Moze to nic, ale co raz bardziej rzuca mi sie w oczy to, ze wielu urzytokwnikow ma gdzies to, w jaki sposob powinno cytowac sie wypowiedzi innych. Nie zawsze mam chec czytac caly temat, ale czasem trafiam na cos takiego:

============
Bardzo lubie nalesniki, bo sa smacze.

Nie lubie ich, bo mi nie smakuja.
============

Czytam taki post i nie wiem, o co chodzi Wyszukuje w tekscie (czasem poprzednia strona) pierwszej czesci wypowiedzi i okazuje sie, ze stanowi ona jakis cytat. O wiele latwiej by sie czytalo, gdyby jednak zostala uzyta WBUDOWANA formula z wyroznieniem cytatu (XXXX napisal).

Czesc z osob stosujacych wbudowana funkcjonalnosc do cytowania robi to na tyle nieudolnie, ze zostaja tagi [/QUOTE], a tekst i tak nie jest oznaczony jako cytat. Czy po napisaniu posta tak trudno ZERKNAC na niego po opublikowaniu? Zapewnie nikt mnie w tym nie poprze, a nawet spodziewam sie rekacji "jak sie nie podoba, to...", ale fajnie by bylo, gdyby przynajmniej moderatorzy / admini zwracali na to uwage i poprawiali po uzytkownikach takie wiadomosci (+ ew. PW do usera z uwaga). Forum klubu posiadaczy najlepszych audi musi TRZYMAC POZIOM!