Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 46

Wątek: Pierwsze sondażowe wyniki wyborów

  1. #31
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
    To nie całkiem tak fantazje Palikota. Chłop ma łeb na karku bo wie co może przysporzyć spory zysk . Jeżeli wprowadził by legalizacje to jest to ogromny legalny zarobek dla państwa. Czyli dziura budżetowa którą tworzą już któreś z rzędu rządy zacznie się w końcu zmniejszać.
    Żeby było jak piszesz byłoby bardzo fajnie, ale weź pod uwagę ile musieliby później wydać na leczenie psycholi nadużywających marihuany, czy chociażby leczenie chorób płuc spowodowanych jaraniem trawy itp (w mniejszym stopniu bo wiadomo że niby szkodzi mniej niż papierosy, ale fakt że szkodzi też jest faktem). Wiem doskonale o czym pisze bo znam wiele osób które palą regularnie i powiem Ci szczerze że człowiek nadużywający alkoholu jest bardziej komunikatywny niż człowiek nadużywający trawy, po pewnym czasie zaczynają się dziury w mózgu, problemy z pamięcią, w dalszej kolejności jakieś dziwne wjazdy, lęki itp. Kto będzie płacił za leczenie takich osób? Otóż- skarb państwa, tak jak dziś musi leczyć alkoholików. Przy obecnym stanie (marihuana nielegalna) nie brakuje takich "przepalonych" ludzi... strach pomyśleć co byłoby gdyby marihuana była ogólnodostępna. Fakt- powinni zmniejszyć sankcje za posiadanie małych ilości trawy, ale jeżeli chodzi o pełną legalizację to zaufaj mi że nic dobrego nie wniesie.

  2. #32
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Żeby było jak piszesz byłoby bardzo fajnie, ale weź pod uwagę ile musieliby później wydać na leczenie psycholi nadużywających marihuany, czy chociażby leczenie chorób płuc spowodowanych jaraniem trawy itp (w mniejszym stopniu bo wiadomo że niby szkodzi mniej niż papierosy, ale fakt że szkodzi też jest faktem). Wiem doskonale o czym pisze bo znam wiele osób które palą regularnie i powiem Ci szczerze że człowiek nadużywający alkoholu jest bardziej komunikatywny niż człowiek nadużywający trawy, po pewnym czasie zaczynają się dziury w mózgu, problemy z pamięcią, w dalszej kolejności jakieś dziwne wjazdy, lęki itp. Kto będzie płacił za leczenie takich osób? Otóż- skarb państwa, tak jak dziś musi leczyć alkoholików. Przy obecnym stanie (marihuana nielegalna) nie brakuje takich "przepalonych" ludzi... strach pomyśleć co byłoby gdyby marihuana była ogólnodostępna. Fakt- powinni zmniejszyć sankcje za posiadanie małych ilości trawy, ale jeżeli chodzi o pełną legalizację to zaufaj mi że nic dobrego nie wniesie.
    Jest dużo prawdy w tym co piszesz ale, można to zrobić z głową, bo legalizując dany narkotyk, zakłada się jakąś część z dochodów na leczenie, ludzie mają pracę budzet jest pełniejszy, w obecnym stanie i tak wydajemy spore pieniądze na leczenie ale pozyskiwane z naszych podatków, oczywiście stan ogłupienia naszego społeczeństwa ciężko by było zmierzyć po takiej legalizacji i nie wiadomo jak by to odbiło się na dochodzie narodowym pozyskiwanym z innych instytucji.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #33
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    legalizując dany narkotyk, zakłada się jakąś część z dochodów na leczenie, ludzie mają pracę budzet jest pełniejszy, w obecnym stanie i tak wydajemy spore pieniądze na leczenie
    Otóż to ! Palikot też sobie nie wymyślił tej legalizacji bez wstępnych plusów i minusów. Jakaś korzyść musi z tego płynąć bo nikt nie uszczupli budżetu państwa tylko po to żeby jakiś małolat mógł sobie czytać w parku.

    OT: p.s. a gdzie się podział mój avatar? (:
    .. Już jest.

  4. #34
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Wiadać kolego że młody jesteś i mało znasz się na polityce, wiec może zanim zaczniesz klasyfikować, kto baranem jest kto nie, zgłęb swoją wiedzę w tym temacie. Piszesz że korwin i palikot są ok, to ja ci powiem z jednym z nich miałem osobiście doczynienia, bo był moim sąsiadem i gorszego idioty w życiu nie spotkałem, dobrym ojcem też nie mógł być, bo córka notorycznie ląduje na odwyku lub jedzie na metadonie, więc może pomyśl co piszesz, mając tak małą więdzę na temat polityki, bo trzepać pianę to każdy potrafi.
    Nie znam sie na polityce, po czym to wnosisz? Co z polityka maja wspolnego narkotyki jego corki? Widzialem jak rzadzil Pis i Po i dla mnie nic madrego nie zrobili. A ci dwaj chca cos zmienic, Korwin na pewno. Nie powiesz mi ze piepszy glupoty, od 20 lat mowi to samo i moze ludzie wreszcie zrozumieja o co mu chodzi

  5. #35
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Chłopaki dajcie spokoj to nie forum polityczne proponuje zakończyć temat. bo zaczynacie tak jak nasi politycy.

  6. #36
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Porozmawiać zawsze można. Ja w tych wyborach mialem strazny dylemat niestety. Jak nigdy. Wiec w sumie na kogo glosowałem nie jest wazne, ale raczej jakie miałem przemyślenia.

    O PO mam niezbyt dobre zdanie jako kibic, pasażer PKP i kierowca samochodu, jako płacący obywatel za ZUS i to co za to dostaje (wiec reformy służby zdrowia której nie ma i się nie zapowiada że będzie)

    Do PiS mam pretensje ze nie mają ludzi i specjalistów do rządzenia, a jak maja to ich wypraszają z partii. I ze szczują jak za czasów PZPR. Tylko używają innych narzędzi.

    SLD mnie nigdy nie kręciło, mimo ze uważam ze powinna w Polsce być mocna lewicowa partia mimo ze ich poglądami się nie zachwycam. No i Napieralski jest zbyt sztuczny i mało przekonywujący.

    PSL. Nie mają nic co mogliby mi zaoferować.

    No a Palikot to dla mnie sensacja i myślę ze trochę świeżości do polskiej polityki wniesie. Więcej niż Samoobrona i LPR w przeszłości. I sam jestem ciekaw co z nimi będzie. I jak transwestyta lub pedał dołożą swoje trzy grosze do tego ze będzie lepiej, to mogą i mieć stylu sztuczne cycki i dwóch mężów. A jak im się nie uda, to zbytnio nie będą sie odróżniać od poprzedników, jedynie tym ze są dla mnie prywatnie nie normalni, ale to ich biznes.

    Ale ciekawie będzie na bank.

  7. #37
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odnośnie vatu 25% to wejdzie szybciej niż się spodziewacie....już dzisiaj dostałem przecieki że wejdzie i to w nie tak długiej przyszłości....ale po co się stresować...nie lepiej tu się cieszyć z naszych auTT? ja dzisiaj słucham jak mechanicy w warsztacie gadają o tej polityce...zaczynam się wkurzać (wewnętrzny bunt bo nie mam na nic wpływu a żalić się to jest bez sensu) więc stwierdziłem panowie ja to spadam dalej lepić auto i robić dziury w spływie oleju (straszny materiał) i poszedłem nie myśląc o tym całym pier...olniku który jest w naszym kraju bo szkoda naszych nerwów...

  8. #38
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Piootr Zobacz posta
    Porozmawiać zawsze można. Ja w tych wyborach mialem strazny dylemat niestety. Jak nigdy. Wiec w sumie na kogo glosowałem nie jest wazne, ale raczej jakie miałem przemyślenia.

    O PO mam niezbyt dobre zdanie jako kibic, pasażer PKP i kierowca samochodu, jako płacący obywatel za ZUS i to co za to dostaje (wiec reformy służby zdrowia której nie ma i się nie zapowiada że będzie)

    Do PiS mam pretensje ze nie mają ludzi i specjalistów do rządzenia, a jak maja to ich wypraszają z partii. I ze szczują jak za czasów PZPR. Tylko używają innych narzędzi.

    SLD mnie nigdy nie kręciło, mimo ze uważam ze powinna w Polsce być mocna lewicowa partia mimo ze ich poglądami się nie zachwycam. No i Napieralski jest zbyt sztuczny i mało przekonywujący.

    PSL. Nie mają nic co mogliby mi zaoferować.

    No a Palikot to dla mnie sensacja i myślę ze trochę świeżości do polskiej polityki wniesie. Więcej niż Samoobrona i LPR w przeszłości. I sam jestem ciekaw co z nimi będzie. I jak transwestyta lub pedał dołożą swoje trzy grosze do tego ze będzie lepiej, to mogą i mieć stylu sztuczne cycki i dwóch mężów. A jak im się nie uda, to zbytnio nie będą sie odróżniać od poprzedników, jedynie tym ze są dla mnie prywatnie nie normalni, ale to ich biznes.

    Ale ciekawie będzie na bank.
    No Piotrek nie trudno wywnioskować za kim głosowałeś he he
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #39
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Piootr Zobacz posta
    Porozmawiać zawsze można. Ja w tych wyborach mialem strazny dylemat niestety. Jak nigdy. Wiec w sumie na kogo glosowałem nie jest wazne, ale raczej jakie miałem przemyślenia.

    O PO mam niezbyt dobre zdanie jako kibic, pasażer PKP i kierowca samochodu, jako płacący obywatel za ZUS i to co za to dostaje (wiec reformy służby zdrowia której nie ma i się nie zapowiada że będzie)

    Do PiS mam pretensje ze nie mają ludzi i specjalistów do rządzenia, a jak maja to ich wypraszają z partii. I ze szczują jak za czasów PZPR. Tylko używają innych narzędzi.

    SLD mnie nigdy nie kręciło, mimo ze uważam ze powinna w Polsce być mocna lewicowa partia mimo ze ich poglądami się nie zachwycam. No i Napieralski jest zbyt sztuczny i mało przekonywujący.

    PSL. Nie mają nic co mogliby mi zaoferować.

    No a Palikot to dla mnie sensacja i myślę ze trochę świeżości do polskiej polityki wniesie. Więcej niż Samoobrona i LPR w przeszłości. I sam jestem ciekaw co z nimi będzie. I jak transwestyta lub pedał dołożą swoje trzy grosze do tego ze będzie lepiej, to mogą i mieć stylu sztuczne cycki i dwóch mężów. A jak im się nie uda, to zbytnio nie będą sie odróżniać od poprzedników, jedynie tym ze są dla mnie prywatnie nie normalni, ale to ich biznes.

    Ale ciekawie będzie na bank.
    Jako kibic powinieneś pamiętać kto walczył z kibolami wprowadzając m.in. sądy 24-godzinne, jako pasażer PKP powinieneś wiedzieć że poziom Polskich Kolei Państwowych nie pogorszył się za czasów rządów platformy, jako kierowca samochodu powinieneś zauważyć że poziom polskich dróg znacznie się poprawił i nadal się poprawia (jednak akurat przypisywanie tego platformie jest tak samo na miejscu jak przypisywanie im złego stanu kolei). Polacy mają strasznie krótką pamięć- dzięki mediom sięga jedynie 4 lata wstecz- gdyby nie media to pamiętaliby ostatnie 3 miesiące rządów...

  10. #40
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No Piotrek nie trudno wywnioskować za kim głosowałeś he he
    Kurcze, gdzie sie zdradziłem ze jestem za PJN??



    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Jako kibic powinieneś pamiętać kto walczył z kibolami wprowadzając m.in. sądy 24-godzinne, jako pasażer PKP powinieneś wiedzieć że poziom Polskich Kolei Państwowych nie pogorszył się za czasów rządów platformy, jako kierowca samochodu powinieneś zauważyć że poziom polskich dróg znacznie się poprawił i nadal się poprawia (jednak akurat przypisywanie tego platformie jest tak samo na miejscu jak przypisywanie im złego stanu kolei). Polacy mają strasznie krótką pamięć- dzięki mediom sięga jedynie 4 lata wstecz- gdyby nie media to pamiętaliby ostatnie 3 miesiące rządów...
    Ale ja jako kibic jestem za tym żeby karać wandali, i tylko wandali, a nie tak jak było teraz ze za wandali wszyscy kibice muszą płacić. Według tej zasady Niemcy mogliby dla polaków zamknąć granice bo Polacy kradną samochody i teraz trzeba wszystkich za to karać.

    A co do kolei to uważam slogan "dobrze ze nie jest gorzej" bym mógł używać przy innych partiach, ale nie PO. Od nich wymagam więcej niż Status Quo. Na Polski rynek wchodzą Niemcy (DB) i ciekawi mnie czy PKP z nimi będzie mógł konkurować tak jak jest.

    No a Autostrady to jak mówisz nie zasługa PO, ale tempo w jakiej je się buduje już tak.

  11. #41
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja tak szczerze wam powiem, że leje na to co oni tam wyrabiają. Poszedłem na wybory wybrać mniejsze zło a czy będzie mi się dobrze żyło zależy TYLKO OD NAS. Walka z systemem nie ma sensu bo i tak nie wygramy a życie jest za krótkie aby je na to marnować dlatego ja polecam maxymalne dostosowanie się do panujących warunków i poszukiwanie alternatyw dla "najgorszych rzeczy". Jeśli komuś dobrze się żyje to nie dlatego, że dostał to "dobre życie" od Państwa tylko sam się zatroszczył o swój los. Takie życie...
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #42
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ja tak szczerze wam powiem, że leje na to co oni tam wyrabiają. Poszedłem na wybory wybrać mniejsze zło a czy będzie mi się dobrze żyło zależy TYLKO OD NAS. Walka z systemem nie ma sensu bo i tak nie wygramy a życie jest za krótkie aby je na to marnować dlatego ja polecam maxymalne dostosowanie się do panujących warunków i poszukiwanie alternatyw dla "najgorszych rzeczy". Jeśli komuś dobrze się żyje to nie dlatego, że dostał to "dobre życie" od Państwa tylko sam się zatroszczył o swój los. Takie życie...
    Ja myślę że nie tyle że dostał, a to że nie utrudniało nam zycia, jak to jest np. na Ukrainie czy Białorusi i wtedy będzie Ok. bo każdy jest kowalem swego losu Amen.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #43
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ja tak szczerze wam powiem, że leje na to co oni tam wyrabiają. Poszedłem na wybory wybrać mniejsze zło a czy będzie mi się dobrze żyło zależy TYLKO OD NAS. Walka z systemem nie ma sensu bo i tak nie wygramy a życie jest za krótkie aby je na to marnować dlatego ja polecam maxymalne dostosowanie się do panujących warunków i poszukiwanie alternatyw dla "najgorszych rzeczy". Jeśli komuś dobrze się żyje to nie dlatego, że dostał to "dobre życie" od Państwa tylko sam się zatroszczył o swój los. Takie życie...


    Wydaje mi się że gdyby więcej ludzi to zrozumiało dawno temu to dziś Polska wyglądała by zupełnie inaczej i wszystkim było by lepiej







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #44
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ja myślę że nie tyle że dostał, a to że nie utrudniało nam zycia, jak to jest np. na Ukrainie czy Białorusi i wtedy będzie Ok. bo każdy jest kowalem swego losu Amen.
    Pod to mogę sie podpisać. Nie oczekuje żeby mi pomagali, ale nie przeszkadzali. A tak do końca nie jest niestety.

  15. #45

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 177
    Ostatni post / autor: 17-04-2019, 11:26
  2. Pierwsze logi ABT :)
    Przez Kanapa w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-07-2017, 01:27
  3. Pierwsze TT
    Przez Kempsky w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 08:52
  4. Pierwsze kroki:)
    Przez BARTUUU w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 08:48
  5. Wyniki MBC ocena
    Przez ICE w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 17:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •