puki co musze wymienic cale zegary, nie jest tak zle na ile wygladalo... po prostu zegary byly robione trzy razy, raz po raz wiec myslalem ze w koncu sie udalo, tym bardziej ze wskazowka od benzyny zaczela w koncu dobrze chodzic, dlatego szukalem przyczyn gdzie indziej, zrobilem silniczki i nowy procek,a i tak nic to nie dalo! cos jest walniete, a elektryk nie jest w stanie powiedziec co, mowi ze wszystko co mozliwe sprawdzil, takze okazuje sie ze temperatura w aucie jest ok. i glowica ani zadne inne rzeczy nie sa walniete tylko licznik do wymiany. a ten dym z rury musze przyznac ze chyba bylem przewrazliwiony przez ta temp...
w kazdym razie elektryk wymieni mi licznik na gwarancji i cala kaseke mi odda wiec luzna guma, ale mam pytanie: chcialbym sobie od razu wsadzic licznik z fisem i tempomatem skoro juz zmieniem, czy macie kogos godnego polecenia od kogo moglbym kupic taki licznik uzywany, ale zeby na pewno wszystko dzialalo??????? to nr mojego: 8n2920910c, choc z fisem pewnie numer bylby inny?! pozdrawiam