Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Wątek: Wady,usterki TT

  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837

    Wady,usterki TT

    Wypowiadajcie się z własnych doświadczeń o usterkach które zazwyczaj wcześniej czy później się pojawią,
    Napewno napisał bym tu o wskaźnikach
    z forum można wyczytać również o sprężarce klimy,co jeszcze was inteyguje,lub psuje się "naturalnie w TT"?

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    dobry pomysl. Piszcie o ile to mozliwe po ilu tysiacach km sie Wam taka usterka przytrafila. Ja dodam jeszcze trzeszczaca pulke z tylu ale nie wiem czy to mozna nazwac usterka

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Mi sie trafila ok 80 tys wada zamka kierowcy. Zepsula sie czujka w zamku i komputer nie widzial ze sa dzwi otwarte. Niestety wymiana calego zamka ( na gwarancji wymiana ale koszt to ok 600 zł )

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    3miasto
    Posty
    53
    u mnie wada zamka pasazera - tez czujnik --> 60PLN zamek na allegro i po kłopocie

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    U mnie wada czujnika zapalania lampki w tylnym bagażniku, która uaktywniła się przy 90 tys przejechanych. Koszt naprawy - wymiana czujnika 100 zł w ASO.
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    dobry pomysl. Piszcie o ile to mozliwe po ilu tysiacach km sie Wam taka usterka przytrafila. Ja dodam jeszcze trzeszczaca pulke z tylu ale nie wiem czy to mozna nazwac usterka
    U mnie wada czujnika zapalania lampki w tylnym bagażniku, która uaktywniła się przy 90 tys przejechanych. Koszt naprawy - wymiana czujnika 100 zł w ASO.

    zabawne mam te same problemy i dodam jeszce (gdzies już o tym czytałem na forum) trzeszcząca spreżyna prawy przód - w serwise podiedzieli mi ze to coś tam nad amortyzorami i taniutko nie bedzie a i przy okazji jak beda wyciagac zawieszenie to napewno cos jeszcze uszkodza i telefon"panie kochany to bylo mozemy panu pokazac ta stara uszkodzoną czesc" wiadomo normalka - zbieram moja cierpliwosc i bedze musial to wymienic - poza tym tylko tesciowa nazeka na brak miejsca z tyłu ale kto jej słucha
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Krakow
    Posty
    65
    125 000 przebieg

    usterka:
    awaria lewego tylnego czujnika ABS

    koszta:
    czujnik na allegro 40PLN + robocizna

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    stare pole
    Posty
    6
    ja mam prawdopodobnie problem z alternatorem niewiem dokladnie co sie popsulo ale niedoladowuje akumulatora ipokazuje mi sie akumulator na konsoli 72000kmwiecie co to moze byc

  9. #9
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez max1236454
    zabawne mam te same problemy i dodam jeszce (gdzies już o tym czytałem na forum) trzeszcząca spreżyna prawy przód - w serwise podiedzieli mi ze to coś tam nad amortyzorami i taniutko nie bedzie a i przy okazji jak beda wyciagac zawieszenie to napewno cos jeszcze uszkodza i telefon"panie kochany to bylo mozemy panu pokazac ta stara uszkodzoną czesc" wiadomo normalka - zbieram moja cierpliwosc i bedze musial to wymienic - poza tym tylko tesciowa nazeka na brak miejsca z tyłu ale kto jej słucha
    zanim rozbierzesz pół auta upewnij się, czy to nie trzeszczy w miejscu mocowania stabilizatora do podwozia (obejma a pod nią gumka). najprostszy sposób sprawdzenia - podniesc auto na podnosniku pneumatycznym (tylko jedno kolo) i powoli acz zdecydowanie opuszczać. jesli bedzie pierdzieć, to znaczy ze to jest to.
    Pozdrawiam!
    Pajak

  10. #10

    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Skąd
    Turek/Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    184
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Przebieg: 115 000 km
    Usterka: padła sonda lambda
    Koszt naprawy: 300 PLN + robocizna

  11. #11

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    300 w aso czy poza aso?

    Od siebie dodam jeszcze popularne
    - padajace "liczniki" (paliwo/predkosc/obroty i reszta)
    - padajace przeplywomierze
    ttless..

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Kutno
    Posty
    27
    moja ma 130tys

    silniczek od lewej szyby podczas zamkniecia samochodu caly czas domykal mi szybe mimo ze juz byla zamknieta... w ten sposob podczas nie jezdzenia przez dwa dni akumulator padal...

    polka to oczywiscie normalka...

    czasami nie wlacza mi sie jedno swiatlo mijania.. i to nie to samo tylko czasami lewe czasami prawe... przekrece przelacznik swiatel na 0 potem z powrotem i sie wlacza... czasami musze pokrecic duzo wiecej razy ale w koncu sie zapala...

    aha no i raz mi sie tak stalo ze wskazowki od zegarow zaczynaly startowac od polowy... czyli po wlaczeniu zaplonu obrotomierz pokazywal 4tys juz zamawialem nowe zegary po czym po dwoch dniach wrocily do nalezytego poziomu i nigdy juz sie takie cos nie stalo...

    i oczywiscie nie nowosc ---> wskaznik paliwa ... rok temu wariowal jak glupi od tamtego czasu wszystko jest ok...

    fajnie miec taki samochod co sam sie naprawia

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    co do tych niewlaczajacych sie swiatel: jesli masz xenony moze to byc objaw konczenia sie palnikow xenonowych, badz bardziej prawdopodobne - uszkodzenie starterow (ale czemu dwoch?). Ja mialem podobna sytuacje, wymiana startera zalatwila sprawe. Oczywiscie moga byc inne powody, ale ja akurat swoj problem rozwiazalem.

  14. #14

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Kutno
    Posty
    27
    tak wlasnie tez pomyslalem ze to starter bo na poczatku tylko lewe tak robilo i to nie zawsze... w kazdym razie jak jakis czas temu zaczelo drugie to juz nie wiem.. w sumie moga to byc i oba startery... w kazdym razie jak zaczelismy jezdziic na swiatlach caly rok i wlaczac je czesciej to ten problem rzadziej wystepuje... duzo rzadziej

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Skąd
    Turek/Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    184
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez kilazz
    300 w aso czy poza aso?
    Poza aso

    a i jeszcze przyciski od podgrzewania foteli czasami mi wskakuja do srodka :>

Podobne wątki

  1. Największe wady i zalety Audi TT
    Przez SebasTTian w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 03-02-2021, 18:37
  2. Typowe usterki ?
    Przez Booster w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 00:07
  3. Usterki Audi TT
    Przez Lamer w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 19-08-2015, 13:42
  4. STS TURBO zalety i wady
    Przez HENRY007 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-06-2013, 08:18
  5. tt czy 350z? wady zalety
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 12:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •