Dwa dni temu wieczorem postanowiłem wyjechać na Miasto , by podszkolić Swoje umiejętności i nabrać nowego doświadczenia na drodze i tak krążyłem po głównej ulicy w łodzi i mijał czas i nic !nikogo chętnego by się sprawdzić ... Jak byłem na jednym pasie to na przeciwnym jechali i nieźli przeciwnicy bo a To Mitsubishi evo nowe( piękne i nawet bym nie próbował się spinać z nim ) później Lupo , które ma wsadzony 200czy 300 konny motor i podubane ... ( auto z firmy tuningowej w łodzi compsport) aż tu naglę młody chłopaszek na światłach podbija alfą 159 2.4 JTD 200KM piękna jak to alfa szybkie spojrzenia i zielone każdy ciśnie jak może u mnie 1 prawie o całe auto 2 troszke błąd zrobiłem i już tylko pół auta ale 3,4 odpadł i uznał Moją przewagę ) 1;0 Nie wiem czy to dobry wynik i jest się czym chwalić ale Ja byłem szczęśliwy . Kolejnym przeciwnikiem okazał się chłopak jadący audi a6 2,5 diesel ( znam możliwości tego silnika i byłem ciekaw ) gostek miał jeszcze chipa i podobno coś ponad 200KM i ruszamy 1 i równo 2 moja przewaga 3 rośnie i 4 o ponad pół auta i odpuścił bo juz nie miał siły heheh