Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Training Day Sochaczew

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    2

    Training Day Sochaczew

    Witam,
    W imieniu klubu WWLclub oraz organizatorów mam zaszczyt serdecznie zaprosić na WY¦CIGI NA DYSTANSIE 1/4 mili, które rozgrywane będą dnia 18.08.2007 na terenie lotniska w Sochaczewie. Impreza organizawana przez grupke pasjonatów dla pasjonatów więc zapewniamy świetną atmosferę zawodów oraz racingowych pogaduszek

    Do pomiaru wynajęty zostanie system fotokomórek wraz z możliwością drukowania timeslip'ów. Zawody zostaną przeprowadzone na uprzednio oczyszczonym, asfaltowym odcinku obiektu w tym samym miejscu, gdzie odbywały się zlot np klubu Seat-Racing, więc na trakcję narzekać nie będziecie.

    Plan imprezy:
    7.00 - otwarcie bramy wjazdowej
    9.00 - 11.00 - bezpłatny, wolny trening dla wszystkich startujących
    11.00 - rozpoczęcie eliminacji w poszczególnych klasach
    15.00 - półfinały i finały
    16.00 - KING OF MEETING czyli pucharowo rozegrana najlepsza ósemka zawodów

    Klasy samochodowe: ( zgodnie z SSS )
    a) Mini- napęd dowolny, pojemność silnika do 1550 ccm N/A,

    b) Mini Plus - napęd dowolny, pojemność silnika do 1550 ccm z doładowaniem*,

    c) Diesel - napęd dowolny, z doładowaniem* lub N/A, zasilane olejem napędowym,

    d) Profi - FWD N/A, pojemność silnika powyżej 1550 ccm,

    e) Profi Plus - RWD N/A lub AWD N/A, pojemność silnika powyżej 1550 ccm, rotary engine,

    f) Turbo - FWD z doładowaniem*,

    g) Turbo Plus - RWD z doładowaniem*, rotary engine z doładowaniem,

    h) Maxi - AWD z doładowaniem*
    *doładowanie: dowolna kombinacja turbo, kompresor, nitro

    Klasy motorowe: (zgodnie z SSS)
    a) Moto – pojemność silnika do 750 cm

    b) Moto Plus – pojemność silnika do 1100 cm

    c) Moto Maxi – pojemność silnika powyżej 1100 cm

    Na terenie lotniska możliwość zakupu potraw z klubowego grilla oraz niezbędnych produktów spożywczych po cenach zbliżonych do sklepowych.

    CENNIK:
    samochód + kierowca - 30zł
    widz - 5zł

    Rejestracja:
    Zapisy zawodników możliwe TYLKO I WYł¡CZNIE DROG¡ INTERNETOW¡!! Taka kolej rzeczy jest spowodowana koniecznością podania jeszcze przed rozpoczęciem imprezy wszystkich danych wraz z numerami rejestracyjnymi samochodów, które wjadą na teren lotniska.

    W celu rejestracji proszę o PW do mnie z wypełnionym wzorem formularza zgłoszeniowego:
    IMIE I NAZWISKO:
    MARKA I MODEL AUTA:
    NUMER REJESTRACYJNY:
    POJEMNO¦Æ SILNIKA ( ewentualne doładowanie )
    KILKA SłÓW O AUCIE ( dane dla komentatora, aby nie wiało nudą )

    W zwrotnym PW otrzymacie dane konta, na które należy wpłacić opłatę rejestracyjną w wymienionej powyżej wysokości 30zł od auta. W tytule przelewu proszę zamieścic zwrot: "imie_nazwisko", "nick na forum", "wyścigi Sochaczew"

    Mamy nadzieję, że impreza przypadnie Wam do gustu i zapewnicie należytą frekwencję

    stay tuned,
    grono organizatorów

    P.S W razie jakichkolwiek pytań proszę na PW i serdecznie zapraszam i jako ze jestem nową użytkowniczką forum audii tt witam i pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzenia strony www.wwlclub.pl

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Witam

    A może kilka slow i Fotki o twojej TT
    911 Kiler

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    2
    przykro mi ale ja jestem w trakcie kupna audii tt a pojemnośc silnika napisałam bo musiałam ale i tak o takiej myśle Chiałabym bardzo aby ludzi z clubtt przyjechali na impreze pobawic sie poszalec a plus tego nacieszyłabym wzrok pieknymi tt-tkami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •