Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: Witam wszystkich forumowiczów

  1. #1
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90

    Smile Witam wszystkich forumowiczów

    Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Dawid chcę wam przedstawić,

    Moje TT MK1 :

    - Przebieg : 105 tys
    - Rocznik : 1999
    - Moc : po zmianie mapy 210KM na seryjnym turbo (oryginalnie wersja 180KM bez quattro)
    - napęd : FWD
    - Rodzaj silnika : 1.8 T
    - piszę do was z Oławy niedaleko Wrocławia

    O forum dowiedziałem się od wujka google , szukałem czegoś co zaspokoi moje pytania na temat audi TT i znalazłem kopalnię

    Auto pochodzi z Austrii już jest kilka lat w Polsce.

    Jak na 12 letnie auto jest w stanie dobrym+ serwisowane w ASO przez ostatniego właściciela,który to wymienił wszystko co było do zrobienia faktury opiewały na 8tys. tylko oryginalne podzespoły. Przy diagnostyce VAG wykazał 2 cykliczne błędy polegające na sporadycznym błędzie immobilizera (prawdopodobnie słaba bateria w kluczyku), reszta ok. z technicznych do wymiany są łożyska mcpersona( przy pełnym skręcie kierownicy jest stuknięcie) ,mały wyciek oleju z pod podkładki przy misce olejowej, do zrobienia jest lewy błotnik, rzekomo ktoś cofał na parkingu i wykonał małe wgniecenie (latem się zrobi na spokojnie). Z tego co jeszcze zauważyłem to radio gdy auto jest zimne ma problemy z regulacją głośności, gdzieś już wyczytałem o tym iż trzeba wymienić jakiś procesor.

    Jest to moje pierwsze auto i co najlepsze jeszcze nie mam prawa jazdy (nie ma się czym chwalić, ale taka jest prawda) egzamin czeka mnie już 29 listopada, a główny moTTywator do zdania stoi już w garażu i się niecierpliwi, bo już chce pojechać na jakiś mały spocik pod most milenijny we Wrocławiu i nie tylko.

    Poniżej kilka fotek mojej nowej miłości.

    Ostatnio edytowane przez tuzio5 ; 17-11-2011 o 01:40

  2. #2
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    Witamy i oby więcej takich powitań ze szczegółami i od razu ze zdjęciami, lubimy patrzeć na nowo przybyłych
    Samochód wygląda nieźle, jedynie co chcę od siebie dodać to zanim będziesz wymieniał radio można taniej (u mnie skuteczne) podgrzać radio w serwisie pierwszym lepszym,
    jeśli są dobrzy to od razu będą wiedzieli o co chodzi, podgrzanie radia pomoże na 2-3tyg a po tym czasie po prostu jak samochód się rozgrzeje i ciepłem bić będzie w radio to też zacznie działać głośność - u mnie podziałało

  3. #3
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez TTyoung Zobacz posta
    Witamy i oby więcej takich powitań ze szczegółami i od razu ze zdjęciami, lubimy patrzeć na nowo przybyłych
    Samochód wygląda nieźle, jedynie co chcę od siebie dodać to zanim będziesz wymieniał radio można taniej (u mnie skuteczne) podgrzać radio w serwisie pierwszym lepszym,
    jeśli są dobrzy to od razu będą wiedzieli o co chodzi, podgrzanie radia pomoże na 2-3tyg a po tym czasie po prostu jak samochód się rozgrzeje i ciepłem bić będzie w radio to też zacznie działać głośność - u mnie podziałało
    Wiem, że można wygrzać cały układ, lecz nie chce robić czegoś dwa razy. Raczej jestem za tym by radio wyjąć i oddać do serwisu który mi to zrobi raz, a porządnie.

  4. #4
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    super post powotalny - oby wiecej takich
    pierwsza fotka mega
    no i rejestracja DOA -dead or alive hehe nic dodac nic ujac
    bierz sie do roboty z prawkiem, bo jak nie wymeczysz go do konca starych zasad to zaczna sie schody - na nowych bedzie dramat

    "Love Them BOTH" - M.

  5. #5
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Witaj na forum
    Fajne pierwsze autko

  6. #6
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Witaj na forum

  7. #7
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Siemano. No no pozazdrościć takiego pierwszego auta . Mam tylko nadzieję, że nie dasz się ponieść emocjom jakie wynikają z jazdy TeTą i nie będziesz zbytnio kozaczył na drodze :P (przyjdzie na to czas po obyciu z ruchem etc.)
    Powodzenia na egzaminie

  8. #8
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Witam i pozdrawiam

  9. #9
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    Siemano. No no pozazdrościć takiego pierwszego auta . Mam tylko nadzieję, że nie dasz się ponieść emocjom jakie wynikają z jazdy TeTą i nie będziesz zbytnio kozaczył na drodze :P (przyjdzie na to czas po obyciu z ruchem etc.)
    Powodzenia na egzaminie
    Szczerze? to moc jaka drzemie w tym aucie jest dużo nad wyrost, zdaje sobie sprawę że mam czym poszaleć ,raczej będę starał się wykorzystać tą dużą ilość koni w potrzebnych momentach na drodze. Sam fakt że potrafi się ona bardzo szybko rozpędzić do 60km/h na pierwszym biegu przyprawia mnie o dreszczyk:P Ogólnie jestem bardzo zadowolony że wybrałem to Audi a nie inny samochód, sprawia że gdy tylko ją widzę od razu mam uśmiech na twarzy i tak za każdym razem... A co do egzaminu to nie dziękuje nie chce zapeszać.

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam na forum i dzięki za wyczerpujący post powitalny
    Tak to już jest z TT że cieszy już jak się na nią patrzy







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #11
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    I ja witam na forum. Teraz to ludzie maja fajnie, jako pierwszy samochod TT. Ja po zdaniu prawka musiałem śmigac tatowym Fiatem Siena

  12. #12
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Witaj TT jest i moim pierwszym autkiem i to zaraz zakupionym po uzyskaniu niezbednego plastiku (( tak wiec jesli ktos by CI wmawial iz nie jest to auto dla poczatkujacego .... nie sluchaj .... )) mozna szalec jak i normalnie poruszac sie ...to jak to bedzie wygladalo zalezy juz od Ciebie .....czymam mocno kciuki pozdrawiam
    I TT

  13. #13
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Moje tez pierwsze Czekamy pod mostem na Ciebie

  14. #14
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Moje tez pierwsze Wlasnie dlatego dizel.

    ---------- Post dodany o 22:58 ---------- Poprzedni post z 22:53 ----------

    Cytat Zamieszczone przez tuzio5 Zobacz posta
    Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Dawid chcę wam przedstawić,

    Moje TT MK1 :

    - Przebieg : 105 tys
    - Rocznik : 1999
    - Moc : po zmianie mapy 210KM na seryjnym turbo (oryginalnie wersja 180KM bez quattro)
    - napęd : FWD
    - Rodzaj silnika : 1.8 T
    - piszę do was z Oławy niedaleko Wrocławia

    O forum dowiedziałem się od wujka google , szukałem czegoś co zaspokoi moje pytania na temat audi TT i znalazłem kopalnię

    Auto pochodzi z Austrii już jest kilka lat w Polsce.

    Jak na 12 letnie auto jest w stanie dobrym+ serwisowane w ASO przez ostatniego właściciela,który to wymienił wszystko co było do zrobienia faktury opiewały na 8tys. tylko oryginalne podzespoły. Przy diagnostyce VAG wykazał 2 cykliczne błędy polegające na sporadycznym błędzie immobilizera (prawdopodobnie słaba bateria w kluczyku), reszta ok. z technicznych do wymiany są łożyska mcpersona( przy pełnym skręcie kierownicy jest stuknięcie) ,mały wyciek oleju z pod podkładki przy misce olejowej, do zrobienia jest lewy błotnik, rzekomo ktoś cofał na parkingu i wykonał małe wgniecenie (latem się zrobi na spokojnie). Z tego co jeszcze zauważyłem to radio gdy auto jest zimne ma problemy z regulacją głośności, gdzieś już wyczytałem o tym iż trzeba wymienić jakiś procesor.

    Jest to moje pierwsze auto i co najlepsze jeszcze nie mam prawa jazdy (nie ma się czym chwalić, ale taka jest prawda) egzamin czeka mnie już 29 listopada, a główny moTTywator do zdania stoi już w garażu i się niecierpliwi, bo już chce pojechać na jakiś mały spocik pod most milenijny we Wrocławiu i nie tylko.

    Poniżej kilka fotek mojej nowej miłości.




    OOOOO Ty bandyto nie masz prawka????? To tak jak JAAaaaaa. Witaj w klubie piractwa drogowego ;D hahahaah.

  15. #15

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Pruszków / Brwinów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    16
    Witam na forum Widzę że co niektórzy to mają dobrze, pierwsze auto i od razu TT Ja nie miałem tak dobrze, pierwsze to Fiat 126p

Podobne wątki

  1. Witam Wszystkich Forumowiczów !
    Przez Domenik w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-10-2014, 13:28
  2. Witam wszystkich forumowiczów
    Przez Kotera w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 08:37
  3. Witam wszystkich Forumowiczów!
    Przez muder w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 10:02
  4. MK1 [8N] Witam wszystkich forumowiczow
    Przez michał666 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 19:53
  5. Witam Wszystkich forumowiczów
    Przez smolaque w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 00:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •