Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 67

Wątek: Wady,usterki TT

  1. #31

    Dołączył
    Jul 2008
    Skąd
    Katowice
    Posty
    47

    problemy jakie ja napotkałem w mojej TT (99r.1.8)

    1. wyrobione dźwignie od podnoszenia/opuszczania foteli
    2. popsute klapki a raczej plastikowe trybka za silnikiem wentylatora wewnętrznego
    (wentylator też pochłonął gąbkowy filter czego efektem była jego b.glośna praca)
    3. połamane plastikowe mocowania tylnej półki (tej z bagażnika) (materiał ze środka pólki też zbyt delikatny i łatwo się pruje)
    4. Wypadający przełącznik od wentylatora (ten po prawej)
    5. psujące się elektr.mechanizmy lusterek zewnętrznych.
    6.Wpadające do środka przełączniki od podoszenia/opuszczania szyb.
    7.Joystick ustawiania lusterek elektr. łatwy do połamania
    8.Szankujący licznik (u mnie temperatura szaleje, natomiast paliwa mam zawsze o pół baku za dużo)
    9.bardzo ciężko pracujące biegi.
    10.Jakieś odgłosy przy puszczaniu sprzęgła na 1szym i 2gim biegu przy wysokich obrotach
    11.radio (audi koncert) - skąpe sterowanie płytami
    12.zapalniczka nie działa
    13.ogrzewanie tylnej szyby do bani (działa ale ardzo słabo)
    14.coś piszczy w przepusnicy przy włączonej stacyjce
    15.za duży odtęp między pedałami gazu i hamulca (trudno naciskać obydwa naraz)
    16.coś strzela od czasu do czasu (jakbym przejechał pustą puszkę) z tyłu po lewej
    17.brak dojazdówki (w srodu natomiast płyn do tymczasowej naprawy przebitej opony który poza upieprzeniem się nic nie daje)
    18. oryginalny kompresorek audi w zestawie narzedzi samochodu (tylko zapomnieli o zatyczkach do uszu
    19.lewarek że strach głowe pod auto wsadzać
    20.strzelające plastiki (szczególnie tylna półka która jest zrobiona z dwoch warstw abs-u)
    21.od czasu do czasu pojawiajace sie różne kontrolki (wtedy gdy nic sie nie dzieje)
    22.włączający się jakiś tryb awaryjny (auto nie reaguje na gaz ,mozna jechac jedynie na wolnych obrotach) jeszcze nie wiem jaka przyczyna.

    Ogólnie auto do d... Naszpikowane elektroniką z Valeo i nic poza tym
    Jedynym plusem to dla mnie wygląd i trzymanie się auta na zakrętach.
    Następnym samochodem będzie porsche (nigdy więcej audi!!! bo to dla mnie jak golf w ładnej sportowej obudowie..)
    To było moje zdanie na temat wady,usterki TT

  2. #32
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    to audi za 30tyś bo sam nie wierze w to co czytam a punkt 17 mnie zabił

  3. #33

    Dołączył
    Jul 2008
    Skąd
    Katowice
    Posty
    47

    wady,usterki TT

    Jak dla kogo 30tys. bo dla mnie dużo mniej. Ale odkąd jest w moich rękach, wartość wzrasta z tygodnia na tydzień A czy fabrycznie powinna być dojazdówka?? Bo ja mam dojazdówkę oryginalną ale hehe ze styropianu <lol> Pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem..

    [ Dodano: 7 Wrzesień 2008, 10:43 ]
    Tak właśnie dbają o samochody w Anglii. Jak dla mnie to okazało się to na "rękę" bo kupiłem go za śmieszne pieniądze :P

  4. #34

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp/Szczecin
    Posty
    51
    No to jak kupiłeś za śmieszne pieniądze, to się nie dziw, że masz egzemplarz w kiepskim stanie i nie pisz głupot o tym golfie bo żal czytać.

  5. #35
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Daniel, za rocznik 99' powinienes zaplacic minimum 40 tys zeby cos z tego bylo. Bylem ostatnio w niemczech i widzialem u nich ceny takich modeli i potwornie trzymaja cene. Nie miej pretensji do audi za te "wady" bo jak to sie mowi "widzialy galy co braly". Dla porownania w moim wszytsko dziala nic nie odpada i jestem bardzo zadowolony z jakosci.

  6. #36

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Daniel w TTce sie krów nie wozi nastepnym razem lepiej wybieraj pasażerkę pozdrawiam
    Czarne jest piękne

  7. #37

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    Każde auto ma swoje wady każdy następny właściciel coś poprawia lub psuje ale przy tt rozbitych za 30 tysi to ja sie n ie dziwie ze ci auto nie domaga jak włożysz jakieś jeszcze 8 tysi będziesz miał autko w super stanie a wiec czasem nie opłaca sie oszczędzać
    Daniel nie nażekaj tylko naprawiaj i nie oszczędzaj na częściach bo będziesz musiał dwa razy robic
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  8. #38
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    a to ten Pan który mówił że będzie wycierał gnój z atrapy!rower trzeba było kupić szczawiku!

  9. #39

    Dołączył
    Jul 2008
    Skąd
    Katowice
    Posty
    47
    Nie chodzi o to że ktoś nie dbał ale o to że jak patrzę na niektóre części to mnie szlak trafia. Bo to od razu widać że to tandeta i nie może się to nie zepsuć..
    Albo druga możliwość- inżynierami audi są ludzie z móżdżkami jak niektóre osobowy na tym forum
    odpowiedź dla "suchy"- nie mam żalu że go kupiłem, wręcz przeciwnie, i nie chodzi o to że jest w kiepskim stanie tylko o to że jak dla mnie audi to szajs..
    A kupiłem go tylko dlatego że cena była niska (13tys.zł) bo był felerny miał kierownice po lewej stronie

  10. #40
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Daniel
    Nie chodzi o to że ktoś nie dbał ale o to że jak patrzę na niektóre części to mnie szlak trafia. Bo to od razu widać że to tandeta i nie może się to nie zepsuć..
    Albo druga możliwość- inżynierami audi są ludzie z móżdżkami jak niektóre osobowy na tym forum
    odpowiedź dla "suchy"- nie mam żalu że go kupiłem, wręcz przeciwnie, i nie chodzi o to że jest w kiepskim stanie tylko o to że jak dla mnie audi to szajs..
    A kupiłem go tylko dlatego że cena była niska (13tys.zł) bo był felerny miał kierownice po lewej stronie
    Nawet nie chce mi sie tego komentowac , poza tym to juz nie pierwsza Twoja wypowiedz , w ktorej pokazujesz brak szacunku dla innych uzytkownikow forum .

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #41

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Wałbrzych/Galway
    Posty
    62
    Daniel nastepne bedzie Porshe buuaahahaha za 5 tys. zl hehehehe, stary ty sobie kup mozg lepiej, a potem sie wypowiadaj!!! Tak jak Arttur troche szacunku dla forumowiczow.

  12. #42

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Kiepsko stary ;-/Szkoda gadać
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  13. #43

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    koledzy nie śmiejcie się !

    Daniel sprzeda teraz trochę pola za bagnem i kupi super okazję porshe lekko bitą po dachowaniu i spotkaniu z drzewem ;]
    Czarne jest piękne

  14. #44

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    WOS
    Posty
    158

    Re: problemy jakie ja napotkałem w mojej TT (99r.1.8)

    Cytat Zamieszczone przez Daniel
    15.za duży odtęp między pedałami gazu i hamulca (trudno naciskać obydwa naraz)
    Daniel,a po Ci naciskać dwa pedały naraz

  15. #45

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poznan
    Posty
    11
    Hehe ja mam 24 lata a umiem doskonale odróżnić co jest warte danych pieniędzy a co nie długo szukałem swojego egzemplaża i kupiłem taki jaki kupiłem nic nie trzeszczy stuka czy puka. Stan skóry super poprzedni właściciel dbał o auto miał je 3 lata ..
    Jezeli kupujesz auto za 13 tys to z pewnością to będzie wyeksploatowany szrot co się dziwić ja mojego kupiłem za 38 tyś .
    Auto musi być warte swojej ceny za 13 tyś można dostać 25 tyś usterek
    Co do ciekawostek w końcu dziś na ulicach poznania zobaczyłem czarna TT 225 PS z ogłoszenia o którym była długa rozmowa na FG tablicach .. facet kupił i był tankować ..
    O mało nie wydłubali wlewu paliwa (cały poodzierali) bo facet naciskal guzik od klapy zamiast wlewu ;]
    Co do stanu tego auta mizerny ....

    Pozdr

    [ Dodano: 9 Wrzesień 2008, 20:40 ]
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=413959412

    ten o to samochód poszedł wg nowego właściciela za 31 tys zł ..
    Tyle że nic na nim nie leży a typowy bezwypadek ma krzywy cały przedni zderzak i słabo spasowane lampy hehehe;]

    [ Dodano: 9 Wrzesień 2008, 20:40 ]
    Nie mówiąc o tym otwieraniu wlewu

Podobne wątki

  1. Największe wady i zalety Audi TT
    Przez SebasTTian w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 03-02-2021, 18:37
  2. Typowe usterki ?
    Przez Booster w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 00:07
  3. Usterki Audi TT
    Przez Lamer w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 19-08-2015, 13:42
  4. STS TURBO zalety i wady
    Przez HENRY007 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-06-2013, 08:18
  5. tt czy 350z? wady zalety
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 12:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •