Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: servisowanie tt

  1. #1

    servisowanie tt

    meczą mnie pewne pytania dotyczace tt...

    pierwsza sprawa to turbina jak wyglada to w uzywanych autach marki tt? cieżko zadać pytanie bo nieraz turbo działa i 80 tys a czsem padnie po 40... ile pompuje oraz od ilu rpm dmucha (czyli jakiego ma laga)

    czytalem że koszty rozrzadu to jakies 1500?

    jest to auto typu "lać i jechać" przebiegi miesieczne 1500km nie beda tt obce?

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Ja jutro jadę na serwis przy 90 tys wymieniam wszystko z rozrządem olejami filtrami. To mnie kosztuje łącznie 1300 zl. Oczywiście nie myślisz chyba o oryginalnym serwisie? Bo ja robie w boschu. A co do oryginalnego serwisu mi powiedzieli 3 tys

  3. #3
    czyli używasz zamienników czesci a nie ori ? cena niepowiem atrakcyjna nawet jak na boscha

    mechanicy ogaraniaja te auto czy maja czasem problemy? i niec hcodzi mi o magików czy panów kaziów tylko "normalne" warsztaty

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Wiesz mam auto od 2 tygodni Wiesz w boschu powiedzieli mi tak że i tak sporo części w silniku TT to jest boscha. Lepiej jeździć do znanych stacji bo oni udzielają gwarancji na swoją robotę. A jazda do magików to chyba można z maluchem ale nie z takim autkiem A co do ceny to takie są standardy 1200-1500. A właśnie co do turbo to jak je można sprawdzić?

  5. #5
    można sprawdzic luzy na łopatkach albo po prostu podłączyc wskaźnik i zobaczyc czy dmycha tyle ile fabryka dawała mozna tez sprawdzic czy nie puszcza oleju oraz czy z wydechu nie kopci na biało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •