Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

  1. #1

    Witam

    hej zawitałem na Wasze forum powód wizyty jest oczywisty zainteresowałem się tetetą... Może napiszę coś o sobie. Przez bite 3 lata śmigałęm piękną włoszczyzną - fiatem coupe w wersji 16v turbo burbo :P oczywiście seryjne 190 koni dla młodego duchem chłopaka było za mało po wirusie ic od ivecoo itp auto na hamowni wylegitymowało się mca 255 km i 400 Nm. Wszystko ładnie pięknie jednak żyjąc ciągle wśród warsztatów i mechaników zadawalem sobie pytanie czy istneje inny lepszy świat... fiat został sprzedany ja rozpocząłem swoje poszukiwania... mazda mx-5 honda s2000, civic, celica popadałem ze skrajnosci w skrajnośc uparłem się na dizla i znowu nic nie mogę poszukac... do czasu az zobaczylem na ulicy tt pomyslalem sobie dlaczego by nie... i tak poszukuje teraz informacji dotyczacych auta... przeczytalem juz tematy typu "Jakie jest spalanie takiego Audi TT ??? " lub " moze o drobnych usterkach ?" i trochę się wystraszyłem coprawda fiat potrafil palic 20l ale teraz chcial bym cos w miarę normalnego i teraz parę pytań

    1.) czy tt jest autem codziennego uzytku czy zabawką na weekendy
    2.) ile pali w dużym miescie w korkach?
    3.) czy kupujac auto z 2001 roku muszę władowac koasę aby to jezdzilo?
    4.) jak czesto sie sypie?
    5.) jak jest z popytem tt dla złodzieji czy kradną czy nie?

    jak bym się zdecydowal kupic tt t kupie od 2001 nie bitą pierwsze co zrobie przy ogladaniu to jest jazda do servisu aby podlaczyli pod kompy itp.. auto chce miec w serii fwd 180ps chce tym jezdzic na nie na nie patrzec...

    jakies rady weteranów szos... ?

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Ad.1 Dla dwóch osób jak najbardziej
    Ad.2 10 L będzie mało,zależy jak kto jeździ,mysle że 11,5 L powinno wystarczyć
    Ad.3 Bez róźnicy moim zdaniem jest wiek auta przynajmniej przy tt,co innego stan tech. i przebieg i wypadek(widać po ich cenach,zajebista rozbiezność,chcesz mieć spokój nie obawiaj się przepłacić,kto wie co ma za "okazje" nie sprzeda)
    Ad.4 patrz pkt. 3 swoim przejechałem 80 tyś,teraz ma 110 tyś i nie mam zastrzeżeń
    Ad.5 Sądziłem że auto nie jest chodliwe dla zlodzieii gdyż charakterystyczne aż do próby kradziezy tyle że złodziej już w pace to jednego mamy mniej.

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    tt jak najbradziej nadaje się na codzień , moja robiła już za ciężarówkę i terenówkę ze znakomitym skutkiem Przejechałam nią ponad 200tyś.km tak więc nie była oszczędzana a nigdy nie miała żadnych poważniejszych awarii.W moim przypadku spalanie wypada ok 9-10L.Co do kradzieży to nigdy nie miałam żadnych akcji (ale to może dlatego że zawsze jedździ ze mna duży pan ).
    Przy zakupie zwróc uwagę na przepływomierz , u mnie to chyba najczęściej wymieniana rzecz.
    !! 5 lat za sterami TT !!

  4. #4
    dzięki za tresciwe odpowiedzi ale odrazu nasuwa mi sie kolejne... od ilu tysiecy rpm pompuje turbo a drugie jak z zywotnoscia turbaw w tt jest to dosc delikatny element czy pada czesto? jaka duza jest ta sprezarka?

  5. #5
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    pawelfc zmien dział do zadawania pytań bo robi sie bałagan.tutaj się witamy,witam.Założyłeś swój własny dział,później każdy pyta o to co już było omawiane bo nikt nie będzie wiedział że w witamy jest mowa o turbo, ic itp

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •