Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: Xbox vs Ps3

  1. #1
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567

    Xbox vs Ps3

    Koledzy nadchodza swieta postanowilem sobie sprawic z tej okazji najnowsze dziecko EA Black Box czyli The Run (( jestem od zawsze ogromnym fanatykiem wszelkiego rodzaju symulatorow ,wyscigow , itp. )) .... i teraz moje pytanie czy ma Ktos naprawde rozeznanie jaka platforme wybrac w gre wchodza Xbox i Ps3 ... zaznaczam iz nie jest to zadnym argumentem dla mnie BR w Sony... przeogladalem wiele w google na YT- co do grafiki to chyba raczej wszystko na Xbox-ie chodzi troszke lepiej .... acha gdzies tez wyczytalem o poboze produ i tu znowu plus dla X-a ponad polowa mniej .... no ale ... czekam na opinie posiadaczy konsol ...z gory dziekuje i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 18-12-2011 o 11:56
    I TT

  2. #2
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Slyszalem ze mniej problemow jest z PS3 Xbox potrafi zlapac zwieche i ogolnie jest zasada ze jak cisniesz na oryginalnych grach to kupujesz PS'a jak chcesz kombinowac z piratami to X-boxa i chyba w konsoli microsoftu placi sie za granie w sieci, za taka mozliwosc .

    Sory ze nie taka konkretna odpowiedz ale minelo troche czasu od kiedy sie tym interesowalem

  3. #3
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    osobiscie posiadam xboxa.U kuzyna czesto gram w ps3. W xboxie masz o wiele lepiej rozbudowany tryb online..ale placi sie za to okolo 30 zl mc...ja tyle place w UK nie wiem jak w pl ale podobnie pewnie.W ps3 masz neta za darmo ale mniej ludzi gra.Nowy xbox slim czyli taki jak ja mam nie przegrzewa sie i nie ma z nim zadnych problemow.Ale jesli wezmiesz xpudlo tylko i wylacznie 250 giga bo 4 gigowy to pomylka-huczy i grzeje sie.Pad w xboxie masz wieksze i jak dla mnie lepiej sie je trzyma.Ps 3 ma blureja ale zanim blurej bedzie wykorzystywany dobrze to juz beda nowe generacje konsol.Konsola to swietna sprawa-mozesz ogladac filmy,muza,tv,gry sa zajebiaszcze takie jak gta4,cod mw3,fable 3 czy assasin creed,grafa super.Polecam Ci xboxa,ale z pewnoscia ps3 tez spelni Twoje wymagania.Grafa jest taka sama z tym ze exlusivy microsofta wygladaja lepiej na pudle a exlusivy chinczykow na ps3 a reszta to samo.Aha i jak bedziesz bral to tylko kolor matowy,bo gloss black sie kurzy,odciski sie robia i rysuje sie jak cholera.Do kosztu konsoli dolicz sobie jakies 100 zl za dock na pady i akumulatory bo chyba nie bedziesz bawil sie w wymienianie bateri.Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania wal smialo..wiem o tych konsolach wszystko
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 17-12-2011 o 21:15
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  4. #4
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Cytując klasyka "odpowiedz sobie na jedno, ale zajebiście ważne pytanie" wolisz Forze czy Gran Turismo? a później udaj się do sklepu po konsole . Jedyną rzeczą jaką różnią się te konsole według mnie to exclusivy, wybierz tą w której ci bardziej odpowiadają. Przynajmniej ja to tak widzę.

  5. #5
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Sorki za przechwałki ale jestem expertem w konsolach. (jestem kolekcjonerem i miłośnikiem elektronicznej rozrywki od wczesnych lat 90)

    1. Ani PS3 ani XBOX nie będzie złym wyborem.
    3. Pady o niebo lepsze w XBOXie (Wolę XBOXA)
    4. Grafika lepsza w XBOXIE
    5. GRAN TURISMO czy FORA - To i to dobre (wolę Forze)
    6. XBOX tańszy
    7. Exclusivy lepsze na PS3
    8. PS3 o deko bardziej dopracowana technicznie

    Wybrałbym XBOXA i Forze 4
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 17-12-2011 o 21:48

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Xbox to tylko najnowsze jakie są całą masa starych (białych) lubi się psuć i przegrzewać.

    By grać przez neta na xboxie się płaci, a na Ps3 już nie.
    Jak dla mnie od zalania dziejów werdykt był jeden.

    XBOX! - tylko przez całą serię gier HALO. Co prawda xboxa nie mam ale może kiedyś się go dorobię .

  7. #7
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    patrykus.... to jest recenzja jakiej szukalem od kilku dni na necie wielkie dziekuje .... oczywiscie ze jesli o boXie mowa to z 250-ka 4-ki nawet nie bralem pod uwage... fakt faktem nadal mam mlynek w glowie .... jeszcze jedno malutkie pytanie dodatkowe mialem juz ps2 ((ale moze ok 2mc. i to z jedna gierka)) i psp 3004 ((pomijajac juz aspekty techniczne i mozliwosci )) na psp wczytywanie sie gier trwalo przygotowanie pysznej herbatki jak to ma sie do obecnie omawianych konsol .... co do gier on line to raczej tez malo istotne pracuje roznie i duzo ...wiec mialo by to wygladac tak mam pare min. odpalam konsole , tv. gram - godz. 2 moze 5 i to by mi wystarczalo
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 18-12-2011 o 19:47
    I TT

  8. #8
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Mam ps3. Jestem zadowolony. PS move spisuje sie ponoc duzo lepiej od kiencta a dla psmove kupilem konsole.
    Mialem okazje grac w demo nfs the run.... szybko to odinstalowalem- straszna wiocha. Gra moze dla dzieci po 10 lat. Zero realizmu gra arcadowa nie wysciogwa.
    MARUDA

  9. #9
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Gra moze dla dzieci po 10 lat. Zero realizmu gra arcadowa nie wysciogwa.
    nawet nie strasz Wiesz jak juz sie napalilem .... ;( no i kosztuje po ok 55€ wiec kurde Niszczysz mi swieta
    I TT

  10. #10
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Jambolek - co nie wybierzesz odnośnie xboxa i ps3 to będziesz zadowolony. Polecam Xboxa ze względu na lepszą grafię i lepsze pady.
    The Run faktycznie nie gniecie.

  11. #11
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    no to sie teraz zawachalem .... Zebycie tylko Widzieli jak Berlin jest oblkejony doslownie wszedzie reklamami Run-a a i konsole w przedswiatecznej goroczce od juz z gra chodza pak. Ps3(160gb)od 280€ Xbox (240) 259 €
    I TT

  12. #12
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    ....Zebycie tylko Widzieli jak Berlin jest oblkejony doslownie wszedzie reklamami Run-a a i konsole w przedswiatecznej goroczce od juz z gra chodza pak. Ps3(160gb)od 280€ Xbox (240) 259 €
    Widziałem jak byłem w czwartek.
    Też się przymierzam od jakiegoś czasu do kupna Xboxa. Tylko cały czas się zastanawiam czy to na pewno jest mi potrzebne. Ale chyba go kupię chociażby "z czystej snobistycznej chęci posiadania"

  13. #13
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    ...Widziałem jak byłem w czwartek.
    oj nie ladnie Byles i nie Dales znac .....
    I TT

  14. #14
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ja mam xboxa i kinecta uzywalem przez kilka dni. BARDZO fajna zabawka, nie ma jej co porownywac do PSP MOVE. Tam trzymasz w reku palke, tu kontrolerem jestes TY. Grasz calym cialem. Fajne sa programy na rozne cwiczenia i fitness (dla kobiet). Poogladaj sobie na you tube. Spolecznosc xboxowa o niebo lepiej rozwinieta. Jesli konsola, to tylko xbox

    Pytanie tylko, czy aby potrzebna Ci konsola? Moja stoi zakurzona i nie pamietam kiedy ja ostatnio wlaczalem. Battlefielda mam oczywiscie na PC.

  15. #15
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    ja mam xboxa i kinecta uzywalem przez kilka dni. BARDZO fajna zabawka, nie ma jej co porownywac do PSP MOVE. Tam trzymasz w reku palke, tu kontrolerem jestes TY. Grasz calym cialem. Fajne sa programy na rozne cwiczenia i fitness (dla kobiet). Poogladaj sobie na you tube. Spolecznosc xboxowa o niebo lepiej rozwinieta. Jesli konsola, to tylko xbox

    Pytanie tylko, czy aby potrzebna Ci konsola? Moja stoi zakurzona i nie pamietam kiedy ja ostatnio wlaczalem. Battlefielda mam oczywiscie na PC.
    konsole tylko i wylacznie Podkreslam do gier chce miec ... dawniej owszem grywalem na pc ale po przejsciu na OSX nie mam juz tej mozliwosci(( komp ma byc do tego ..... a konsola dotego)) ale thx za odp.
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 18-12-2011 o 00:45
    I TT

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •