Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 89 z 89

Wątek: Jak nie TT 8N to co??

  1. #76

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    No tak... ale to będzie nadal auto z 99 roku.
    Kolega ostatanio narzekał na awarie w swoim aucie (Renault). Mówi do mnie...:
    "wiesz on się psuje bo to juz stary grat... ma 13 lat"
    Przerwałem mu i powiedziałem:
    "może cięzko uwierzyć ale mój.. też ma 13 lat" no i niestety jest to prawda.
    Wiem, że TT podobnie jak New Beetle długo będzie zaginał czasoprzestrzeń... ale ja sam siebie nie oszukam
    Tak czy siak.. sądzę, że spora część ludzi z forum i posiadaczy TT dojdzie do wniosku.. kiedyś, że czas zmienić 4 kółka. Po zboczeniu jakim jest TT, czyli coupe z dobrymi osiągami.. ciężko jest złapać coś podobnego nowszego
    No ale co się oszukiwać jeździ się używa i lata lecą to coś się ma prawo psuć bo to normalne. Gorzej gdyby na gwarancji już trzeba było wymieniać sporo rzeczy.

  2. #77
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Michał ja cię proszę nie załamuj mnie
    Oboje w to Jaaqob nie wierzymy, prawda? (:
    BTW: kiedy kupujesz?

  3. #78
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Oboje w to Jaaqob nie wierzymy, prawda? (:
    BTW: kiedy kupujesz?
    Jutro

  4. #79
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jeżeli ciężko ci się żyje z myślą że masz 13 auto to może faktycznie dla poprawienia tego samopoczucia warto zmienić na nowsze, jest też taka tendencja osób które zmieniły TT, że powracają do modelu i to u nas na forum, może poszukaj za tą kaskę świeższej sztuki np r32 bo naprawdę w tych pieniądzach będzie ciężko o satysfakję no chyba że kupisz coś co udaje coś a tym nie jest,
    Pomyśl o s2000, fajny wózek ale chyba jeszcze ciężej niż TT zdobyć w dobrym stanie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #80

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Rocznikiem się nie jeździ, większość ludzi nie wierzy że moje tt ma 13 lat bardziej stawiają na 5-6 lat Mój typ auta innego niż tt to bmw 6er ale koszty utrzymania nie są już tak przyjemne jak w tt :/

  6. #81
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez tomi Zobacz posta
    Rocznikiem się nie jeździ, większość ludzi nie wierzy że moje tt ma 13 lat bardziej stawiają na 5-6 lat Mój typ auta innego niż tt to bmw 6er ale koszty utrzymania nie są już tak przyjemne jak w tt :/
    No i koszt zakupu 3x większy
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #82
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez tomi Zobacz posta
    Rocznikiem się nie jeździ, większość ludzi nie wierzy że moje tt ma 13 lat bardziej stawiają na 5-6 lat
    Zgadzam się; ok rok temu, kiedy nabyłem swój, znajomy spytał czy mam firmę i czy wziąłem w leasing za 100 tyś czy więcej Niby chłop, a laik jakich mało

  8. #83
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No to widzicie wszyscy macie bardzo drogie lanserskie auta - badylarze sami na forum są no! Sami prywaciarze

    A mi zarzucają, że RS'ę można za 30k nabyć bo to TT tylko z dokupionym znaczkiem ja tam wolę żeby tak myśleli (nie żartuję!)

  9. #84
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    No to widzicie wszyscy macie bardzo drogie lanserskie auta - badylarze sami na forum są no! Sami prywaciarze A mi zarzucają, że RS'ę można za 30k nabyć bo to TT tylko z dokupionym znaczkiem ja tam wolę żeby tak myśleli (nie żartuję!)
    Taa mi się dzisiaj nawet mochery zatrzymywały i paczyły (pewnie czy to nie jakiś słynny ksiądz podjechał )

  10. #85
    Awatar Piciu
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Swarzędz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Arrow Grey
    Posty
    97
    Jeśli nie 8N, to...
    W zasadzie moje upodobania nie zmieniają się wraz z upływem lat. Patrząć przez pryzmat portfela, czyli możliwości finansowych, nie rzucam się na auta marzeń. W przypadkowej kolejności wymieniam Alfę Romeo Brerę, TTS 8J, Scirocco, 350Z, BMW 3 Coupe... Zawsze wybieram auto, na którego utrzymanie będzie mnie stać: komplet nowych dobrych opon, rozrząd, pełne ubezpieczenie - to dla mnie podstawa Zazwyczaj długo szukam aut, jak mi coś nie pasuje, to odpuszczam. Wolę rok-dwa starsze, ale w świetnym stanie

  11. #86
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    A tak na marginesie. Wie postów na naszym forum można znaleźć gdzie właśnie stawiamy obok siebie Audi TT i Z350.
    A zacząłem się zastanawiać co na forum Z350 czy też Nissana piszą o Audi TT.

    I tutaj gratka dla detektywów od nas. Jestem ciekawy jakie tam krążą opinie.

  12. #87

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    DZG > CB
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny???
    Posty
    114
    kiedys patrzylem i tam nic sie nie pisze. forum 350z zdycha

  13. #88

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Wszystko rozchodzi się o stylistykę i tok myślenia. Patrzyłem na opinie na forum nissana i wszyscy co wybierali nissana w avatarach mieli stuningowane calibry i skośnookie (lampy) samochody.

    Są ludzie którzy lubią kanciaste kształty i są tacy co lubią okrągławe.
    Jedno muszę przyznać. We wszystkich forach co zamieszczają fotki TT to są to wstrętne zdjęcia po których nawet kijem bym TT nie dotknął. Może to specjalnie zamieszczają takie fotki.

  14. #89
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Wszystko rozchodzi się o stylistykę i tok myślenia. Patrzyłem na opinie na forum nissana i wszyscy co wybierali nissana w avatarach mieli stuningowane calibry i skośnookie (lampy) samochody.

    Są ludzie którzy lubią kanciaste kształty i są tacy co lubią okrągławe.
    Jedno muszę przyznać. We wszystkich forach co zamieszczają fotki TT to są to wstrętne zdjęcia po których nawet kijem bym TT nie dotknął. Może to specjalnie zamieszczają takie fotki.


    Ja bymsetoo walnou!



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •