Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dziwne komunikaty na FISie wraz z pojawieniem się przymrozków - śmiać się czy bać?:)

  1. #1
    Awatar longinpastusiak
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57

    Dziwne komunikaty na FISie wraz z pojawieniem się przymrozków - śmiać się czy bać?:)

    Witam. Długo mnie to nie było bo i z autem problemów nie miałem. Właściwie to i teraz nie jest to jakiś wielki problem ale wole się upewnić czy nie warto sie tym zainteresować. Otóż sprawa ma się tak: im zimniej jest w nocy tym większe prawdopodobieństwo, że na FISie pojawią mi się dziwne i nielogiczne komunikaty. Ostatnio po każdym przymrozku kiedy rano odpalałem auto miałem na cały fis czerwony wykrzyknik w kółku, który pojawiał się i znikał przez 3 sekundy a następnie jakby komunikat testu skrzyni(?) z tym, że.. automatycznej tzn pokazały się znowóż w rzędzie wszystkie biegi z automatu P D N R 1 2 3, pomrygały przez 2 sekundy i wszystko znikło i już potem przeszło do normy. Nie miałem tego przez pół roku tylko teraz kiedy w nocy jest zimno. Nie wpłwa to w żaden sposób na pracę auta a przynajmniej ja tego nie odczuwam. Zastanawia mnie tylko o co tu chodzi po przesiadce z passata b5, wiem że niemieckie auta źle znoszą zimę ale takie cuda jak "test skrzyni automatycznej" w aucie z manualem widze pierwszy raz hehe pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez longinpastusiak ; 01-11-2011 o 08:04

  2. #2
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Ja Ci powiem, że w ogóle się nie dziwie- miałem ten sam test automatu i to wcale nie podczas zimy- jakieś 2 miesiące temu. Jak zobaczysz, założyłem też temat, gdzie mój FIS pokazał dwa komunikaty, które nie występują nawet w instrukcji, i koledzy nie mogli odgadnąć co to jest. Więc pozostaje chyba tylko mieć nadzieję, że jak będzie rzeczywiście jakiś problem to wtedy FIS poprawnie go wskaże Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Problem z wyswietlaniem spalania na fisie pomocy!!!!
    Przez Maro87_88 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 18:33
  2. Prędkościomierz w FISie.
    Przez elmacho w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-01-2013, 19:29
  3. Kontrolka klocków hamulcowych na małym fisie
    Przez Tommo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-01-2012, 18:02
  4. śmiać się czy płakać?? :)
    Przez Dermak w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •