Cytat Zamieszczone przez KubaFRS Zobacz posta
E tam Panowie, koszt naboju 2 zł za uratowanie życie to nic, nawet można śmiało 2 zł dziennie wydać. Blerx widzę, że ogarniasz. Zdecydowałem sie na zakup, poleć mi coś dobrego. Ta beretta będzie oki?
2x30 dni to 60,- miesięcznie. Znudzi Ci się po tygodniu pewnie (: Ta beretta to bardzo dobry wybór moim zdaniem. Ważne by była lekka i trwała. Kiedyś miałem jakieś gównienko, a ciężkie, że nie wiem - nieporęczne by z tym wszędzie łazić. Wracając do tej beretty to sam bym chciał taką mieć. Bez sensu jak Ci przepiszę wszystko jej właściwości, ale sama firma robi już swoje - ten pistolet wyprodukował UMAREX czyli dobra niemiecka firma specjalizująca się w tych rzeczach. Sam mam karabin tej firmy i jestem z jakości jej działania i wyprodukowania BARDZO zadowolony. Najlepiej będzie jak pojawisz się w sklepie i możesz sobie każdą broń wziąć do ręki, porównać wagę, jak leży i ile zajmuje miejsca, a pomijając te kwestie to beretta od umarexa to b.fajna sprawa. Nie daj sobie głowy zaprzątać jak ktoś będzie Ci polecał jakiegoś Glocka 17 bo znany i fajny. Można takie znaleźć za okolo za mniej niż 500,- ale to o dupe potłuc słyszałem i wszystkie w Chinach robione. Za porządną replikę tej marki trzeba dać około lub ponad 1tyś.

Do zakupów polecam sklep broń.pl - sam tam jestem klientem i chłopaki (przynajmniej z Warszawy) znają się na rzeczy.