Cytat Zamieszczone przez lelu666 Zobacz posta
Wyglada na mile spedzony czas
Serio to dla mnie miła odmiana od codzienności i na prawdę mam frajdę a czas szybko leci przy pracy


Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
O widzisz Arttur. Teraz wiem że są jakieś gumy mocujące maglownice .
Człowiek uczy się całe życie


Cytat Zamieszczone przez Tunio Zobacz posta
....................... A tak na serio to podziwiam że wszystko sam robisz...Arttur ile Ty musisz mieć wolnego czasu...
Cytat Zamieszczone przez The_Saint Zobacz posta
Teraz to już całkiem przysiadłem z wrażenia
Czas na TT został specjalnie zaplanowany , musiało odejść na bok parę innych spraw Jeśli chodzi o samodzielne prace to myślę że większość z nas jest w stanie dużo zrobić , kwestia tylko zaczynania małymi krokami i chęci do przyswojenia nowych informacji .

Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
aż się będę musiał chyba na spocie pojawić....
...te słowa to więcej niż największe pochwały...
Trzymam za słowo

Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
Jeden mankament ArTTur, szkoda, że nie polatasz tym u nas, niejedna osoba chciałaby zobaczyć Twoje wysiłki włożone w auto w akcji
Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Michał szkoda to jest jak ci teściowa do studni wpadnie a żal jak się nie utopi a Black TT w przyszłym roku w Polsce
Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
Żuczkowski jesteś tak pewny tego jakbyś wiedział, czyim ojcem jest dziecko z którym jesteś właśnie w ciąży
No właśnie zdecydowanie i bezapelacyjnie jest taki plan do wdrożenia

Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
O, przeguby wewnętrzne znalazłeś, gdzieś ktoś pisał na forum, że nie sprzedają oddzielnie, tylko z całymi półosiami (albo coś mi się pomieszało).

Fajna relacja Dużo zrobiłeś, trochę zabawy jest z tymi gumkami i przegubami.

PS. Jak ładnie wszystko poukładane Chociaż masz dużo miejsca, to można sobie na to pozwolić.
Dzięki ..
No z miejsca jestem mega zadowolony .
Jeśli chodzi o przeguby to nic nie kupowałem , sprawdziłem wg. instrukcji ich stan i tylko wymieniłem smar i gumki .
Te czyste przeguby to fotki po dokładnym umyciu ze starego smaru .

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
...................
podoba mi się profi podejście i że modyfikujesz całe auto a nie tylko silnik
super że wreszcie wrzucasz fotki bo miło się ogląda
odnośnie mocy to wysoka 5xx to za mało jak na ten projekt wiem że piszesz to z powodu skromności;P moje mody w porównaniu do Twoich to taki troszkę drut wiec różnica mocy i osiągów zapewne będzie spora
Dzięki ..
Paweł ... Masz sporo dobrych gratów w aucie , poszło masę Twojej pracy i kasy , wyszło świetnie a mnie oczy bolą jak widzę słowo ''drut'' w kontekście Twojego projektu
Jeśli chodzi o moc ... Hm zobaczymy jak przyjdzie na to pora


Jak na razie uzbierało się mało fotek na następną fotorelacje więc może jedna lekko '' artystyczna '' z nową gałką zmiany biegów .






Pozdrawiam