Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Wątek: Mercedes S

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    A powiedz Michal co fajniejsze, Rs czy pomaranczka?
    oba auta są inne, jedno ma plusy i drugie

    W TTRS jest spartan i mega osiągi, w tym drugim tapczanowóz z fotelami wygodnymi i z S-troniciem

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    oba auta są inne, jedno ma plusy i drugie

    W TTRS jest spartan i mega osiągi, w tym drugim tapczanowóz z fotelami wygodnymi i z S-troniciem

    ciekawa odpowiedz ... wiec jaki model wg. Ciebie nadawal by sie na kompromis ?? co by doswiadczyc odrobine luksusu jak i mocy :P
    I TT

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    ciekawa odpowiedz ... wiec jaki model wg. Ciebie nadawal by sie na kompromis ?? co by doswiadczyc odrobine luksusu jak i mocy :P
    Nie chcę się specjalnie wysławiać na ten temat, czy chwalić. Bo nie lubię się chwalić ;/

    Zdecydowanie TT-RS, jest znacznie lepiej doposażone ale to jest kwestia tego ile niestety wydasz na doposażenie, gdyż cieżko o dobrze doposażoną R'kę zważywszy że został tylko rynek wtórny. A TTRS możesz sobie zamówić jakie chcesz używając konfiguratora... Ja miałem to szczęście, że kupiłem TTRS na max wypasie za śmieszną cenę inaczej nie byłoby mnie na nią stać! Ale o tym nie powiem.


    R'ka ma fotele elektryczne bardzo wygodne i relaksujące. A TTRS ma super wygodne kubełki, to jednak kubełki narzucające odpowiednie przyjęcie pozycji sportowej do jazdy z maksymalnym trzymaniem bocznym.

    W obu autach jest regulowana twardość zawiasu. Tyle, że w TTRS trzeba ostro traktować skrzynię manualną i robisz ostre strzały ze sprzęgła co powoduje u niektórych wyplucie żołądka. To w R'ce wciskasz gaz i lecisz a całą resztę robi S-tronic/DSG. I praktycznie nie czuć zmiany biegów co jest na korzyść osiągów...

    Jednak polecam TT-RS, mega eksluzywne w środku, bardzo miekkie skóry feinappa, wszystko obszyte skórą, aluminiowe emblematy, liczniki obszyte, auto obsługiwane głosowo, nadzwyczajna sterowność auta! Po prostu polecam, każdemu kto lubi TT i chce wyciągnąć maksymalną frajdę z używania auta sportowego w tym przedziale cenowym, przynajmniej takie mam odczucia. Aczkolwiek w mk1 da się to samo osiągnąć bez problemu a nawet lepiej bo silnik jest lżejszy i można zrównoważyć wagę wrzucając aku do tyłu tak jak w MK2...


    Podsumowanie - NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ JAK KOMPROMIS , albo masz nakurwiatora odelżonego z większości gadżetów, albo masz super wygodny ciężki tapczanowóz który musi mieć więcej mocy żeby temu wyżej dorównać w osiągach.

    Lub kupujesz tapczanowóz z większą mocą i wywalasz doposażenie




    One more thing - TTRS ma bezpośredni wtrysk benzyny co daje ogromny moment obrotowy niespotykany dla benzyniaków. Na każdym biegu masz moc, a turbina bardzo szybko wstaje.

    Ale myślę, że tą dyskusję trzebaby przenieść do innego tematu.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 26-11-2011 o 22:13

Podobne wątki

  1. Mercedes CLK 500 7G
    Przez Malisz w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 15:48
  2. Mercedes SL 230 550 V8
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 14-10-2017, 08:49
  3. TT kontra mercedes cls :)
    Przez michu1985 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 23:25
  4. TT vs Mercedes AMG
    Przez PawelM w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 14:27
  5. Mercedes CL i ja:)
    Przez Is_a_bella w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 06-03-2012, 17:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •