hej zawitałem na Wasze forum powód wizyty jest oczywisty zainteresowałem się tetetą... Może napiszę coś o sobie. Przez bite 3 lata śmigałęm piękną włoszczyzną - fiatem coupe w wersji 16v turbo burbo :P oczywiście seryjne 190 koni dla młodego duchem chłopaka było za mało po wirusie ic od ivecoo itp auto na hamowni wylegitymowało się mca 255 km i 400 Nm. Wszystko ładnie pięknie jednak żyjąc ciągle wśród warsztatów i mechaników zadawalem sobie pytanie czy istneje inny lepszy świat... fiat został sprzedany ja rozpocząłem swoje poszukiwania... mazda mx-5 honda s2000, civic, celica popadałem ze skrajnosci w skrajnośc uparłem się na dizla i znowu nic nie mogę poszukac... do czasu az zobaczylem na ulicy tt pomyslalem sobie dlaczego by nie... i tak poszukuje teraz informacji dotyczacych auta... przeczytalem juz tematy typu "Jakie jest spalanie takiego Audi TT ??? " lub " moze o drobnych usterkach ?" i trochę się wystraszyłem coprawda fiat potrafil palic 20l ale teraz chcial bym cos w miarę normalnego i teraz parę pytań

1.) czy tt jest autem codziennego uzytku czy zabawką na weekendy
2.) ile pali w dużym miescie w korkach?
3.) czy kupujac auto z 2001 roku muszę władowac koasę aby to jezdzilo?
4.) jak czesto sie sypie?
5.) jak jest z popytem tt dla złodzieji czy kradną czy nie?

jak bym się zdecydowal kupic tt t kupie od 2001 nie bitą pierwsze co zrobie przy ogladaniu to jest jazda do servisu aby podlaczyli pod kompy itp.. auto chce miec w serii fwd 180ps chce tym jezdzic na nie na nie patrzec...

jakies rady weteranów szos... ?