO moje zdanie, za xbox-em przemawia nieco lepszy pad i (dla wielu, rzecz najważniejsza) - możliwość ściągania gier Cokolwiek kupisz - będziesz zadowolony. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez violinka ; 18-12-2011 o 14:20
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  6. #21
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    "Jeśli masz dobry tv, co najmniej 50" full hd, led, 3d - tylko ps3" to mnie zaciekawilo,czemu tak uwazasz?

  7. #22

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    "Jeśli masz dobry tv, co najmniej 50" full hd, led, 3d - tylko ps3" to mnie zaciekawilo,czemu tak uwazasz?
    Bo mam obie konsole i właśnie taki tv. Przy każdej kabel świetnej jakości. (połączenie konsola - hd w tv). Już na kilkunastu tych samych tytułach na obu konsolach widziałam sporą różnicę w jakości obrazu. Na "zwykłej" plaźmie czy lcd 32-40 cali hd ready grafika jest już niemal taka sama...stąd wspomniałam o "rodzaju" tv pod który będzie podłączona konsola.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  8. #23
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Dzieki

    Nie wiem czy cos sie zmienilo w ostatnim czasie ale nie ma pratytcznie gier w full hd

  9. #24

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    http://lmgtfy.com/?q=PS3+native+1080p+games#seen

    http://gametrade.pl/grupa/playstatio...1080p/strona/2

    Na samym PSN jest kilka "mini gierek" full HD. Ja grę w 720i "podciągam" (native) do full hd

    Na 2012 jest oficjalnie zapowiedzianych 17 gier w full hd, coś się zmieniło pozdrawiam.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  10. #25
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ja również miałem obie, graficznie XBOX 360 a reszta której nie wymieniłem PS3

  11. #26
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Jambolek, ciągnij zapałki. I obyś wyciągnął tą xboxem (:

  12. #27
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    dobra...nie ma co czekac na zadnego xboxa 720 czy ps 4 ...nic naprawde o nich nie wiadomo..napewno premiera ktora jest jeszcze niezapowiedziana sie przedluzy...pierwsze konsole beda mialy na pewno wady ktore wyleiminuja dopiero ich kolejne ulepszone modele..pozatym gry na nowe konsole sa sakrucko mega drogie..a na 360 czy ps mozna wyrwac za nieduze pieniadze.Wiec czekanie "rok" oczywiscie odpada..chyba ze chcesz czekac 3 lata to ok grafika nie jest lepsza w xboxie...to jest prawie to samo.Sa gry ktore lepiej wygladaja na xpudle i sa co lepiej sie prezentuja na ps3.A co do platnego neta jak nie chcesz wywalic okolo 200 zl za xbox live...ustawiasz sobie automatyczne odnawianie konta i ci co miesiac sciaga z konta jakies 25 zl wiec nawet tego nie odczujesz i zapomnisz ze wogole za to placisz.Pozatym nie wyobrazam sobie miec konsole bez dostepu do neta.Kupuj xbox 360 250giga slim matowy kolor-ustawiaj w opcjach autmatyczne odnawianie xboxlive i ogien kinect to zabawka fajna ale tylko na imprezie..tak to szybko sie nudzi wiec nie polecam ale to moje zdanie.Btw ps move nie dotasta kinectowi nawet do polowy piety takze bez takich porownan.aha i co tam jeszcze...masz rok gwarancji i 3 lata na rrod ale microsoft zapewnia ze ten blad juz nie wystepuje ( nie patrz na filmy na utubie..to fanboje ps3 specjalnie rozpierdzielaja i przegrzewaja xpudla zeby zeszmacic microsofta) oczywiscie nie jestem negatywnie nastawiony na ps3..to tez super konsola.W ps masz np zasilacz w konsoli w xpudle masz zasilacz osobny (wielki klocek) na ktory musisz tez uwazac zeby go nie nakryc czyms bo mozna go przegrzac.aha i ps3 ciszej pracuje niz xpudlo..bo to to czasem lubi zafuczec konkretnie
    a co do wczytywania gier..jesli sa zainstalowane to szybko sie wczytuja..czy to na boksie czy ps-ie..chyba ze nie zainstalujesz to o wiele dluzej ale ja bym nie katowal tak napedu i instalowal wszystko w co masz zamiar grac
    Wybieraj.... dodam tylko ze jak kupisz cokolwiek to
    Xbox 360 slim 250 gb mat + dock na 2 pady ( ewentualnie xbox 360 elite ale lepiej doplacic i kupic malego) lub Ps3 320 gb slim mat +dock
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 18-12-2011 o 18:36
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  13. #28
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    wielkie ale to wielkie dziekuje Wszystkim za poswiecony mi czas i pomoc .... Xbox zamuwiony jutro ma byc
    szczegolne podziekowania dla patrykusa i Blerxa
    temat uwazam za zamkniety ((moze i komus jeszcze pomoze przy zakupie )) to tyle dzieki ...
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 18-12-2011 o 19:01
    I TT

  14. #29
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Ja mialem przez pare lat x360 i szczerze polcam, zwlaszcza teraz wersje SLIM , wybierajac konsole oczywiscie najlepiej patrzec na exclusivy (Gears of War czy moze God of War) itp itd, ale najwiekszym pozytywem jest PAD od xboxa. Poza tym KINECT jest zajebisty osobiscie nie mailem bo dopiero wyszedl niedawno ale jak bym kupowal znowu konsole to chociazby z tego powodu. Swietna sprawa, fajne gry.

    GRATULUJE ZAKUPU a taki wątek spokojnie mogli by wklecjac na inne fora zeby mogli poczytac co i jak
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 24-12-2011 o 16:43

  15. #30
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Gral juz ktos moze - jest warta tego zeby zakupic jako nowosc czy lepiej odczekac pare mc. i za pol ceny wtedy nabyc. pozdrawiam graczy
    I TT

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •