Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Wątek: Mercedes S

  1. #1
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183

    Mercedes S

    Wczoraj przewieziono mnie najnowszym mercem s klasse. 3.2 v6 TDi. Opad szczeki. Totalny. Ilosc sensorow, systemow nawigacyjno-kontrolno-stabilizujaco-zajebiozosciowo-supernajnowszych mnie powalila. Kamery na podczerwien, kamery z tylu, kamery z przodu, kamery w tylku nawet chyba. Siedzenia przy ostrych zakretach sie pompuja tak ze pionowa krawedz kubelka napinajac przytrzymuje zeby nie wysuwac sie z niego nawet o milimetr. Hamulce jak nie wiem co. Poprostu oczy wychodza z orbit przy hamowaniu bo pasy i siedzenie tak trzyma. Jechalismy chwile 200 na jakiejs ulicy warszawszkiej 3 pasmowej, dziur jak w serze a tu nic tylko lubudubu walenie amorow, w srodku nic. Mozna miec kawusie po brzeg kubka i jechac w smokingu. Radio z lekiem basem od suboofera. Mimo ze disel to przyspiesznie cudowne. Nie jakies wycie silnika i wciskanie w siedzenie ale czujesz jak siedzenie Ciebie popycha do przodu. Przysick S jak w TTS i TTRS. Ahhhhhhh.

    NIe wim co tam bylo jeszcze w tym samochodzie ale wszysko chyba co moze byc. Dzisiaj po jechaniu TT czulem jak bym jechal obnizonym WV Polo z wydechem z puszki od rybek.
    Takiego komfortu jazdy nie ma w zadnym landrowerze zadnym x5, x6,WV phantomie czy jak mu tam. Takiego komfortu jazdy wogole nigdy nie przerzylem jeszcze nigdzie.

    Nie moge przestac myslec o tym aucie. Wam powiem ze kocham swoje TT wiadomo jak my wszyscy, ale to jest jak zabawka jakas , jak gokard przy S klasse.

    Pozdrawiam


    M.

  2. #2
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Lata temu jak mnie przewieziono Audi-5000 to tez miałem takie odczucia ze juz nic lepszego nie da się wymyśleć.

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Jeździłem CLS'em 350 nowym, ze znajomym. Potwierdzam bardzo wygodne auto, ale dla mnie dla statecznego dorosłego samca. Ja póki jeszcze mam energię chcę ją spożytkowywać na delektowanie się mocą.
    A CLS 350 w dieslu po programie bardzo dobrze się zrywa - potwierdzam. Ale nie jest to BMW330d ani BMW335d, więc do bardzo dobrych osiągów mu choć trochę brakuje.

    ---------- Post dodany o 16:41 ---------- Poprzedni post z 16:39 ----------

    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    NIe wim co tam bylo jeszcze w tym samochodzie ale wszysko chyba co moze byc. Dzisiaj po jechaniu TT czulem jak bym jechal obnizonym WV Polo z wydechem z puszki od rybek.
    Takiego komfortu jazdy nie ma w zadnym landrowerze zadnym x5, x6,WV phantomie czy jak mu tam. Takiego komfortu jazdy wogole nigdy nie przerzylem jeszcze nigdzie.

    Nie moge przestac myslec o tym aucie. Wam powiem ze kocham swoje TT wiadomo jak my wszyscy, ale to jest jak zabawka jakas , jak gokard przy S klasse.

    Pozdrawiam


    M.
    Aczkolwiek, fajnie, że wypowiadasz się też z pasją na temat innych samochodów i nie jesteś ślepo zapatrzony w jeden punkt. Co w obu przypadkach i tak jest prawidłowe.

  4. #4
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    [QUOTE=MichalTT;104441]Jeździłem CLS'em 350 nowym, ze znajomym. Potwierdzam bardzo wygodne auto, ale dla mnie dla statecznego dorosłego samca. Ja póki jeszcze mam energię chcę ją spożytkowywać na delektowanie się mocą.
    A CLS 350 w dieslu po programie bardzo dobrze się zrywa - potwierdzam. Ale nie jest to BMW330d ani BMW335d, więc do bardzo dobrych osiągów mu choć trochę brakuje.

    ---------- Post dodany o 16:41 ---------- Poprzedni post z 16:39 ----------



    Aczkolwiek, fajnie, że wypowiadasz się też z pasją na temat innych samochodów i nie jesteś ślepo zapatrzony w jeden punkt. Co w obu przypadkach i tak jest prawidłowe.[/QUOTE


    Michal Ja nie jestem pewien czym Ty jezdzisz, ale jak bym jezdzil TTRS to bym nie pisal o mercedesie wcale bo co by nie mial merol to nic ale to niiiiiiiiiiic nie zastapi GRRRUUUUUUUUUMMMMM wydechu RS i tyczy sie to wszyskich RS-ow Dla mnie RS ladniej gra niz 6,5 AMG nawet. A bylem w srodku SLS-a odpalonego tez i slyszalem jaki to jest pomruk.

    Poprostu komfort S klasy mnie powalil, jak bym siedzial w apartamencie nie aucie.

    CLS nowy 350 to wlasnie teraz "marzenie" wlasciciela tej S klasy.


    Ja tam marze zeby mi auto odpalalo w zime :/

  5. #5
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    cls nowy jest piękny przyznaję ... ale S klasa Mi się nie podoba może z racji wieku nie wywołuję u mnie żadnych emocji ... jeździłem i fakt super ale nic nie wpłynęło na mnie jakoś znacznie. Chyba jedynym autem które mnie zachwyciło było porsche panamera 600km . Zarówno moc jak i wszysttkie sytemy powaliły mnie na łopatki... Ale i tak wole Swoją TT 180 km

  6. #6
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    No to jakby porownywac kosiarke do pily S klasa ma totalnie inne przeznaczenie niz TT. Stare eski (np. 2005) tez sa mega wygodne i wyposazeniem moga BARDZO zaskoczyc a sa tansze niz TT 8J wiec jesli Ci zalezy na komforcie a nie na zwinnym twardym coupe to droga wolna CLS jest tanszy od S klasy (jest zbudowany na bazie E klasy) wiec marzenie kolegi o zamianie n a nowego CLSa mozna latwo zrealizowac

  7. #7
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    No to jakby porownywac kosiarke do pily S klasa ma totalnie inne przeznaczenie niz TT. Stare eski (np. 2005) tez sa mega wygodne i wyposazeniem moga BARDZO zaskoczyc a sa tansze niz TT 8J wiec jesli Ci zalezy na komforcie a nie na zwinnym twardym coupe to droga wolna CLS jest tanszy od S klasy (jest zbudowany na bazie E klasy) wiec marzenie kolegi o zamianie n a nowego CLSa mozna latwo zrealizowac

    Przepraszam bo teraz sprawidzilem To ma byc CL AMG nie CLS. Stara eska duzo jezdzilem bo szef mial i jakos to auto nie robi na mnie wrazenia wcale.

    ---------- Post dodany o 23:41 ---------- Poprzedni post z 23:38 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
    cls nowy jest piękny przyznaję ... ale S klasa Mi się nie podoba może z racji wieku nie wywołuję u mnie żadnych emocji ... jeździłem i fakt super ale nic nie wpłynęło na mnie jakoś znacznie. Chyba jedynym autem które mnie zachwyciło było porsche panamera 600km . Zarówno moc jak i wszysttkie sytemy powaliły mnie na łopatki... Ale i tak wole Swoją TT 180 km
    Ej powiem Ci ze mozesz miec racje, no taka Panamera 600KM musi byc jak S klasse ale z tym temperamentem porsze Kuuuurecze. Nigdy nie bylem nawet w tym samochodzie.

    Ziembol mylse jednak a raczej wiem ze gdybys mial te S klasse o ktorej pisalem to bys ja wolal od 180KM TT
    Ostatnio edytowane przez archi781 ; 22-11-2011 o 23:45

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zgadzam się że to zupełnie inne auta i nie ma co porównywać .
    TT to prędzej z SLK .
    Poza tym są ludzie dla których taki komfort nie jest najważniejszy bo wolą inne doznania .
    Osobiście nie miałbym nic przeciwko posiadaniu bardzo wygodnej limuzyny ale tylko jako drugie (lub kolejne) auto







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Osobiście nie miałbym nic przeciwko posiadaniu bardzo wygodnej limuzyny ale tylko jako drugie (lub kolejne) auto

    Dokładnie, jak wybujam ****la w swoim bardzo wygodnym tapczanowozie, to właśnie mam chęć na inne doznania, czyli jazdę TT
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    W takim aucie to moge byc jedynie pasazerem, bo z kierowania tak wygodnym i cichym autem nie ma przyjemnosci. Na starosc moze

  11. #11
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    nie no oczywiście żartowałem :P S klasa fason(ale wyglądem mnie nie powala) , ale cieszę się z tego co mam mając 22 lata

  12. #12
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
    nie no oczywiście żartowałem :P S klasa fason(ale wyglądem mnie nie powala) , ale cieszę się z tego co mam mając 22 lata
    Ziembol to Ty masz pewnie tez autobus co??? zeby te wszyskie lasaczki gdziesz ze soba zabrac. Do TT niestety tylko dwie wchodza naraz hahaha ;D

  13. #13
    Awatar lukibos
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Tg/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    83
    Panowie, Mercedes S to samochód dla emerytów, a jeśli dobrze się orientuję, to nie ma takich wśród Nas

  14. #14
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Ziembol to Ty masz pewnie tez autobus co??? zeby te wszyskie lasaczki gdziesz ze soba zabrac. Do TT niestety tylko dwie wchodza naraz hahaha ;D
    mam przyczepkę heheh

    ---------- Post dodany o 15:19 ---------- Poprzedni post z 15:18 ----------

    heheh każdy nawed w podeszłym wieku mając TT staję się młodzieniaszkiem :P

    ---------- Post dodany o 15:19 ---------- Poprzedni post z 15:19 ----------

    sory za pisownie nie patrzyłem na klawiaturę :P

  15. #15
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez lukibos Zobacz posta
    Panowie, Mercedes S to samochód dla emerytów, a jeśli dobrze się orientuję, to nie ma takich wśród Nas
    kolezka ktory nim jezdzi ma 31 lat i jest naprawde zajebiaszczym kierowca. Nie zgodze sie z Toba lukibos, chyba ze masz na mysli ze dopiero na emeryturze bedziesz mogl kupic S

    ---------- Post dodany o 16:01 ---------- Poprzedni post z 15:58 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
    nie no oczywiście żartowałem :P S klasa fason(ale wyglądem mnie nie powala) , ale cieszę się z tego co mam mając 22 lata
    mnie osobiscie z wygladu podoba sie tylko S i SLK nie mowie juz o tych slrach i innych super samochodach. mercedes ma w sobie wiecej z elegancji niz agresywnego wygladu dlatego luie audi bo ich furki sa agresywne.

    ---------- Post dodany o 23:06 ---------- Poprzedni post z 16:01 ----------

    [/COLOR]heheh każdy nawed w podeszłym wieku mając TT staję się młodzieniaszkiem :P


    Wiesz co zgodze sie z Toba. Mam 33 lata a od kiedy mam TT to mi bije palma na leb DD

    ---------- Post dodany o 15:19 ---------- Poprzedni post z 15:19 ----------

    sory za pisownie nie patrzyłem na klawiaturę :P[/QUOTE]

Podobne wątki

  1. Mercedes CLK 500 7G
    Przez Malisz w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 15:48
  2. Mercedes SL 230 550 V8
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 14-10-2017, 08:49
  3. TT kontra mercedes cls :)
    Przez michu1985 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 23:25
  4. TT vs Mercedes AMG
    Przez PawelM w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 14:27
  5. Mercedes CL i ja:)
    Przez Is_a_bella w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 06-03-2012, 17:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •