Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: granie w TT

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    16

    granie w TT

    czy kto? moze juz zminia? sprz?t grajacy w audi TT i moze sie tym podzielic ?

  2. #2
    Maciek
    Gość
    je?li jest BOSE, to jedyne, co mi przychodzi do g?owy, to dodatkowe gwizdki gdzie? na wysoko?ci przednich s?upk?w lub w wylotach powietrza na g?rze deski rozdzielczej. Pozdrawiam.

    P.S. A jak nie ma BOSE, to trzeba zainstalowa?! W tak ma?ej kabinie jest to optymalne granie!!!

  3. #3
    Cezary Magier
    Gość
    bose nie jest jedynym wyjsciem...:





    aczkolwiek jest to dobry system...

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Ja wyrzuci?em BOSE i wsadzi?em co? innego. W zasadzie jednym z powod?w by?a niesamowice niska ilo?? funkcji dodatkowych w radiu fabrycznym. Brak przewijania kasety o ca?? piosenk?, brak pilota, brak sterowania g?osem prz?d/ty?/ CD bez CD-textu a to mi przeszkadza bo lubi? wiedzie? czego s?ucham i lubi? szybko nawigowa? pomi?dzy p?ytami, ?eby wsadzi? co? lepszego ni? BOSE trzeba naby? g?o?niki, dwa wzmacniacze, g?o?nik basowy, wyg?uszy? trzeba jeszcze autko - bez radia trzeba wyda? ok 6000-8000z? - mo?na mniej ale wtedy d?wi?k gorszy b?dzie od BOSE a to bez sensu. Osobi?cie uwa?am ?e BOSE daje czadu i to ostro nie mniej jednak postanowi?em co? zmieni? ?eby gra?o lepiej.....

  5. #5
    Cezary Magier
    Gość
    czyli rozumiem Marcin ze masz jak by co cale BOSE do TT na zbyciu???

    p.s- mam nadzieje ze bedziemy mogli posluchac twojego nowego zestawu 1 maja w Modlinie gdzie goraca wszystkich klubowiczow zapraszam! bedziesz?

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Mam jeszcze wszystko opr?cz zmieniarki...........

    Na Modlin ju? czekam :multi:

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2003
    Skąd
    Wodzis?aw Sl?ski
    Posty
    14

    bose

    Mam do Ciebie Marcin pytanie. Jak wymienia?e? BOSE to pewnie widzia?e? wzmacniacz. Pamietasz w jaki spos?b jest pod?aczony do radia. Chodzi mi o to czy mozna w prosty spos?b zmienic radio na inne i pod?aczy? je do wzmacniacza BOSE, czy trzeba zmieniac co? w instalacji?

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Wg tego co widzia?em to od radia do wzmacniacza biegnie jeden przew?d (wi?zka), a od wzmacniacza rozchodzi si? instalacja na wszystkie g?o?niki. Je?eli wi?c chcesz wymieni? radio to musisz r?wnie? wymieni? wzmacniacz poniewa? tak jak napisa?em kable do g?o?nik?w rozchodz? si? od WZMACNIACZA a nie od radia. Poza tym nie znalaz?em nikogo kto by si? pod?? przerobienia wzmacniacza ?eby wykorzysta? go do innego radia - podobno nie mo?na..... Przew?d ktr?ry ??czy radio ze wzmacniaczem jest do?? nietypowy wi?c dorobiebienie samych ko?c?wek jest lub by?oby do?? karko?omne.... nfire:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •