Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Wątek: Kolorowy FIS w MK1

  1. #46
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Zgadzam się.

    Pomijając wszystko, nadal nie wierzę że ktokolwiek kupi taki licznik za połowę ceny obecnie poszukiwanych MK1 (do 10k z gazem), widząc ile osób tylko pyta a ile osób faktycznie się decyduje na regenerację licznika po zapoznaniu się z cenami
    Całkowicie się zgadzam z tym że nawet za kwotę 1000zł wieku by chciało a nie kupiło..
    A Ci co pytają o wycenę dziękują i odpowiadają że planują na wiosnę )

  2. #47
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Zrobiłem pierwszy krok w sprawie kolorowego wyświetlacza u swoich skośnych przyjaciół ... czy posiadacie może więcej zdjęć? Czym w większym zbliżeniu tym lepiej. Potrzebuje więcej informacji na temat tego który pasuje obecnie... model nie wiem ... numer czy do jakich jeszcze aut pasuje... czym więcej danych otrzymam tym będzie większe prawdopodobieństwo że uda mi się temat ogarnąć.. dane mogę skopiować z forum jednak zdjęcia najlepiej na maila tomasz.fryc@fryzma.eu
    Albo whats app 888660151
    Chyba że jakiś link do zdjęć to pobiore.
    Na razie jest opcja że wykonają go na swój koszt

  3. #48
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Lars Zobacz posta
    Zrobiłem pierwszy krok w sprawie kolorowego wyświetlacza u swoich skośnych przyjaciół ... czy posiadacie może więcej zdjęć? Czym w większym zbliżeniu tym lepiej. Potrzebuje więcej informacji na temat tego który pasuje obecnie... model nie wiem ... numer czy do jakich jeszcze aut pasuje... czym więcej danych otrzymam tym będzie większe prawdopodobieństwo że uda mi się temat ogarnąć.. dane mogę skopiować z forum jednak zdjęcia najlepiej na maila tomasz.fryc@fryzma.eu
    Albo whats app 888660151
    Chyba że jakiś link do zdjęć to pobiore.
    Na razie jest opcja że wykonają go na swój koszt
    Tomku, ale co ogarniesz? Caly licznik LCD Digital czy sam wyświetlacz do ColorMFA? Sam wyświetlacz nic nie da.
    Tam siedzi Arduino i odpowiednie oprogramowanie, ktoś nad tym posiedział i jest to jego autorski projekt.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #49
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Wysłałem to zdjęcie chinczykom... I chce zrobić taki kolorowy fis.. ja mądrzejszego niż jestem udawać nie będę... nie wiem kto tam siedzi i za co a tym bardziej kto sie o to postarał ... pezekazalem co odpisali a że odpisali tak szybko znaczy że ich zaciekawiłem... A jak kiedyś będzie temat światła to też będę wiedział gdzie i kogo posadzić)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •