Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: peszek....

  1. #16
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
    poza tym, pisałem przecież, że mam sporo miejsc i osób mi bliskich do odwiedzenia a także tt dla przyjemności kupowałem...
    To dlaczego chciałeś się podzielić przygodami "kill on str" z nami forumowiczami skoro nie chcesz utrzymywać z nami znajomości. Nie lepiej poopowiadać swoim przyjaciołom, którzy lepiej Ciebie wysłuchają? I druga sprawa taka, że skróciłeś swój wolny czas pisząc z nami.

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    chyba sie nie zrozumieliśmy.... nigdzie nie napisałem , ze nie chce utrzymywać z Wami - jakimi Wami? - znajomości , tylko nie mam czasu na nawiązywanie nowych... chętnie bym pojechał na spot i być może kiedyś się wybiorę, ale póki co mam ważniejsze zobowiązania , i musi mi wystarczyć to forum... to tyle w tym temacie.... i blerx nie być złośliwiec... wyluzuj...

    pozdr

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
    ale na pocieszenie mogę napisać, że naszą ttką do ślubu jechaliśmy.....
    O kurde no to fajnie miałeś, ja też he he

    Temat bardziej tu pasuje bo nie jest to żaden KILLL
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ja tam mam pare killi na koncie nie opisanych i czekam na ten moment z piwkiem w reku w ktorym zachce mi sie to gdzies zapisac zanim o tym zapomne przykro mi ze moj ulubiony dzial na forum ledwo zyje ostatnimi czasy

    ---------- Post dodany o 16:54 ---------- Poprzedni post z 16:45 ----------

    swoja droga annecy tez odnioslem takie wrazenie, ze piszesz tu chcac nam tylko napisac ze nie chce ci sie z nami pisac nie wazne co masz na mysli, wazne jak cie odbieraja no nie ?:P
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez Maru Zobacz posta
    ja tam mam pare killi na koncie nie opisanych i czekam na ten moment z piwkiem w reku w ktorym zachce mi sie to gdzies zapisac zanim o tym zapomne przykro mi ze moj ulubiony dzial na forum ledwo zyje ostatnimi czasy

    ---------- Post dodany o 16:54 ---------- Poprzedni post z 16:45 ----------

    swoja droga annecy tez odnioslem takie wrazenie, ze piszesz tu chcac nam tylko napisac ze nie chce ci sie z nami pisac nie wazne co masz na mysli, wazne jak cie odbieraja no nie ?:P
    napiszę tylko , ze masz całkowicie błędne odczucie, może się niezbyt jasno wyrażam, ale forum jest super i bardzo chętnie je czytam i od czasu do czasu miło jest coś napisać lub komuś pomóc ale bez przesady z tymi spotami... to ze nie mam czasu na nie wpadać nie znaczy chyba ze kogoś lekceważę, czy nie?
    jakbym nie chciał pisac to bym nie napisał w dziale o killach o depresji w wyniku braku wyżej wymienionych?
    toż to chyba najwyzsza forma opisania emocji o killach... i uczestnictwa na forum?
    pozdr

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm czasem nie każdy spot musi zabrać cały dzień...wsiadasz w TT wpadasz na 3 godzinki i wracasz:P

    a odnośnie posty Maru to myślę że na wiosne dział kill on street bedę mógł zapełniać :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •