Cytat Zamieszczone przez Kuxik Zobacz posta
a ja bym celowal w BMW X5

Dokładnie a najlepiej z silnikiem 3.0d, robisz wirusa i masz 310ps i 720nm, tyle momentu w tej budzie robi przeciąg...
Nie wiem jak z Porschawkami Cayennami jest... ale sama nazwa marki daje do myślenia o kosztach. Jeżeli Ciebie nie przerażają, to wybór można pozostawić wyłącznie Tobie bez prób pogodzenia czegokolwiek i kompromisów.

---------- Post dodany o 22:27 ---------- Poprzedni post z 22:24 ----------

Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
Q7, chyba najlepsze auto ze SUVów. Mam na myśli wygląd, chciałbym mieć takiego SUVa jako drugie auto, gdybym miał więcej teraz kasy to na pewno kupiłbym jako 2 auto
Pomimo, że polecam BMW, też z własnego przywiązania i trochę braku rozsądku chyba zostałbym przy Q7 lub Q5 w 3.0tdi

---------- Post dodany o 22:31 ---------- Poprzedni post z 22:27 ----------

Mogę spróbować się czegoś dowiedzieć o 3.0TDI w Audi od swojego zaprzyjaźnionego mechanika co on o tym uważa, jak z eksloatacją ale powie to samo co ja - jak diesel to tylko w BMW, jak BMW to tylko 2.0 lub 3.0, żadnego 2.5!
Ale znając życie na Q7 będzie mnie stać jak sprzedam TTRS i TTR bo wszystkie środki zbędne na następne kilka lat poszły w TTR, nie wyobrażam sobie trzymać tylu drogich aut.. nie ma co ja po prostu realizuję swoje marzenie