Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: My prywatnie

  1. #1
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567

    My prywatnie

    Postanowilem cos nowego zaczac na forum ... tym miejscem bylo by ((My prywatnie)) wiadomo klub klubem ale wielu z nas ma takze inne hobby przyjemnosci odskocznie zainteresowania - nie koniecznie zwiazane z TT

    Zaczne od siebie od poczatku nie ukrywalem iz jestem fanatykiem ((amatorem)) sportow xtrem.
    Z rowerkami mam do czynienia na co dzien od prawie zawsze , teraz jeszcze wiecej bo po pracy dla przyjemnosci oddaje sie wszelkim mozliwym akcja ....od. np. napraw sasiedzkich po profesjonalne naprawy rowerow wyczynowych a skonczywszy na samemu popisywaniu sie nazwijmy to „jazda „ gdzie kolwiek downhill , downhill urban po freeride((ale to juz nie tak bardzo )) .... nie bede wymyslal ile to juz rowerkow wynioslem z mojego warsztatu bo tego juz sie w dziesiadkach nie da zliczyc ...nie wazne
    na koniec przedstawie Wam maly zapis video jak spedzamy wolny czas w BLN .... i pare moich fotek ......
    zapraszam kolejnych uczestnikow do podzielenia sie wlasnymi hobby jakie kolwiek one by nie byly ...pozdrawiam












    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 06-12-2011 o 19:22
    I TT

  2. #2
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Hmmm, no to u mnie podobnie bo też rowerowo. Ostatnio mało czasu na to jest, a chwilowo to i nawet nie mogłem kierownicy trzymać dobrze (:
    U mnie może nie downhill ale jazda w streecie i ciuuuutkę flatlandu na bmxe (:
    tutaj kilka fot ze mną



    A ten backflip niżej to nie ja, ale zdjęcie mojego autorstwa, które zrobiłem u Ciebie w Berlinie Jambolek (: Dokładnie to na skateparku Mellowpark


    Aktualnie staram się bawić w samym streecie na Eastern Bike Jane z 2009r.



    Wcześniej jeździłem flatowym KHE Messerschmitt z 2004. (niemiecka produkcja )

  3. #3
    Awatar mike77
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    karlsruhe
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silber
    Posty
    19

    hey...

    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Postanowilem cos nowego zaczac na forum ... tym miejscem bylo by ((My prywatnie)) wiadomo klub klubem ale wielu z nas ma takze inne hobby przyjemnosci odskocznie zainteresowania - nie koniecznie zwiazane z TT

    Zaczne od siebie od poczatku nie ukrywalem iz jestem fanatykiem ((amatorem)) sportow xtrem.
    Z rowerkami mam do czynienia na co dzien od prawie zawsze , teraz jeszcze wiecej bo po pracy dla przyjemnosci oddaje sie wszelkim mozliwym akcja ....od. np. napraw sasiedzkich po profesjonalne naprawy rowerow wyczynowych a skonczywszy na samemu popisywaniu sie nazwijmy to „jazda „ gdzie kolwiek downhill , downhill urban po freeride((ale to juz nie tak bardzo )) .... nie bede wymyslal ile to juz rowerkow wynioslem z mojego warsztatu bo tego juz sie w dziesiadkach nie da zliczyc ...nie wazne
    na koniec przedstawie Wam maly zapis video jak spedzamy wolny czas w BLN .... i pare moich fotek ......
    zapraszam kolejnych uczestnikow do podzielenia sie wlasnymi hobby jakie kolwiek one by nie byly ...pozdrawiam












    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    ..doceniam odwage......porzadny sprzet,a poza tym jestem zadeklarowanym szosowcem......Ogien i woda.....a wspolnym mianownikiem oczywiscie TT.....zycze udanych lotow,mike

  4. #4
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    ... a ja nigdy na prawdziwego BMX-a nie wsiadlem - zawsze ich sie troche balem ((na dropy czy hopki sa ok ale w lesie czy wiekszych schodach jakos ta swiadomosc ze nie mam 200 z przodu i tylu ...lekki dyskonfort Wiesz o czym mowie )) ale ogromny szacun za rowerki Blerx .... moze jest nas wiecej na forum ?? „rowerkowych frikow“ mam na mysli :P yo

    ---------- Post dodany o 20:20 ---------- Poprzedni post z 20:05 ----------

    Cytat Zamieszczone przez mike77 Zobacz posta
    ..doceniam odwage......porzadny sprzet,a poza tym jestem zadeklarowanym szosowcem......Ogien i woda.....a wspolnym mianownikiem oczywiscie TT.....zycze udanych lotow,mike
    robi sie ciekawie ... jak dla mnie rowerek to rowerek i nie ma znaczenia co na nich wyprawiamy wazne ze poza tym jak wsiadajac do autka ((w naszym przypadku TT ))to jestesmy tez bikerami i z calym szacunkiem dla reszty kierowcow my myslimy trocze inaczej .... pewnie padna odpowiedzi negatywne odnosnie jednosladow ...ale ja tam swoje wiem jak powinienem postepowac jako kierowca a jak jako rowe...... i za kazdym razem mysle w 2 wymiarach ...zeby ten co za mna autem jedzie sie nie wk§$%&wial ... i w odwrotnej sytuacji zeby Ktos na mnie nie musial sie.....Simply clever

    pozdrawiam serdecznie mike77
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 06-12-2011 o 20:28
    I TT

  5. #5
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Bardzo fajnie Ciekawy sport. Tak dalej Jambolek. W Gorlicach na pewno znajdziesz kilka miejsc do hardcorowych przejażdżek na rowerze.

    Moją pasją też są dwa kółka w zasadzie od najmniejszego hehe

    https://picasaweb.google.com/1038566...Berest20110423

    Niestety do nabliższego toru mamy kawałek drogi, ale nasze tereny posiadają kilka fajnych miejscówek. Tyrawa koło Soliny, Berest koło Krynicy Górskiej czy u naszych sąsiadów na Słowacji w okolicach Popradu. Więc najszczesniej można mnie spotkać na zlotach motocyklowych lub w tych miejscówkach.

    Moją kolejną pasją jest również wiecej kółek niz dwa tzn. 12 kółek. tzw. kierowca zawodowy. Poza tym jestem na etapie kończenia studiów o kierunku graficznym.

    Mógłbym jeszcze wspomnieć o snowboardzie... uprawiam ten sport juz od 8 lat. Preferuje styl CARVINGowy. Czyli ogolnie twardszy sprzęt, raczej wszystko ze stajni Burtona. Miałem okazje byc specjalistą do spraw snowboardu w największym sklepie snowboardowym w Krakowie teraz głownie udzielam porad na forum snowbordowym gdzie każa mi moderowac

    Dużo by jeszcze pisać z czym byłem związany... ale nie chce juz przynudzać. Ogolnie spoko temat, a moj post pewnie nie dlugo zniknie, tzn go skasuje heh

  6. #6
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    do BarTTek prosze posta nie Kasuj ... to ja tu siedze i wymyslam co i jak pisac aby forum jakos polaczyc zjednoczyc a Ty mi z takim ciekawym zainteresowaniem chcesz Uciekac ...... oj Ty co do terenow Gorlickich to wiem ze jest juz teraz ok np. ... dawniej nie bylo takiej opcji a i mnie nie bylo stac na aktualny rowerek ....
    ps .. Usun wiadomosc to znajde Cie w grudniu bo bede w .... i Bedziesz mial przechlapane :P
    I TT

  7. #7
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Bartek, czyżby masz ksywę Dabkin? Na temat moich zainteresować pewnie już wie kupę ludzi z forum, no ale napiszę jeszcze raz Generalnie jak to się ładnie pisze po angielsku jestem "professional streetbike stuntrider" hahaha Po polsku głupio nawet to przetłumaczyć hehe

    na szybko kilka zdjęć:




    reszta na moim profilu na FB https://www.facebook.com/KubaFRS
    i Fan Page mojej 4 osobowej ekipy Poczytajcie jak macie chęć https://www.facebook.com/pages/Frant...60327647318349
    Ostatnio edytowane przez KubaTT ; 06-12-2011 o 21:39

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Heh chciałbym o sobie napisać, a nie mogę

    ---------- Post dodany o 21:30 ---------- Poprzedni post z 21:26 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta


    Uploaded with ImageShack.us
    Ten banan na twarzy wyraża więcej niż tysiąc słów.

  9. #9
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez KubaFRS Zobacz posta
    Bartek, czyżby masz ksywę Dabkin?
    Nie a dlaczego chcesz mi ja przypisac? (:

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Heh chciałbym o sobie napisać, a nie mogę

    ---------- Post dodany o 21:30 ---------- Poprzedni post z 21:26 ----------

    Ten banan na twarzy wyraża więcej niż tysiąc słów.
    IceMan taki proszony niby


    Jambolek
    , mam coś dla Ciebie.
    Obczaj http://www.gorlice24.pl/index.php?op...emat&Itemid=29

    Moze bedziesz miał do czego wrocic... a moze nie


  10. #10
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Tak jakoś błędnie skojarzyłem, bo ten ziomek też w Krakowie coś ogarniał. A na jakim forum jesteś modem? Też na snowboardzie latam 7 lat już, oczywiście tylko FR

  11. #11
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez KubaFRS Zobacz posta
    Tak jakoś błędnie skojarzyłem, bo ten ziomek też w Krakowie coś ogarniał. A na jakim forum jesteś modem? Też na snowboardzie latam 7 lat już, oczywiście tylko FR
    FR na moto i FR ba snb - proste e-snowboard info
    Mnie w moto i w snowboardzie interesuje to samo carving i kolano, heh i jazda na kole, ale trzeba sie dobrze przystawic by podciagnac moja YZFe na fabrycznych zębatkach i jej wadze 230kg

  12. #12
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Hehe, no pewnie łatwo nie jest ale do ogarnięcia

  13. #13
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    bmx-y to raczej blerx w Gorlicach... rowerek mam za ciezki i na street popisy - nie ta kategoria ale napewno gdy bym nie sam a w kilku przez strozoeska sie przejechal to mysle ze bylo by to juz cos innego ..... :P

    ---------- Post dodany 07-12-2011 o 14:58 ---------- Poprzedni post 06-12-2011 z 22:03 ----------

    KubaFRS ale Masz zajeb§$%ste zdjecia co dopiero widziec Cie na zywo w akcji ehhhhhhh moze kiedys sie uda pozdrawiam
    I TT

  14. #14
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Jeszcze parę fotek z dwóch ubiegłych sezonów











    Verva Street Racing 2010




    Verva Street Racing 2011 w strugach deszczu






    A tutaj zdjęci z 2008 roku, jeszcze na innym motocyklu - CBR 600F4



    HAHAHA, avatar z bliska Niech każdy zobaczy moją paskudną twarz


    Ostatnio edytowane przez KubaTT ; 09-12-2011 o 23:50

  15. #15
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Kuba wszyscy widzimy,ale brzydki jesteśa tak poważnie super chłopaku,Trzymaj tak dalej.Pozdro.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •