Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Audi TT 225 ps quattro

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    16

    Audi TT 225 ps quattro

    witam,

    tt 225ps quattro
    1999 bez esp
    niebieski czarne wnętrze
    xenon
    bose
    hamulec od 3.2l

    generalnie nie ma się co ukrywać nie jest nowe auto ma już 12 lat cała była malowana, choć nie miała żadnego dzwona wszystkie podłużnice oryginalne, wszędzie wlepki, pod boczkami wszędzie oryginalne wytłumienia

    Przebieg wg. licznika to 130 tys choć nie wierze że tyle ma wg. mnie wydaje się na ok. 200 tys choć wnętrze bardzo zadbane, nie jest wytarte

    generalnie po zakupie bez większych niespodzianek, była pękniętą miska, i wyciek spod siemringa od skrzyni rozdzielczej i no zepsuty zamek od domykania szyby a tak to reszta to std. procedura po zakupie rozrząd+płyny itp.

    planowane modyfikacje?
    doprowadzić do stanu idealnego tak jak moją poprzednią audi 80 cabrio
    pakiet quattro sport częściowo już wykonany rozpórka i tu wielkie dzięki do kolegi Pawła za rysunki, wytłoczka w trakcie robienia, gwint zakupiony, w poszukiwaniu kół i no i najważniejszego foteli recaro pole position

    w silniku mam w planach wydech z kolektorem + wirus
    kolektor ssący dahhlback racing już praktycznie kupiony











    A tu moje poprzednie auto które sprzedałem i wyjechało za granice do austri.





  2. #2
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    Patrząc na porzedni samochód, za jakis czas bedzie przywrócona do idealnego stanu.


    Witaj na forum

  3. #3
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Witaj na forum Gratuluje TT
    Patrząc na Twoje poprzednie auto jestem pewny, że tuning TT będzie na wysokim poziomie

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    16
    zobaczymy co z tt wyjdzie generalnie mam inne auta, ale tt zawsze mi sie podobało i nawet myśle zeby wrzucic do niej airride ale że jednak to quattro to sie cały czas zastanawiam żeby nie stracić właściowości jezdnych.... ale juz jedna taką zrobilismy w poznaniu pewnie wielu bedzie kojarzyła tt w kolorze aviator na bbs lm czarnych na airride,

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Witam
    Wymieniasz kolektory, a co z turbiną? bo zostawienie k-04 w tym wypadku, mija się z celem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Witam
    Wymieniasz kolektory, a co z turbiną? bo zostawienie k-04 w tym wypadku, mija się z celem.
    narazie bedzie k04 chce przelatac przyszly sezon a pozniej sie zastanowimy nad czyms, kolektory juz mam to dlaczego nie mam ich założyć ? napewno nie zaszkodzi to

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    98
    witamy pamietam ze pisales kiedys do mnie o zamiane na ta 80:P i widze ze wkoncu sie dorobiles TT szerokosci zycze

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje zakupu

    Jeśli chodzi o kolektor dolotowy Dahlback to ma przepływ nie wiele większy niż seryjny z 225 z tą jedynie różnicą że równiej podzielony na poszczególne kanały . Jeśli już kupiłeś to oczywiści nie zaszkodzi nie mniej jednak jeśli nie to te pieniądze lepiej przeznaczyć na porządny FIMC na rdzeniu Garreta .

    Jeśli chodzi o kolektor wydechowy to nie ma na rynku takiego pasującego do 225 pod seryjne turbo , owszem są ale pod K03 . Może o czymś nie wiem co ostatnio wyszło w EU wiec możesz wrzucić linka jeśli coś masz na oku .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Gratuluje zakupu

    Jeśli chodzi o kolektor dolotowy Dahlback to ma przepływ nie wiele większy niż seryjny z 225 z tą jedynie różnicą że równiej podzielony na poszczególne kanały . Jeśli już kupiłeś to oczywiści nie zaszkodzi nie mniej jednak jeśli nie to te pieniądze lepiej przeznaczyć na porządny FIMC na rdzeniu Garreta .

    Jeśli chodzi o kolektor wydechowy to nie ma na rynku takiego pasującego do 225 pod seryjne turbo , owszem są ale pod K03 . Może o czymś nie wiem co ostatnio wyszło w EU wiec możesz wrzucić linka jeśli coś masz na oku .




    fotki kolektora był założony pod k04






    Pozdrawiam

    jesli chodzi o ssący to przepływ ma praktycznie taki sam jak oryginalny z tym ze jest równo odległosciowy

    w przyszłości pewnie wpadnie jakis garrett, ale narazie chce ja doprowadzić do stanu oryginalności, a póżniiej zając sie modyfikacjami





    Pozdrawiam



    Cytat Zamieszczone przez losix Zobacz posta
    witamy pamietam ze pisales kiedys do mnie o zamiane na ta 80:P i widze ze wkoncu sie dorobiles TT szerokosci zycze
    tak pisałem miałem problem ze sprzedażą - poniewaz chciałem w granicy 22 tys (wartość samego zawieszenia to była w granicy 12 tyś) + dopłata z mojej strony ale w polsce ciezko takie auto sprzedac, wystawiłem ja na ebay.de to po tygodniu klient przyjechał z za 6500 eu


    Pzdr.

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie wiem po co robić taki długi kolektor z takich grubych i długich rurek skoro i tak wpadają one do małej flanszy i zapychają się w turbinie:P

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kolektor to przerost formy nad treścią, powiększy jedynie laga, na małej Turbinie, a cały przepływ zablokuje się na wąskiej flanszy, dlatego jeszcze nie widziałem takiego set-upu pod k-04, co nie znaczy że nie istnieje, natomiast bardzo ciekawy jestem jaką mocą dysponowało poprzednie auto, na tym kolektorze??
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Kolektor to przerost formy nad treścią, powiększy jedynie laga, na małej Turbinie, a cały przepływ zablokuje się na wąskiej flanszy, dlatego jeszcze nie widziałem takiego set-upu pod k-04, co nie znaczy że nie istnieje, natomiast bardzo ciekawy jestem jaką mocą dysponowało poprzednie auto, na tym kolektorze??
    k04 + ten kolektor + dp2.5' ok 270 ps z silnika agu dmuchała chyba 1.6 o ile dobrze pamietam

Podobne wątki

  1. Audi Q7 4.2 quattro vs. TT 1.8T quattro
    Przez przemeks w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-01-2016, 19:52
  2. Audi TT 225KM Quattro 2000 VS Audi RS3 340KM Quattro 2011
    Przez TTyoung w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 23:37
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 16:44
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-02-2009, 04:14
  5. Audi TT 1.8 quattro 225 VS Audi TT 2.0TFSI 200KM
    Przez Kazek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •