Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Sylwester 2011

  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798

    Thumbs up Sylwester 2011

    Jeżeli ktoś nie ma jeszcze sprecyzowanych planów odnośnie sylwestra to zapraszam
    tutaj http://www.pszczeliniec.pl/sylwester2011.html est już spora grupa chętnych, również kilka osób z naszego klubu, byłem tam już więc miejsce jest sprawdzone, więc jakość pakietu na wysokim poziomie i jak na to co oferuje cena naprawdę nie wielka, dodam jeszcze że ubiegłoroczna impreza gościła aż 320osób, więc zabawa była upojna
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 30-10-2011 o 15:24
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no gawędziliśmy o tym na gg ale teraz troszkę kaska mi się rozpłyneła więc raczej bedę musiał oszczędnie bo projekt już bardzo blisko końca ale jeszcze trochę kaski idzie na duperele :P

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Nierozumiem naprawdę takich ludzi jak Paweł, nie wnosisz nic nowego do tematów a mimo to ciągle piszesz. Śledzę forum często, może mało się udzielam w życiu forum ale ty jesteś SPAMEREM! 4 486 Postów ciekawo ile z nich jest na temat...

  4. #4
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez wiszek Zobacz posta
    Nierozumiem naprawdę takich ludzi jak Paweł, nie wnosisz nic nowego do tematów a mimo to ciągle piszesz. Śledzę forum często, może mało się udzielam w życiu forum ale ty jesteś SPAMEREM! 4 486 Postów ciekawo ile z nich jest na temat...
    hihi. Moderatorowi bana dać. Racja to racja.

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez wiszek Zobacz posta
    Nierozumiem naprawdę takich ludzi jak Paweł, nie wnosisz nic nowego do tematów a mimo to ciągle piszesz. Śledzę forum często, może mało się udzielam w życiu forum ale ty jesteś SPAMEREM! 4 486 Postów ciekawo ile z nich jest na temat...
    Zauważ, że na forum jest strasznie mało ludzi. Ruch jest niewielki i praktycznie życie tego forum to raptem kilka max kilkanaście aktywnych osób. Jeśli one przestaną pisać to "nic już nie będzie!"
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    E no kolego wiszek nie przesadzaj, żebyś miał chociaż w połowie taką merytoryczną wiedze jaką ma Paweł to byłoby dobrze.
    Posty na pół ekranu dotyczące zagadnień technicznych itp,itd
    A co do sylwestra to ja niestety w pracy

  7. #7
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez wiszek Zobacz posta
    Nierozumiem naprawdę takich ludzi jak Paweł, nie wnosisz nic nowego do tematów a mimo to ciągle piszesz. Śledzę forum często, może mało się udzielam w życiu forum ale ty jesteś SPAMEREM! 4 486 Postów ciekawo ile z nich jest na temat...

    gdyby to tak dzialalo to ((ja swoja skromna osoba napisalem TYLKO kilka nowych tematow juz dawno bym wylecial )) dla mnie osobiscie Nasz klub jest ((ze tak sie okresle skarbnica wiedzy o autku , moim prywatnym onetem , facebookiem, youtubem, itd.)) wiec skoro Ktos cos pisze ...a przy okazji nie lamie zasad §10 naszego

    Klub Audi TT FAQ to w czym problem ??? wg. Ciebie powinno byc tak iz loguje sie tylko poto jak po np. termin badania u doktora - chyba nie najlepszy przyklad podalem ale jesli Ci to nie sprawia przyjemnosci co kto ewentualnie robi , mysli , planuje ....to nie Czytaj ......Pozdrawiam
    I TT

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jak by co ja planuję wyjazd pod Berlin - Jambolek może ty tam będziesz?

    Największa tropikalna kraina wypoczynku w Europie!

    Odkryjcie świat tropików na 66 000 metrach kwadratowych (które odpowiadają powierzchni 8 boisk do piłki nożnej). W Tropical Islands czeka na Was temperatura 26 stopni, największy Las Tropikalny świata pod dachem, największa w Europie egzotyczna Strefa Saun, Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów i wiele innych atrakcji. Tropical Islands są otwarte przez cały rok, przez całą dobę.
    Tropical Islands to miejsce, w którym spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy.

    Tropical Islands > Goście
    Sylwester 2011/2012 | ~~~ SYLWESTER W TROPICAL ISLAND ~~~ | Krausnick pod Berlinem | Niemcy | Oferty sylwestrowe
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Panowie skączyć bo OT sie robi, a temet sylwestra sie porusza, chyba żeby bardziej zżyć i tak małe grono jakie jest nasze forum a nie je dzielić.
    Ja sie pisze na wyjazd i polecam kazdemu, cena rozsądna wiec fajnie jakby jeszcze kilak osób sie zebrało.

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    napisałem bo wcześniej sporo o tym gawędziliśmy z Żuczkiem...także post był na temat sylwestra bo wcześniej wyraziłem chęć wyjazdu a teraz chciałem napisać czemu nagle się się rozmyślam ( bo część osób na forum deklaruje chęci wyjazdu a potem nagle udają że nie widzą i milczą a ja wolałem jasno napisać że z podanych przyczyn niestety odpadam)

    a jeżeli kolega nie wie o wszystkich rozmowach i ustaleniach które mają miejsce poza forum to niech da spokój z komentowaniem czyiś postów bo nawet nie wie w odniesieniu do jakich słów napisałem posta ale kończę już OT bo trzeba się trzymać tematu sylwestra w tym wątku

  11. #11
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Jak by co ja planuję wyjazd pod Berlin - Jambolek może ty tam będziesz?

    Największa tropikalna kraina wypoczynku w Europie!

    Odkryjcie świat tropików na 66 000 metrach kwadratowych (które odpowiadają powierzchni 8 boisk do piłki nożnej). W Tropical Islands czeka na Was temperatura 26 stopni, największy Las Tropikalny świata pod dachem, największa w Europie egzotyczna Strefa Saun, Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów i wiele innych atrakcji. Tropical Islands są otwarte przez cały rok, przez całą dobę.
    Tropical Islands to miejsce, w którym spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy.

    Tropical Islands > Goście
    Sylwester 2011/2012 | ~~~ SYLWESTER W TROPICAL ISLAND ~~~ | Krausnick pod Berlinem | Niemcy | Oferty sylwestrowe
    A bilety juz Masz bo jesli nie to Zapomnij zona z ciekawosci weszla na ich stronke i na sylwestra wszystko juz pozajmowane niestety a szkoda bo ciekawa opcja by to byla ...

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    A bilety juz Masz bo jesli nie to Zapomnij zona z ciekawosci weszla na ich stronke i na sylwestra wszystko juz pozajmowane niestety a szkoda bo ciekawa opcja by to byla ...
    Nie ma tam noclegu wolnego ale sam bilet można zakupić na Sylwester. Może jakiś hotel w Berlinie załatwić? Tropical Islands > Goście > Shows > Sylwester 2011 > Silvester Tages-Ticket

    ---------- Post dodany o 12:36 ---------- Poprzedni post z 12:25 ----------

    Dzwoniłem i dowiadywałem się. Noclegów wolnych nie ma w środku. Obok jest apartament do wynajęcia lub trzeba szukać hotelu w Berlinie. Trzeba jeszcze dzwonić i się dowiadywać. Jesteś w stanie załatwić jakiś hotel w Berlinie?
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #13
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    moge popatrzec ...ale mam brata w tej branzy ((wczystko Ma obcykane co i jak dziala ))wiec napewno cos Wymysli
    ps. gdyby sie Ktos od Edynburga wybieral to On wlasnie tam w Sheratonie pracuje
    I TT

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    moge popatrzec ...ale mam brata w tej branzy ((wczystko Ma obcykane co i jak dziala ))wiec napewno cos Wymysli
    ps. gdyby sie Ktos od Edynburga wybieral to On wlasnie tam w Sheratonie pracuje
    Dzięki, już dogadane na pw
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ech bogatym to wszystko wolno my jedziemy za 550zł na 3 dni full zabawy z żarciem zakwaterowaniem, ogniskiem, kuligiem, itp. a w tropikach 129EUR za lampke szampana i wypad o 01 w nocy hmm na wekend dobra opcja ale sylwestra szkoda by mi było zawsze to namiot a nie prawdziwe tropiki
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Sylwester w Paryżu polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 14:07
  2. VW Majówka 2011
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 14:29
  3. 21.08.2011 M-1 Zabrze zlot.
    Przez lekarz00 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-08-2011, 22:40
  4. TT RS 2011 S-Tronic
    Przez nicholas w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 00:18
  5. Sylwester
    Przez Piootr w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-12-2008, 15:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •