Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Wątek: Witam wszystkich forumowiczów

  1. #16
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Czekamy pod mostem na Ciebie
    Liczę na to ,że oddział Wrocław ma liczną grupę posiadaczy TT

    Cytat Zamieszczone przez feder Zobacz posta
    Witam na forum Widzę że co niektórzy to mają dobrze, pierwsze auto i od razu TT Ja nie miałem tak dobrze, pierwsze to Fiat 126p
    no widzisz czasy się zmieniają rzuciłem palenie tytoniu i nazbierałem raz dwa na TT-kę,
    Ostatnio edytowane przez tuzio5 ; 18-11-2011 o 03:08

  2. #17
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Sporo paliles

    Oddzial wroclaw niestety nie jest zbyt liczny ale jeszcze nie dawno w ogole go nie bylo, takze mozna powiedziec zedopiero zaczynamy

  3. #18
    Awatar adiparis
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Paris -Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    431
    Witaj na forum

  4. #19

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Witaj na forum. 210 koni na seryjnych gratach ciup za wiele :/ dbaj o silnik bo coś się zje*** :/.
    Jakie masz opony zimowe? Bieżnik znajomy.

  5. #20
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Witaj na forum. 210 koni na seryjnych gratach ciup za wiele :/ dbaj o silnik bo coś się zje*** :/.
    Jakie masz opony zimowe? Bieżnik znajomy.
    210KM wiem że to dużo jak na seryjne graty, jednak że wszystko jest serwisowane na bieżąco,aż nawet nad to i wszystko w oryginale. w ASO powiedzieli mi ,iż ta modyfikacja mapy która mam wgraną nie wpłynie negatywnie na podzespoły silnika. Muszę jedynie pamiętać by silnik rozgrzać do 90C i dopiero wtedy wrzucać mu większe obroty, gdy zajdzie potrzeba. Po ostrzejszej jeździe lub dłuższej trasie którą wykonam odczekać kilka chwil aż wszystko ochłonie trochę i dopiero wtedy wyłączyć zapłon. Serwisant ASO nadmienił mi iż ta modyfikacja programu pozwala na osiągnięcie mniejszego spalania. Na trasie łódź-wrocław TT spaliło mi 6,8 L /100KM i były momenty gdy auto wykorzystywało swój potencjał także byłem mile zaskoczony. Ile pali na mieście?? nie mam pojęcia jeszcze, bo nie jeżdżę nią do momentu uzyskania licencji drivera. Co do opon ICE nie wiem co to za firma pisze na nich "Wintermaxx PROFIL" rozmiar 17" 225 szeroka 45 wysoka, oponki dostałem w komplecie z autem i do tego nowe

  6. #21
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    To niestety muszę Cię zmartwić- są to opony bieżnikowane, czyli nic innego jak nalewki i raczej nie polecam szarżowania na tych oponach. Poczytaj troche na innych forach na temat opon bieżnikowanych to będziesz wiedział o czym mówię

  7. #22

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez tuzio5 Zobacz posta
    210KM wiem że to dużo jak na seryjne graty, jednak że wszystko jest serwisowane na bieżąco,aż nawet nad to i wszystko w oryginale. w ASO powiedzieli mi ,iż ta modyfikacja mapy która mam wgraną nie wpłynie negatywnie na podzespoły silnika. Muszę jedynie pamiętać by silnik rozgrzać do 90C i dopiero wtedy wrzucać mu większe obroty, gdy zajdzie potrzeba. Po ostrzejszej jeździe lub dłuższej trasie którą wykonam odczekać kilka chwil aż wszystko ochłonie trochę i dopiero wtedy wyłączyć zapłon. Serwisant ASO nadmienił mi iż ta modyfikacja programu pozwala na osiągnięcie mniejszego spalania. Na trasie łódź-wrocław TT spaliło mi 6,8 L /100KM i były momenty gdy auto wykorzystywało swój potencjał także byłem mile zaskoczony. Ile pali na mieście?? nie mam pojęcia jeszcze, bo nie jeżdżę nią do momentu uzyskania licencji drivera. Co do opon ICE nie wiem co to za firma pisze na nich "Wintermaxx PROFIL" rozmiar 17" 225 szeroka 45 wysoka, oponki dostałem w komplecie z autem i do tego nowe
    To gdzie programik był robiony?

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez feder Zobacz posta
    Witam na forum Widzę że co niektórzy to mają dobrze, pierwsze auto i od razu TT Ja nie miałem tak dobrze, pierwsze to Fiat 126p
    Takie mamy czasy ale to chyba dobrze
    Witam na forum
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    To gdzie programik był robiony?
    Szczerze, to nie wiem gdzie dokładnie, gdyż wirusował ją mąż 3 właścicielki w Polsce ,a właściciel od którego kupiłem nie pamiętał większych szczegółów. Jednak jest to dobrze zrobiony program, auto nie zachowuje się jak seryjne 180KM, jest dużo więcej mocy, i jest mniejsze spalanie. (wolałbym ,aby nie było nic programowane ,ale jak już ktoś to zrobił... to niech tak zostanie). Na pewno w niedalekiej przyszłości będę coś modyfikował przy silniku, na razie póki co chce się nacieszyć tym co jest i tak ponad 200KM dla początkującego kierowcy to dużo za dużo

  10. #25
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Witaj na forum. Fajne auto sobie sprawiłeś i życzę bezproblemowej jazdy (:


    Cytat Zamieszczone przez feder Zobacz posta
    Witam na forum Widzę że co niektórzy to mają dobrze, pierwsze auto i od razu TT Ja nie miałem tak dobrze, pierwsze to Fiat 126p
    Moje pierwsze auto to też była TT. Ale na moją obronę mogę dodać, że w pełni zakupiona za moje zarobione pieniądze (: Lecz nie obyło się też bez cichych komentarzy jak stałem przy samochodzie np "tatuś kupił samochód".

  11. #26
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Witaj na forum. Fajne auto sobie sprawiłeś i życzę bezproblemowej jazdy (:


    Moje pierwsze auto to też była TT. Ale na moją obronę mogę dodać, że w pełni zakupiona za moje zarobione pieniądze (: Lecz nie obyło się też bez cichych komentarzy jak stałem przy samochodzie np "tatuś kupił samochód".
    Dzięki Też sam nazbierałem na auto co do tego typu komentarzy, to po prostu zwykła zazdrość, którą najlepiej jest zostawić bez komentarza. U mnie też padły komentarze, auto na zakupy, auto dla bab... ,ale wystarczyła mała przejażdżka i każdy zmieniał zdanie, że to jednak fajne sportowe auto, które potrafi dawać dużo adrenaliny i radości z jazdy mimo swojego wieku

    ---------- Post dodany o 13:33 ---------- Poprzedni post z 11:29 ----------

    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    To niestety muszę Cię zmartwić- są to opony bieżnikowane, czyli nic innego jak nalewki i raczej nie polecam szarżowania na tych oponach. Poczytaj troche na innych forach na temat opon bieżnikowanych to będziesz wiedział o czym mówię
    Poczytałem dzięki za cenną uwagę, wiem już o czym mowa, ale jako zimowe mogą być gdzie jest dużo śniegu.

  12. #27
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Troszke pozno to napisze ale napisze Witam nowego, zadowolonego posiadacza TTetki.

    Przegladajac forum natrafilem dopiero na ten temat i mnie osobiscie zainteresowal. Widze ze nie tylko ja posiadam TT jako pierwszy samochod, a do tego jeszcze przed zrobieniem prawa jazdy ;p Co do komentarzy to oczywiscie zawsze takie beda, sam slyszalem wielokrotnie podobne komentarze, a na samochod zarobilem samodzielnie.

    Prawo jazdy juz pewnie zdane wiec skoro juz odswiezwylem watek to chetnie sie dowiem jak Ci sie jezdzi Ja nie wytrzymalem i bez prawka zrobilem z 1.5tys a swiezo po zdaniu zrobilem bardzo niewielka stluczke aczkolwiek OC z 1200zl zamienilo sie w magiczny sposob w 1700zl.... radze uwazac.

Podobne wątki

  1. Witam Wszystkich Forumowiczów !
    Przez Domenik w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-10-2014, 13:28
  2. Witam wszystkich forumowiczów
    Przez Kotera w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 08:37
  3. Witam wszystkich Forumowiczów!
    Przez muder w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 10:02
  4. MK1 [8N] Witam wszystkich forumowiczow
    Przez michał666 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 19:53
  5. Witam Wszystkich forumowiczów
    Przez smolaque w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 00:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •