Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Wątek: Pierwsze sondażowe wyniki wyborów

  1. #16
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ja mam takie pytanie. Mam dużo znajomych i ogólnie znam dużo ludzi. Gdzie bym się nie spytał to NIKT nie głosuje na PIS głównie słyszałem PO lub Palikot później patrzę na sondaże a tutaj 30% nagle mają. Też tak macie?!
    A moherów duzo znasz?
    Jak nie, to masz odpowiedz hehe

  2. #17
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Ja miałem tak samo- kogo nie zapytałem o preferencje polityczne to każdy jest albo za PO, albo za Palikotem, albo "nie zastanawiałem się". I właśnie ta trzecia grupa to chyba wyborcy PISu... To za dobrze chyba o nich nie świadczy skoro w pewnym sensie wstydzą się swojego wyboru- a przynajmniej tak to wygląda. Bardzo ciesze się z wyniku wyborów, bo gdyby wybory wygrał PIS z Kaczyńskim na czele to nie ukrywam że wstydziłbym się za to jak ubogie umysłowo mamy społeczeństwo. Ktoś może się z tym nie zgadzać, ale partia której przewodniczący jest skłócony z sąsiednimi państwami, z prezydentem i z połową kraju, nie rokuje dobrze na przyszłość. Poza tym program PISu to- PO to zrobiło źle, tamto zaniedbało itp., zamiast my to zrobimy dobrze, a tamtego dopilnujemy. Dobrze się stało i gratuluje wyborcom PO. Pozdrawiam!

  3. #18
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Tylko czekam na najbliższe dni kiedy pojawi się Macierewicz i jego teorie, może już jutro? 10, więc pewnie będą mieli wycieczkę.
    PiS zamiast coś robić dla Polski, to tylko krzyczy na wszystkich. Wydaje mi się, że jakby teraz rządził, to chyba by wywołał wojnę z sąsiadami.
    Palikotowi ładnie wyszło, a z miesiąc temu jeszcze w ogóle go nie było w sondażach.


    Tam wybory, Radwańska dziś wygrała po ciekawej walce

  4. #19
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez WW Zobacz posta
    Wszyscy politycy są jak prostytutki.
    prosze nie obrazac dziewczyn, bo to ciezki zawod, gdzie trzeba PRACOWAC, a to nijak ma sie do ekipy z koryna na ulicy wiejskiej...

    co do wyborow, palikot jako postac? spoko, jako partia? merytorycznie to nowa samoobrona, troche smiechu troche krzyku i sie znudzi, za 4 lata juz ich nie bedzie

    co do dysuksji "wyborcow" (cudzyslow celowy) odnosnie walki PiS vs PO i sila argumentacji na poziomie "byle nie tusk" "byle nie kaczynski" to sam nie wiem czy bardziej wstydzic sie politykow, czy wyborcow, skoro 3/4 (optymistyczne zalozenie) nie ma pojecia o programach partii na ktora glosuja, problem nfz'u, emerytur, podatkow, legalizacja zwiazkow homoseksualnych, in vitro - NIC, kompletnie zero wiedzy, ale lece glosowac byle tylko tusk/kaczynski nie wygral - szkoda gadac

    mniejszy wstyd to ci co zostali w domach, prawdziwy wstyd to ci "znawcy" co polecieli w urny trzaskac krzyzyki nie wiedzac kompletnie nic o partiach i ludziach, ktorych wybieraja

    ps.
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Poza tym program PISu to- PO to zrobiło źle, tamto zaniedbało itp., zamiast my to zrobimy dobrze, a tamtego dopilnujemy.
    to nie jest program, tylko hasla, lub jak kto woli papka wyborcza dla mas, cos jak pytania K. Wojewodzkiego - dostosowane do widza przed telewizorem...

    ja rowniez ciesze sie z wygranej PO... sprawa bedzie przynajmniej za 4 lata jasna, gdy po 8 latach rzadow nadal beda twierdzic, ze nie zdarzyli nic ruszyc z worka obietnic przez PiS, Kaczynskiego i zbyt mala ilosc czasu...

    dziekuje za uwage i dobranoc
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 10-10-2011 o 02:11

    "Love Them BOTH" - M.

  5. #20
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    A Ja się z tego powodu w cale nie cieszę . PO dość już zjebało i przez kolejne lata zjebie jeszcze więcej. Ale nie ma się co dziwić ze PO wygrało skoro są teraz u władzy to raczej nie ma szans by się od niej oderwali, układy układziki. Jestem tylko ciekaw skąd się wzięło te 38% skoro kilka grup społecznych na niego nie zagłosowało . No cóż to już nie mnie osądzać. Tylko by się nie okazało że za 3 lata Vat będzie wynosił 25% i benzyna za 10 zł litr.

  6. #21
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    To trzeba przenieść firmy na Cypr czy jakieś inne ciekawe miejsce i po problemie z vatem :P

    Co mają układy do wygranych wyborów? Każdy mógł pójść zagłosować na kogo chciał i nie wiem co to ma do rzeczy. Twierdzisz, że PO sfałszowało wybory?
    He, nie wiem czy słyszeliście, ostatnio ujawnili, że Tóskobus i te ich napisy "Donald ma tole", rozdawane koszulki itp. to sprawka jakiegoś gościa z PiS, a nie kibiców Ciekawe jak było z tymi niby spontanicznymi spotkaniami na trasie Tuska z kibicami. Raczej trochę ciężko mówić tu o grupach społecznych i ich głosowaniu.

    Wstyd to kraść, uważam, że więcej osób powinno chodzić na wybory. Ludzie nie głosują, a potem marudzą, że jest źle czy coś im się nie podoba.

  7. #22
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Ja osobiscie nie glosowalem i nie marudze ((nigdy sie specjalnie polityka nie interesowalem ,mieszkam za granica i nie planuje wracac ))wracajac do tematu jaka partja by nie wygrala i tak szalu nie bedzie Ps Niemieckie media sie ciesza z wygranej PO i chwala Polakow za taki a nie inny wybur

  8. #23
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ja mam takie pytanie. Mam dużo znajomych i ogólnie znam dużo ludzi. Gdzie bym się nie spytał to NIKT nie głosuje na PIS głównie słyszałem PO lub Palikot później patrzę na sondaże a tutaj 30% nagle mają. Też tak macie?!
    sytuacja taka sama jak wybrali Lesia na prezydenta, przed wyborami niby nikt na niego nie będzie głosował a później buuuuu Ojciec Dyrektor po raz kolejny zmobilizował swoją armię zombie i mamy tego efekty.

  9. #24
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Niemieckie media sie ciesza z wygranej PO i chwala Polakow za taki a nie inny wybur
    Też mnie to cieszy. Dla mnie wygrała moja ulubiona partia PO na którą postawiłem głos bo mają dobre doświadczenie w tym co robią, potrafią tworzyć na ile się da na tyle dobry wizerunek Polski w świecie. Nie jest to partia w gorącej wodzie kąpana i skora do wojen/wojenek w różnym tego słowa znaczeniu, także trochę mi lżej jak wczoraj zobaczyłem wyniki.
    Martwi mnie jeszcze duże 10% poparcie dla świra Palikota - tzn inaczej - Palikot to nawet sprytny chłopak ale ma niebezpieczne fantazje, a bardziej mnie martwi zgraja dresów i bananowych chłopaków z Chmielnej, którzy pobiegli głosować na Palikota tylko z jednego powodu (wszyscy wiemy jakiego). Szkoda, że taki niebezpieczny wynik uzyskał bo np nie wyobrażam sobie wizerunku Polski i zasad działania państwa jeżeli premierem zostałby Palikot.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 10-10-2011 o 14:01

  10. #25
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Mnie martwi to, że nie ma na kogo głosować i od lat stawia się Polaków przed wyborem PIS lub PO jak by nikogo więcej nie było w tym kraju. Powinni powywalać wszystkich i wziąć świeżą krew. Młodych aktywnych ludzi. Co do Palikota to gościa szanuję za to co osiągnął. Ma full kasy i wisi mu kasa rządowa jako nieliczny jest tam nie dla kasy.
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #26
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    To nie całkiem tak fantazje Palikota. Chłop ma łeb na karku bo wie co może przysporzyć spory zysk . Jeżeli wprowadził by legalizacje to jest to ogromny legalny zarobek dla państwa. Czyli dziura budżetowa którą tworzą już któreś z rzędu rządy zacznie się w końcu zmniejszać. Niemcy i Rosia się cieszy bo za 4 lata będzie do nich należeć połowa polski (prywatyzacje). Tusk woli importować węgiel z chin a śpi na węglu. Dlaczego nie zrobi porządku w wynagrodzeniach rządu zamiast zwiększać vat ( podczas kampanii 4 lata temu obiecywał że tego nie zrobi ). Dodajcie sobie wszystkich polityków senatorów itp i każdy zarabia po minimum 10 tyś. A człowiek zapierdala jak mały samochodzik i tyle nawet kwartalnie nie zarobi. No i Jeszcze wiek emerytalny pozostawia wiele do życzenia . Rozumiem ze każdy by się nie oderwał od koryta ale my będziemy jebać aż do śmierci lub pociągniemy kilka lat na śmiesznej emeryturze na lekarstwa i kit z okiem.
    Wracając do tej niby prowokacji może po części kilka tych z tuskobusem mogły być spowodowane rozgłosem w mediach ze PiS atakuje PO choć nie koniecznie PiS był prowokatorem ale samo PO by znów było o nich w mediach . Jest o czym mówić w sprawie grup społecznych o ile można to tak nazwać Kibice + mochery napewno przeciw PO , Jaracze zielska napewno na RP, Ofiary powodzi i katastrof 50 na 50 ci co dostali obiecaną pomoc i ci co jej nie dostali.
    Ale stało się jak się stało zobaczymy jak wyjdą koalicje

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Stało się tak jak miało się stać, z czego jestem bardzo zadowolony, bo swoim małym głosikiem przyczyniłem się do tego
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
    Chłop ma łeb na karku (Palikot) bo wie co może przysporzyć spory zysk . Jeżeli wprowadził by legalizacje to jest to ogromny legalny zarobek dla państwa. Czyli dziura budżetowa którą tworzą już któreś z rzędu rządy zacznie się w końcu zmniejszać.
    To dlaczego nie podniósł VATu o kolejny 1% skoro tym też mógłby zmniejszyć dziurę budżetową?


    Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
    Niemcy i Rosia się cieszy bo za 4 lata będzie do nich należeć połowa polski (prywatyzacje). Tusk woli importować węgiel z chin a śpi na węglu.
    Po części masz rację, ale zależy też jaki typ węgla importujemy - bo węgla używanego w dużych fabrykach akurat w Polsce brak. Druga sprawa - zgodzę się, że mamy węgiel, tylko wydajność jego produkcji jest zbyt niska, a czasami potrzeba go nam więcej na daną chwilę.


    Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
    Dlaczego nie zrobi porządku w wynagrodzeniach rządu zamiast zwiększać vat ( podczas kampanii 4 lata temu obiecywał że tego nie zrobi ).
    Grecja, Włochy, Hiszpania też pewnie tego baaardzo dawno nie zrobiły (:


    Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
    Dodajcie sobie wszystkich polityków senatorów itp i każdy zarabia po minimum 10 tyś. A człowiek zapierdala jak mały samochodzik i tyle nawet kwartalnie nie zarobi. No i Jeszcze wiek emerytalny pozostawia wiele do życzenia . Rozumiem ze każdy by się nie oderwał od koryta ale my będziemy jebać aż do śmierci lub pociągniemy kilka lat na śmiesznej emeryturze na lekarstwa i kit z okiem.
    PRAWDA!


    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Stało się tak jak miało się stać, z czego jestem bardzo zadowolony, bo swoim małym głosikiem przyczyniłem się do tego
    Tak samo jak i u mnie (:

  14. #29
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Nie wiem z czego tu sie cieszyc, bo nic nie zmieni sie na lepsze w najblizszym czasie, bo wiekszosc glosowala na tych baranow pis/po. Ale pozniej wiekszosc z nich bedzie narzekac na to i na tamto. Tylko Korwin i Palikot chca cos zmienic. Pierwszego ludzie sie boja i za bardzo nie maja mozliwosci poznania wszystkich jego pogladow, bo w tv go nie pokazuja a jak juz pokaza to w negatywnym swietle. Drugi wydaje mi sie, ze troche popierdoli to i tamto i nic nie zrobi, a nawet jakby chacial to nie bedzie mial za duzej mozliwosci.

  15. #30
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Nie wiem z czego tu sie cieszyc, bo nic nie zmieni sie na lepsze w najblizszym czasie, bo wiekszosc glosowala na tych baranow pis/po. Ale pozniej wiekszosc z nich bedzie narzekac na to i na tamto. Tylko Korwin i Palikot chca cos zmienic. Pierwszego ludzie sie boja i za bardzo nie maja mozliwosci poznania wszystkich jego pogladow, bo w tv go nie pokazuja a jak juz pokaza to w negatywnym swietle. Drugi wydaje mi sie, ze troche popierdoli to i tamto i nic nie zrobi, a nawet jakby chacial to nie bedzie mial za duzej mozliwosci.
    Wiadać kolego że młody jesteś i mało znasz się na polityce, wiec może zanim zaczniesz klasyfikować, kto baranem jest kto nie, zgłęb swoją wiedzę w tym temacie. Piszesz że korwin i palikot są ok, to ja ci powiem z jednym z nich miałem osobiście doczynienia, bo był moim sąsiadem i gorszego idioty w życiu nie spotkałem, dobrym ojcem też nie mógł być, bo córka notorycznie ląduje na odwyku lub jedzie na metadonie, więc może pomyśl co piszesz, mając tak małą więdzę na temat polityki, bo trzepać pianę to każdy potrafi.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 177
    Ostatni post / autor: 17-04-2019, 11:26
  2. Pierwsze logi ABT :)
    Przez Kanapa w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-07-2017, 01:27
  3. Pierwsze TT
    Przez Kempsky w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 08:52
  4. Pierwsze kroki:)
    Przez BARTUUU w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 08:48
  5. Wyniki MBC ocena
    Przez ICE w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 17:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •